محبوب ترین رنگ موهای جدید سال 2021مدل رنگ مو, رنگ مو, انواع رنگ مو

رنگ مو سال

 

معرفی انواع رنگ موهای جدید

چنانچه به دنبال عوض کردن رنگ موهایتان هستید، پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا آخر دنبال کنید. ما در اینجا بعضی از مهمترین و پرطرفدار ترین ترند های رنگ مو سال ۲۰۲۱ را معرفی کرده و در ادامه بعضی از مهم ترین انتخاب ها برای شما آورده ایم.

رنگ موهای سال 

هایلایت تکه ای

این رنگ مو که تحت عنوان هایلایت پول هم شناخته می شود، ترکیب جذابی از سایه های تیره و روشن است. برای رسیدن به این مدل از هایلایت، در اطراف صورت باید دسته های بزرگی از مو انتخاب کرده و روشن شوند. در بقیه قسمت های سر هم سایه های روشن تنها در قسمت های انتهایی موها دیده می شود. این مدل از رنگ مو اکنون در بسیاری از آرایشگاه های اروپا و آمریکا رایج است. بسیاری دلیل محبوبیت این هایلایت را، بازی با نور و سایه ها در اطراف صورت می دانند که می تواند جلوه زیبایی را به تیپ اشخاص بدهد.

 

مدل رنگ مو, رنگ مو, انواع رنگ مو

مدل رنگ مو

 

بلوند فولیاژ 

این نوع رنگ موی سال ۲۰۲۱، علاوه بر این‌کـه زیبا و دلرباست، نگهداری آسانی دارد و ترکیبی مینیمال را از بخشهاي دکلره شده و قسمت‌هاي دکلره نشده به وجود می آورد؛ پس چنانچه رنگ موهایتان تیره اسـت و دوست دارید تغییری در آن به وجود آورید، شاید یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شـما، بلوند فولیاژ باشد.

 

مدل رنگ مو, رنگ مو, انواع رنگ مو

رنگ مو

 

رنگ مو مشکی پرکلاغی مدل سال

بـه‌عنوان رنگ موی سال ۲۰۲۰، مشکی پرکلاغی شاید در نگاه اول ساده به نظر بیاید ولی این گونه نیست. هارمونی رنگ موی مشکلی، گسترده‌تر ازآن اسـت کـه در مرحله اول بـه ذهن می آید و این‌کـه شـما بتوانید بـه آن سیاهی و شفافیت مناسب دست پیدا کنید، هنر شـما را نشان میدهد!

 

یک نکتۀ مهم درمورد رنگ موی مشکی این اسـت کـه حدود ۶ ماه روی مو هاي شـما باقی خواهد ماند و دوام زیادی دارد. به غیر از این، از آنجا کـه رنگی کلاسیک به حساب می آید، همیشه می توان ازآن استفاده کرد و لذت برد. این رنگ بـه معنای واقعی کلمه، همیشه زیبا و مد روز اسـت!

 

مدل رنگ مو, رنگ مو, انواع رنگ مو

انواع رنگ مو

 

ماهاگونی، ترند رنگ موهای جذاب و پر هیجان

چنانچه به دنبال یک مدل رنگ مو با تون قرمز هستید ولی همزمان تصمیم ندارید زیاد به چشم بیاید، یکی از بهترین انواع ترند رنگ موهای سال ۲۰۲۱ برای شما، ماهاگونی است. همان‌ گونه که می‌دانید این رنگ زیبا و بی نظیر ترکیب‌ های رنگی مختلفی دارد که از هامونی رنگ قهوه‌ای که به قرمز مایل می‌ شود تا رنگ قرمزی که در خود رنگ قهوه‌ای دارد، فرق دارد و دست شما را برای انتخاب رنگ ماهاگونی دلخواه کاملا باز نگه می دارد.

 

مدل رنگ مو, رنگ مو, انواع رنگ مو

جدیدترین رنگ مو

 

رنگ موی شنی، یک تغییر اساسی در رنگ موی سال

به ‌طور کلی، در سال جدید شاهد تغییرات چشمگیر در تناژ رنگی مخصوص موها هستیم و رنگ‌ها در سال پیش رو گرم‌تر شده‌اند. برای اینکه در زمستان، با رنگ‌های گرم به استقبال سال جدید بروید، رنگ موی شنی، جزء بهترین انواع رنگ موی سال ۲۰۲۱ است. گفتنی است که بعضی از کارشناسان، رنگ موی شنی را در مقابل با رنگ موی بلوند پلاتینی می‌دانند.

 

مدل رنگ مو, رنگ مو, انواع رنگ مو

رنگ مو جدید

 

رنگ موی فندقی

این روزها که با وجود شیوع کرونا، بسیاری از اشخاص حس ناامیدی می‌کنند، استفاده از رنگ‌های شاد به‌عنوان رنگ مو می‌تواند یک حرکت فوق‌العاده برای عوض شدن خلق‌وخو باشد. رنگ موی فندقی با تم شاد و گرم در کنار درخشش خود می‌تواند همان گزینه‌ای باشد که برای رنگ موهای خود احتیاج دارید. علاوه بر این، می‌توانید به‌عنوان هایلایت در موهای تیره هم از این رنگ مو استفاده نمایید.

 

مدل رنگ مو, رنگ مو, انواع رنگ مو

زیباترین رنگ مو

 

مدل رنگ مو, رنگ مو, انواع رنگ مو

مدل جدید رنگ مو

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X پزشکی ، بهداشتی ، درمانی,خدمات زیبایی ، کاشت مو ، پوست ، لیزر و و..

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023