از بین بردن زردی مو بعد از دکلره و رنگاز بین بردن زردی مو, از بین بردن زردی مو بعد از دکلره, از بین بردن زردی مو بعد از رنگ و دکلره

از بین بردن زردی مو

 

بهترین راهکارها برای از بین بردن زردی مو 

زرد شدن موها بعد از دکلره یا رنگ کردن، ممکن است برای خیلی از ماها اتفاق افتاده باشد. معمولا علل گوناگونی مانند استفاده از رنگ نامناسب و قرار گرفتن موهای رنگ شده در معرض نور مستقیم خورشید باعث زرد شدن رنگ موها می شود. ولی آیا راه حلی برای از بین بردن موهای زرد و بد رنگ وجود دارد؟ در این مقاله می توانید با بهترین شیوه های مفید برای رفع زردی موی رنگ و دکلره شده آشنا شوید. همراه ما باشید.

دلیل زردی مو پس از رنگ و دکلره

زرد شدن مو‌ها بعد از دکلره و روشن کردن مو بسیار رایج است و بعضی وقتها هم اجتناب ناپذیر است. چون بعد از دکلره کردن رنگدانه‌های مو از بین می‌رود، یک مرحله پیش از دکلره کامل، مو‌ها حالتی زرد و نارنجی پیدا می‌کنند.

 

به همین علت لازم است بعد از دکلره کردن حتماً روی مو‌ها از رنگ مویی مناسب استفاده شود تا به رنگ مورد نظر برسید. این مسئله را هم به خاطر داشته باشید که در دکلره کردن مو‌ها نخست به رنگ قرمز و سپس نارنجی و زرد در می‌آیند و در نهایت بی رنگ می‌شوند.

 

هنگامی که شما موهایتان را زود بشویید و اجازه ندهید درست دکلره شوند، به رنگ زرد و نارنجی در می‌آیند. در حقیقت دکلره کردن مو‌ها به شیوه اشتباه و یا استفاده از رنگ موی نامناسب هم می‌تواند باعث پیدایش چنین مشکلی شود. معمولا زرد شدن مو‌ها اغلب چند هفته تا چند روز پس از رنگ کردن و دکلره کردن آشکار می‌شود.

 

از بین بردن زردی مو, از بین بردن زردی مو بعد از دکلره,بهترین روش‌ها برای از بین بردن زردی مو بعد از رنگ و دکلره

از بین بردن زردی مو بعد از دکلره

 

رفع زردی موهای رنگ شده

 

موهایتان را دوباره دکلره کنید

یکی از شیوه های مفید برای از بین بردن زردی مو پس از دکلره کردن، دکلره دوباره مو‌ها است. هر چند که این شیوه امکان دارد به مو‌های شما آسیب وارد کند. ولی راه حل مؤثر برای رفع زردی مو‌ها به حساب می آید. دقت کنید که برای برطرف کردن زردی مو پس از دکلره باید حداقل یک هفته پس از انجام دکلره اول موهایتان را دوباره دکلره کنید.

 

استفاده از واریاسیون برای رفع زردی مو بعد از دکلره

واریاسیون نقره ای و بنفش ضد زردی است و واریاسیون آبی و خاکستری هم ضد نارنجی هستند. شما می توانید با افزودن مقدار کمی واریاسیون یعنی در اندازه کمتر از یک بند انگشت به رنگ موی ترکیبی خود، موهای خود را رنگساژ کنید. انجام این کار سبب از بین رفتن رفله زردی یا نارنجی موهای دکلره شده می شود. البته باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که استفاده همیشگی از واریاسیون می تواند به سلامت موهای شما صدمه برساند و آن را خشک و شکننده کند. پس در استفاده از انواع واریاسیون ها اندازه اعتدال را داشته باشید.

 

از بین بردن زردی مو, از بین بردن زردی مو بعد از دکلره, رفع زردی موهای رنگ شده بسیار آسان

بهترین روش‌ها برای از بین بردن زردی مو بعد از رنگ و دکلره

 

استفاده از شامپو ضد زردی برای رفع زردی بعد دکلره

استفاده از شامپو ضد زردی، یکی از بهترین و آسان ترین روش های از بین بردن زردی بعد دکلره محسوب می شود. اگر اهل رنگ کردن موهایتان در منزل هستید، همیشه یک شامپوی ضد زردی در خانه داشته باشید. به محض اینکه مشاهده کردید موهایتان رو به زردی می رود، از شامپو ضد زردی برای از بین بردن این رفله استفاده نمایید. البته لازم نیست از این شامپو به طور مرتب و هر روز استفاده کنید. فقط تا زمانی که مشکل زردی موهایتان حل شود از شامپو ضد زردی استفاده کرده و باقی زمان ها از شامپوی ملایم و معمولی استفاده نمایید.

 

شیوه استفاده شامپوی ضدزردی

برای استفاده از شامپوی ضد زردی که به رنگ بنفش  پررنگ است، ابتدا موها را با آب داغ خیس کنید تا منافذ آن خوب باز گردد. آنگاه شامپوی ضد زردی را به اندازه حداقل یک کف دست (مقدار آن بستگی به حجم موهایتان دارد) روی موهایتان بزنید و خوب ماساژ دهید. بگذارید شامپو 5 دقیقه روی موهایتان بماند. آنگاه با آب کمی سرد آبکشی کنید تا رنگدانه های آبی در موهایتان ثابت شوند و زردی مو از بین برود.

 

از بین بردن زردی مو, از بین بردن زردی مو بعد از دکلره, رفع زردی مو بعد از دکلره

رفع زردی موهای رنگ شده بسیار آسان

 

استفاده از ماسک مو  برای رفع زردی مو بعد از دکلره

یکی از مهم ترین کارها برای گرفتن زردی موی دکلره شده پیشگیری از صدمه و خشکی موها است. هنگامی که موها بسیار خشک و شکننده می شود، رنگ موها هم شروع به کدر شدن و زرد شدن می کند. به همین علت استفاده از یک ماسک نرم کننده با رنگدانه های بنفش می تواند به شما کمک کند تا موهای شما ظاهری زیباتر و شفاف تر پیدا کند.

 

شیوه مصرف ماسک مو

ماسک ضدزردی را بر روی موهای خشک بزنید. با یک دستکش، مقدار زیادی از ماسک مو (یک کف دست پر) را بردارید و آن را به کل موهایتان بزنید و خوب ماساژ دهید. پس از 5 ذقیقه آن را آبکشی کنید.

 

تیره کردن مو

آسان ترین روش برای رفع رنگ زرد یا نارنجی موها، تیره کردن مو است. ولی این راهکار چندان جالب نیست. زیرا خیلی از اشخاص نمی خواهند موهایی که به سختی بلوند کرده اند را تیره کنند. 

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های آرایش و زیبایی(سلامت پوست، سلامت مو، لوازم آرایشی، آرایش مو، آرایش صورت و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022