آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار,اخبار کنکور,محمدرضا مخبر دزفولی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: قابلیت حذف کنکور وجود دارد

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر همت کنیم، آموزش و پرورش همکاری کند و آموزش عالی هم همکاری کند، همت عمومی برای این…


سامانه پذیرش دانشجویان غیرایرانی دانشگاه تهران راه اندازی شداخبار,اخبار دانشگاه,دانشگاه تهران

سامانه جدید پذیرش دانشجویان غیرایرانی دانشگاه تهران توسط مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی این دانشگاه راه‌اندازی شد.

به گزارش ایسنا، سامانه پذیرش دانشجویان غیرایرانی دانشگاه تهران در راستای توسعه هویت بین‌الملل این دانشگاه  و فراهم کردن بستر مناسب برای تحصیل دانشجویان غیرایرانی در دانشگاه تهران به‌صورت تماماً انگلیسی جهت سهولت کار این دانشجویان، طراحی و پیاده‌سازی شده است.

 

سامانه فوق به آدرس (http://admission.ut.ac.ir/en ) طوری طراحی شده است که متقاضیان کلیه مراحل ثبت درخواست، می‌توانند ارسال مدارک را به‌صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام دهند و در هر لحظه از روند پیشرفت درخواست خود آگاهی یابند.

 

برخی از امکانات سامانه فوق عبارتند از ثبت نام در سامانه و تشکیل پروفایل کاربری ( Sign up )؛ امکان ثبت پیش‌نویس (Draft ) و بازگشت جهت تکمیل درخواست؛ امکان پیگیری مرحله به مرحله هر درخواست ( Tracking )؛ امکان ارسال پست الکترونیکی به کاربر بعد از تغییر هر مرحله؛ امکان درج چندین توصیه‌نامه در فرم ثبت نام و امکان درخواست خوابگاه همزمان با ثبت درخواست پذیرش.

 

نسخه کنونی این سامانه، ویژه دوره‌های بین‌المللی که با زبان‌های غیرفارسی در دانشگاه ارائه می‌شود، پیاده‌سازی شده است.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، واحدهای مختلف دانشگاه در صورت ارائه رشته‌های بین‌المللی، می‌توانند با ارسال درخواست به معاونت بین‌الملل دانشگاه نسبت به بهره‌مندی از این سامانه اقدام کنند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------