آرایش صورت برای عقد محضریآرایش صورت برای عقد محضری,آرایش صورت برای عقد,آرایش مناسب عقد محضری

آرایش صورت برای عقد محضری

 

آرایش صورت مناسب عقد محضری

همه دخترخانم های جوان دوست دارند در روز مراسم عقدشان ظاهری فوق العاده و متفاوت داشته باشند و چنانچه شما هم از این گرده از افراد هستید بهتر است از انواع مدل های آرایش مناسب عقد محضری استفاده کنید و عیوب ظاهرتان را تا اندازه ای بپوشانید تا در این روز ویژه چهره ای زیباتر داشته باشید.

آرایش مناسب عقد محضری 

ترفندهایی برای آرایش عقد محضری

بهتر است در مراسم عقد ظاهری طبیعی و دخترانه  داشته باشید و از مدل آرایش های ملایم و لایت استفاده کنید و به کمک این آرایش ها تغییرات مثبتی را در ظاهر خود به وجود بیاورید.

 

- نخست صورت خود را با کرم پودری که یک یا دو درجه با رنگ پوست تان فرق دارد پوشش دهید آنگاه به وسیله کانسیلر سیاهی اطراف و دور چشم ها را بپوشانید و پشت پلک چشم ها را پرایمر بزنید تا ماندگاری آرایش چشم ها بیشتر شود.

 

- دقت کنید که انتخاب آرایشی مناسب برای چشم ها بسیار مهم می باشد. بنابراین بهتر است از سایه های مات و ملایم استفاده کنید. اگر دوست دارید می توانید دو یا سه رنگ سایه را که در یک طیف رنگی هستند با یکدیگر ترکیب کنید همین طور می توانید سایه های رنگ روشن و تیره را با یکدیگر ترکیب کنید و مدل سایه چشم دخترانه زیبایی را پشت پلک چشم هایتان بکشید.

 

آرایش صورت برای عقد محضری,آرایش صورت برای عقد,مدل های آرایشی شیک برای عقد محضری

آرایش صورت برای عقد

 

- برای کامل کردن آرایش چشم ها اگر دوست داشتید می توانید خط چشم دخترانه باریک و بدون دنباله ای را روی خط مژه ها بکشید آنگاه مژه هایتان را به کمک فرمژه فر دهید و از ریمل برای فرم دادن به مژه هایتان استفاده کنید.

 

- آرایش گونه ها بسیار مهم هستند و بهتر است شما برای گریم گونه ها و برجسته کردن آن ها از رژگونه با رنگ های ملایم یا روشن استفاده کنید.

 

- برای کامل کردن میکاپ صورت باید لب ها هم با دقت بیشتری آرایش شوند که برای آرایش لب ها می توانید از رژلب با رنگ های ملایم استفاده کنید همینطور برای اینکه لب هایتان خوش فرم تر به نظر بیاید بهتر است از برق لب استفاده کنید و پیش از زدن رژلب به کمک خط لب اطراف لب هایتان را خط باریک و زیبایی بکشید.

 

آرایش صورت برای عقد محضری,آرایش صورت برای عقد,آرایش مناسب عقد محضری برای عروس

مدل های آرایشی شیک برای عقد محضری

 

آرایش صورت برای عقد محضری,آرایش صورت برای عقد,آرایش صورت مناسب عقد محضری

آرایش مناسب عقد محضری برای عروس

 

آرایش صورت برای عقد محضری,آرایش صورت برای عقد,آرایش مناسب عقد محضری

آرایش صورت مناسب عقد محضری

 

آرایش صورت برای عقد محضری,آرایش صورت برای عقد,آرایش مناسب عقد محضری

آرایش صورت مناسب عقد محضری

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------