تازه های آرایش صورت


آرایش صورت با موهای قهوه ای,با موهای قهوه ای چه آرایشی داشته باشیم,برای هر رنگ مو قهوه ای چه آرایشی مناسب است

آرایش صورت با موهای قهوه ای

با موهای قهوه ای چه آرایشی داشته باشیم برای رنگ مو قهوه ای چه آرایشی مناسب است؟ از آنجایی که رنگ…

آموزش و مدل‌های آرایش چشم بادامیآرایش چشم‌ها با فرم‌های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند

 

برای آرایش چشم بادامی باید روی سطح پلک خود را پرایمر بزنید تا آرایش چشم هایتان ثابت بماند و علاوه بر این همه رنگ‌ها به خوبی روی سطح پلک‌ها به نظر برسند.

 

آرایش چشم‌ها با فرم‌های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند بنابراین اگر چشم‌های شما بادامی است نباید از مدل آرایش چشم ریز و مدل آرایش چشم گود برای آرایش کردن چشم‌های خود استفاده نمایید. در ادامه مراحل آرایش چشم‌های بادامی و مدل‌هایی از این مدل میکاپ چشم را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل آرایش‌ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

 

مراحل میکاپ چشم بادامی 

برای آرایش چشم بادامی باید روی سطح پلک خود را پرایمر بزنید تا آرایش چشم هایتان ثابت بماند و علاوه بر این همه رنگ‌ها به خوبی روی سطح پلک‌ها به نظر برسند.

 

مدل آرایش چشم اسموکی برای خانم‌ها با چشم‌های بادامی مناسب‌تر هستند و این مدل آرایش چشم باعث جذاب‌تر به نظر رسیدن فرم چشم‌های بادامی می‌شوند.

 

مدل سایه چشم برای این مدل چشم‌ها باید به گونه‌ای زده شود که در پلک‌های چشم حالت عمق ایجاد کند بنابراین بهتر است شما برای سایه چشم بادامی از رنگ‌های خنثی نظیر طیف‌های مختلف رنگ خاکستری و قهوه‌ای استفاده نمایید همچنین می‌توانید از رنگ‌های روشن سایه در قسمت لبه چشم‌ها برای برجسته کردن پلک چشم‌های خود استفاده نمایید.

 

مراحل میکاپ چشم بادامی

 

اگر تمایل دارید چشم‌های شما روشن و باز به نظر برسند بهتر است از هایلایتر برای آرایش کردن چشم هایتان استفاده کنید و استخوان زیر ابرو‌ها و گوشه داخلی چشم‌ها را با کمک هایلایتر پوشش دهید.

 

مدل خط چشم باریک برای چشم‌های بادامی مناسب‌تر است و شما می‌توانید این مدل خط چشم را در امتداد خط مژه هایتان بکشید و برای جذابیت بیشتر چشم‌ها نیز یک دنباله کوچک به مدل خط چشم خود اضافه کنید همچنین می‌توانید از مدل خط چشم گربه‌ای برای آرایش چشم‌های بادامی استفاده نمایید.

 

برای جذابیت بیشتر چشم‌های بادامی بهتر است ابتدا فرمژه بزنید سپس از ریمل برای فرم دادن به مژه‌ها استفاده نمایید. در صورت تمایل نیز می‌توانید از مژه‌های مصنوعی کوتاه و با فر بیشتر برای آرایش کردن چشم‌های بادامی استفاده کنید. (مطلب پیشنهادی: مدل خط چشم برای چشمهای درشت)

 

مدل‌های میکاپ چشم بادامی

 

منبع: آرگا

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------