ماژیک ابرو چیست؟ چطور از ماژیک ابرو استفاده کنیم؟راهنمای خرید ماژیک ابرو, عوارض ماژیک ابرو, ماژیک ابرو هاشور

ماژیک ابرو چیست

 

استفاده از ماژیک ابرو چگونه است؟

یکی روش سریع برای آرایش ابرو، پر کردن ابروهای خالی و قرینه سازی ابرو، استفاده از ماژیک ابرو است.

ابروهای نازک و کم رنگ شادابی چهره را کم میکند ، یکی از نشانه های جوانی، ابروهایی است که کاملا طبیعی و ضخیم جلوه کنند. ولی همه افراد دارای ابروهای ضخیم نیستند و شرایط ژنتیکی یا محیطی باعث نازک و کم پشت شدن ابروهایشان شده است. اگر شما هم جزو این دسته هستید حتما به فکر روشی مناسب برای پر کردن و ضخیم کردن ابروهایتان هستید.

 

یکی از روش های سریع برای آرایش ابرو و پر کردن ابروهای خالی و قرینه سازی ابرو، استفاده از ماژیک ابرو است  استفاده از ماژیک ابرو نیاز به دقت خاصی دارد اگر ابروهای شما خیلی نازک شوند جذابیت چهره را کم خواهند کرد و اگر بیش از حد ضخیم شوند چشمانتان را غیر طبیعی نشان خواهند داد. بنابراین بهتر است بدانید چه کاری میخواهید برای ابروهایتان انجام دهید  و با توجه به نتیجه ای که در نظر دارید، ماژیک ابرو و ماژیک هاشور ابرو مناسب خودتان را خریداری نمایید.

 

راهنمای خرید ماژیک ابرو, عوارض ماژیک ابرو, ماژیک ابرو هاشور

پر کردن ابرو با ماژیک ابرو

 

پر کردن ابرو با ماژیک ابرو

معمولا خانم ها برای پر کردن ابرو یا به اصطلاح آرایش موقت ابرو از وسایلی نظیر ماژیک ، پودر ، مداد و ژل  استفاده میکنند. استفاده از ماژیک ابرو برای پر کردن ابروها نیاز به مهارت بالایی ندارد و میتونید جلوه ای نرم و طبیعی به ابروهایتان بدهید. ماژیک ابرو هم در رنگ های روشن و هم تیره تولید شده است و میتوانید با توجه به رنگ پوست و سلیقه شخصی خودتان از ماژیک ابرو مشکی یا سایر  رنگ ها استفاده کنید.

 

استفاد از ماژیک ابرو برای حالت دادن به ابروها یکی از بهترین گزینه های در دسترس است. همین که ماژیک ابرو برخلاف مداد یا پودر حالت گچی ندارد و به راحتی قابل حمل و استفاده است، ماژیک را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای آرایش ابرو میکند.

مواد استفاده از ماژیک ابرو ضد حساسیت است و هیچ گونه حساسیتی روی پوست ایجاد نخواهد کرد.

 

ماژیک ابرو ضد آب, ماژیک ابرو, ماژیک ابرو چیست

نکات لازم برای خرید ماژیک ابرو

 

ویژگیهای لازم برای خرید ماژیک ابرو

اگر نمیخواهید از روش های آرایش نیمه دائمی ابرو مثل بولد بروز ، فیبروز یا میکروبلیدینگ برای پر کردن ابروهایتان استفاده کنید، ماژیک ابرو میتوانید یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد، شما با استفاده از ماژیک ابرو میتوانید در کمترین زمان ممکن ابروهایی پر و ضخیم داشته باشید.

 

سر ظریف ماژیک به شما کمک میکند تا راحت تر بتوانید جاهای خالی بین تارهای ابرو را پر کنید، نتیجه زیبا و طبیعی استفاده از ماژیک ابرو برای آرایش قبل از مهمانی هم خودتان و هم اطرافیانتان را حیرت زده خواهد کرد. 

 

ماژیک ابرو مایع است ولی با وجودیکه بر پایه آب ساخته نشده است، خشک شدنش چند دقیقه ای طول میکشد و در این مدت باید مراقب بوده و ابروهایتان را لمس نکنید.

 

معمولا ماژیک های ابرو ضد آب هستند و مناسب افرادی است که هنگام کار یا ورزش صورتشان تعریق میکند. هنگام خرید حتما به این نکته توجه کنید.

 

برخی ماژیک های ابرو نیمه دائم هستند.  برای نتیجه بهتر شب ابروی خود را با این ماژیک طراحی کرده و اجازه میدهید تا صبح روی صورت بماند و پوستتان رنگ بگیرد.

 

اگر ابروهایتان تیره است، رنگی انتخاب کنید که دو درجه روشن تر از رنگ طبیعی ابروهایتان باشد.

 

اگر موهای روشن و ابروهای تیره دارید ، ماژیکی انتخاب کنید که متناسب با رنگ مو و رنگ پوستتان باشد.

 

راهنمای خرید ماژیک ابرو, عوارض ماژیک ابرو, ماژیک ابرو هاشور

روش استفاده از ماژیک ابرو

 

نحوه استفاده از ماژیک ابرو

اگر میخواهید ابروهایی پر و طبیعی داشته باشید یکی از بهترین لوازم آرایشی که به شما کمک میکند ماژیک ابرو است.

 

کار با ماژیک ابرو بسیار ساده است و بعد از چند بار تمرین میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. بنابراین اگر اولین بار است که میخواهید از ماژیک ابرو استفاده کنید حتما دستمال مرطوب کنار دستتان بگذارید تا اشتباهات احتمالی را به راحتی تمیز کنید.

 

نوک ماژیک ابرو به صورتی است که با چند بار کشیدن به راحتی ابروهایتان را پر میکند.

 

استفاده از ماژیک ابرو بدون محدودیت است و آقایان هم برای پر نشان دادن ریششان میتوانند از آن استفاده کنند. 

 

با ماژیک ابرو خط بالا و پایین ابرو را مشخص کرده و به اصطلاح قاب ابروی خود را طراحی کنید. بیشترین کاربرد ماژیک ابرو برای پر کردن و کشیدن دنباله ابرو است.

 

اگر مبتدی هستید ابتدا خطوط راهنمای قاب ابرو را با کمک یک مداد ابروی معمولی بکشید سپس رویش را با ماژیک پر کنید.

 

برخی از ماژیک های ابرو دارای برس هستند که می توانید با استفاده از آن ابروها را مرتب کرده و سپس مشغول پر کردن ابروها شوید.

 

قبل از این که ابروها را با ماژیک پر کنید، تارهای ابرو را به سمت بالا برس بزنید و بعد از کشیدن ماژیک و خشک شدن آن دوباره ابروها را به سمت بالا شانه بزنید تا رنگ ماژیک و ابروها با هم ترکیب شود.

 

برای پر کردن فضای خالی بین تارهای ابرو اگر نتیجه حرفه ای تری میخواهید بهتر است از ماژیک هاشور ابرو استفاده کنید در غیر اینصورت خود ماژیک ابرو هم به راحتی کار شما را راه می اندازد.

 

ماژیک هاشور ابرو, ماژیک ابرو ضد آب, ماژیک ابرو

ماژیک هاشور ابرو

 

ماژیک هاشور ابرو

فرم و ظاهر متناسب ابرو میتواند صورت شما را جوان تر و شاداب تر نشان دهد. استفاده از ماژیک هاشور ابرو میتواند ترفند اصلی شما برای این امر باشد. ماژیک هاشور  ابرو یکی از بهترین گزینه ها برای طراحی ابروست.

 

تنوع و ثبات رنگ ، نوک انعطاف پذیر نمدی ، ضد آب و ضد حسایت بودن ، روان و بدون ایجاد لک و سایه ، ایجاد پوشش یکنواخت و عدم ایجاد چسبندگی یا خشکی در تارهای ابرو از مهم ترین ویژگی های ماژیک هاشور ابرو است.

 

ماژیک ابرو چیست, ماژیک ابرو تاتو, خرید ماژیک ابرو

طراحی ابرو با ماژیک ابرو

 

طراحی ابرو متناسب با فرم صورت

زمانی که میخواهید جای خالی ابروها را با ماژیک پر کنید باید به سن و فرم صورت خود دقت داشته باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید. مثلا :

 

صورت بیضی : ابروی هشتی و رو به بالا برای شما مناسب نیست باید مراقب باشید که قوس بیش از حد به ابروها ندهید یا ابرویتان خیلی نازک یا خیلی ضخیم نشود. ابروی مناسب شما ابروهایی است که در قسمت دو سوم به سمت گوشه های صورت با متمایل به پایین باشد.

 

صورت چهار گوش یا مربع : ابروهای شما باید کمی قوس بیشتری داشته باشد تا صورتتان متعادل شود. ابروی کوتاه یا ابروی قوس دار برای شما مناسب نیست زیرا عرض صورت را بیشتر نشان میدهد. هنگام کشیدن ماژیک ابرو، ابروها را بلند تر و  کمی قوس دار بگیرید.

 

صورت دایره ای : ابروی هلالی برای شما مناسب نیست، بهترین نوع ابرو برای شما ابروی هشتی یا رو به بالا است. سعی کنید همیشه هنگام کشیدن ماژیک ابرو به آنها قوس و زاویه بدهید.

 

صورت قلبی : بهترین فرم ابرو برای شما ابروهای صاف است، از زاویه دار کردن ابروها با ماژیک ابرو به شدت خودداری کنید، این کار چانه شما را باریک تر و پیشانی را پهن تر نشان میدهد.

 

صورت مثلثی : ابروهای دنباله دار و روبه بالا مناسب فرم صورت شماست و ابروهای صاف و بی حالت صورت شما را خسته و بی حال نشان میدهد.

 

صورت کشیده : صورت شما با ابروهای صاف زیباتر خواهد شد. ابروهای شکسته و هلالی برای شما مناسب نیست.

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 دانستنی های لوازم آرایشی و بهداشتی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------