آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار علمی ,خبرهای  علمی,وزیر علوم

وزیر علوم : آخرین تصمیمات وزارت علوم برای تامین ارز دانشجویی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشجویانی که از طریق صرافی ها و بدون مراجعه به سازمان امور دانشجویی ارز دریافت می‌کردند…
عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


اعلام نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد 92اخبار, آزمون کارشناسی ارشد 92نتایج  آزمون کارشناسی ارشد 92

اعلام نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد 92

آزمون کارشناسی ارشد 92

نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد 92 به صورت کارنامه تنظیم و 15 اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 جمعا 896 هزار و 46 داوطلب تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام را تکمیل کردند که این تعداد نسبت به سال گذشته تعداد 34 هزار و 169 داوطلب کمتر است.

وی گفت: بر اساس ضوابط تعداد 89 هزار و 933 داوطلب از تعداد 896 هزار و 46 داوطلب علاوه بر شرکت در رشته امتحانی انتخابی خود، علاقمندی خود را به کد رشته امتحانی دوم نیز اعلام کرده بوند که بر این اساس 985 هزار و 979 کارت ورود به جلسه صادر شده بود.

توکلی تصریح کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده نتیجه اولیه این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و تا 15 اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدند.

داوطلبان می‌توانند از 15 تا 19 اردیبهشت ماه نسبت به انتخاب کد رشته محلهای تحصیلی مورد علاقه خود اقدام کرده و آنها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته ثبت کنند.

وی خاطرنشان کرد: فهرست اسامی قبول شدگان نهایی هفته اول شهریورماه امسال اعلام می‌شود.

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------