بالیاژ سبک جدیدی از رنگ موبالیاژ,بالیاژ چیست,رنگ مو

بالیاژ

 

امروزه رنگ کردن مو در سبک‌ها و تکنیک‌های متفاوت و متنوعی انجام می‌شود. بالیاژ یکی از پرطرفدارترین سبک‌های جدید رنگ مو است. بیتوته را دنبال کنید تا با بالیاژ و تفاوت آن با هایلایت، آمبره و سامبره آشنا شوید همچنین زیباترین مدل‌های رنگ مو به سبک بالیاژ را مشاهده فرمایید.

بالیاژ ترند جدید رنگ مو

بالیاژ یک کلمه فرانسوی با معنای لغوی "جاروب کردن" است. بالیاژ را می‌توان سبکی آزاد و از شیوه‌های بی‌نظم و قاعده رنگ کردن مو دانست. بالیاژ نوعی از هایلایت است که با فواصل بیشتری از ریشه مو شروع شده و هرچه به سمت پایین و سر مو می‌آید هایلایت‌ها پر و نزدیک به هم‌تر و رنگ مو به روشن‌ترین درجه خود می‌رسد. رنگ کردن به سبک بالیاژ، دستی و بدون فویل انجام می‌گیرد.

 

بالیاژ مناسب چه افرادی است؟

بالیاژ را می‌توان روی مو با هر اندازه‌ای، کوتاه یا بلند انجام داد و با بلند شدن موهایتا زیبایی خود را از دست نداده و همچنان مطابق مد روز است. این سبک از رنگ مو محدودیت سنی نداشته و هم برای خانم‌های جوان و هم خانم‌های میانسال گزینه به روز و زیبایی برای رنگ مو است.

 

معمولا افرادی که دارای سفیدی مو هستند این سفیدی‌ها به سختی رنگ می‌گیرند و بنابراین نمی‌توانند سراغ رنگ موهای روشن بروند. با رنگ موهایتان به سبک بالیاژ این سفیدی ها در ترکیب رنگ‌ مویتان گم شده و حتی می‌تواند باعث زیباتر شدن آن شود. بالیاژ از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه بوده و شما می‌توانید با صرف هزینه کمتری نسبت به رنگ موی کامل، زیبایی موهایتان را دو چندان کنید.

 

مدل‌های رنگ مو به سبک بالیاژ

بالیاژ,مدل رنگ مو,آموزش بالیاژ

بالیاژ سبک جدید رنگ مو

 

بالیاژ,رنگ مو,آمبره

بالیاژ روی زمینه موی تیره

 

بالیاژ,مدل رنگ مو,رنگ مو

رنگ مو

 

بالیاژ,مدل رنگ مو,رنگ مو

بالیاژ

 

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------