ون‌های خودران پست آمدند (+عکس)قرار است طرح آزمایشی ارسال پستی در ماه‌های آینده اجرائی گردد. شرکت پست لندن در این طرح قصد دارد سرعت و کیفیت خدمات دهی با این خودروها را بسنجد.

کاملا درست فکر می‌کنید. این خودروی یکی از جذاب‌ترین خودروهایی است که تاکنون دیده‌اید. یک نمونه الکتریکی کامل که توسط شرکتی به نام "آرایوال" ساخته شده و قرار است  در خیابان‌های لندن رفت و آمد کند.

 

به گزارش عصر ایران به نقل از "تاپ‌گیر"، این شرکت تاکنون 9 دستگاه ون را آماده کرده است. از طرفی 100 نسخه از این خودرو از طرف پژو به شرکت رویال میل سفارش داده شده است.

ون‌های خودران پست در لندن

 

 اخباراقتصادی ,خبرهای  اقتصادی ,ون‌ خودران

 

این خودرو شارژی، قرار است در مرکز شهر لندن به رفت و آمد بپردازند. و می‌توانند با هر بار شارژ مسافتی حدود 100 مایل را بپیمایند.

 

کوچکترین این مدل‌ها حدود 3.5 تن وزن داشته و وزن مدل‌های بزرگتر به 6 تا 7.5 تن خواهد رسید. در ساخت این خودروها- حتی بخش‌های سخت‌افزاری- از مواد کامپوزیتی فوق سبک استفاده شده است. طراحی و عملکرد این الکتریکی‌ها، آنها را به یک مدل مناسب برای فضای درونی شهر بدل کرده است.

ون‌های خودران پست در لندن

 

 اخباراقتصادی ,خبرهای  اقتصادی ,ون‌ خودران

 

اما قرار است این ون‌های الکتریکی کار ماموران پست را انجام دهند. بنابراین بهتر است مردم لندن با دقت به این خودرو نگاه کنند. چرا که می‌تواند حاوی بسته‌های دلنشینی برای آنها باشد. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------