نحوه تمیز کردن ایرپادها: جرم گوش را بردارید و ایرپاد خود را جلا دهید



چطور هندزفری ایرپاد را تمیز کنیم, تمیز کردن AirPods, نحوه تمیز کردن ایرپاد

نحوه تمیز کردن AirPods

 

روش اصولی و صحیح تمیز کردن ایرپاد اپل 

ایرپادها احتمالاً محبوب ترین هدفون های موجود در بازار در حال حاضر به خصوص برای کاربران آیفون هستند. اما مانند همه هدفون ها و همه دستگاه ها ، ایرپادها نیز به مرور زمان کثیف می شوند و باید تمیز شوند. در این مطلب از بیتوته شما را با نحوه صحیح تمیز کردن ایرپادها آشنا می کنیم. 

 ایرپادهای کثیف می توانند بر عملکرد آنها تأثیر بگذارند و حتی از عملکرد صحیح آنها جلوگیری کنند. اگر ایرپاد، ایرپاد پرو یا ایرپاد مکس دارید، به مرور زمان آلودگی و باکتری را جمع می‌کنند. حتما، شما هم نمی خواهید میکروب ها و مواد زائد را وارد کانال گوش خود کنید، زیرا می تواند باعث عفونت شود.

 

ایرپادهای کثیف همچنین می توانند عرق، کثیفی و سایر آلاینده هایی را که عملکرد آنها را تحت تأثیر قرار می دهند، جمع کنند. به همین دلیل، شما باید AirPods خود را به طور منظم تمیز کنید.

 

باید یاد بگیرید که چگونه AirPods را تمیز کنید تا بهترین عملکرد را از آنها بگیرید و از ورود هرگونه عفونت به گوش های خود جلوگیری کنید. در زیر بهترین روش‌های تمیز کردن AirPods را توضیح خواهیم داده ایم با ما همراه باشید.

 

مراحل تمیز کردن ایرپاد, بهترین روش تمیز کردن ایرپاد اپل, تمیز کردن ایرپاد

مراحل تمیز کردن ایرپاد

 

چگونه ایرپاد خود را به سرعت تمیز کنیم

ممکن است فکر کنید ایرپادها ظریف هستند و هنگام تمیز کردن آنها باید احتیاط کنید. در حالی که آنها کوچک هستند، می توانند در حین تمیز کردن فشار کمی را تحمل کنند.

هدفون ها را از جعبه شارژ خارج کنید و آنها را از هر دستگاه دارای بلوتوث که به آن متصل هستید جدا کنید.

 

برای تمیز کردن اولیه AirPods خود:

1. اطمینان حاصل کنید که یک پارچه تمیزکننده میکروفیبر ، مانند پارچه ای که برای تمیز کردن صفحه رایانه یا تلفن استفاده می کنید، دارید.

2. از پارچه برای پاک کردن قسمت بیرونی AirPods استفاده کنید تا گرد و غبار، لکه ها و سایر کثیفی ها را پاک کنید.

 

آموزش کامل تمیز کردن ایرپاد, ایرپاد چیست, بهترین روش تمیز کردن ایرپاد اپل

نحوه تمیز کردن قسمت بیرونی ایرپاد

 

3. اگر لکه های سرسختی وجود دارد، پارچه را با کمی آب خیس کنید و آنها را پاک کنید.

اپل می گوید برای این کار می توانید از دستمال مرطوب ایزوپروپیل الکل 70 درصد، دستمال مرطوب اتیل الکلی 75 درصد یا دستمال مرطوب ضد عفونی کننده استفاده کنید.

 

دقت کنید، شما نمی توانید از این دستمال های خیس و مرطوب روی توری بلندگو استفاده کنید. همچنین مطمئن شوید که الکل را روی خود اسپیکر نریزید و پراکسید هیدروژن یا سفید کننده استفاده نکنید.

 

نحوه تمیز کردن جعبه AirPods

پس از پاک کردن AirPods خود، جعبه شارژ خود را بردارید و آن را با دستمال میکروفیبر تمیز کنید.

 

با باز کردن قاب و تمیز کردن هرگونه لکه و کثیفی آشکار از بخش AirPods شروع کنید. همچنین باید هرگونه لک و کثیفی را از بیرون جعبه پاک کنید.

 

مراحل تمیز کردن ایرپاد, بهترین روش تمیز کردن ایرپاد اپل, تمیز کردن ایرپاد

تمیز کردن پورت شارژ جعبه ایرپاد

 

اگر مقدار زیادی کثیفی در پورت شارژ انباشته شده است، از یک خلال دندان برای جدا کردن کثیفی ها با احتیاط استفاده کنید. کثیفی های بیش از حد در پورت شارژر می تواند باعث مشکلات شارژ شود.

پس از بیرون آوردن آن، آن را با پارچه میکروفیبر خود پاک کنید.

 

نحوه تمیز کردن سری گوشی های ایرپاد

با گذشت زمان، جرم گوش و سایر چیزهای ناخوشایند می توانند در نوک AirPods جمع شوند.

 

می‌توانید از روش Blu-tack برای تمیز کردن AirPods خود استفاده کنید. برای انجام این کار، یک تکه Blu-Tack یا یک چسب قابل استفاده مجدد مشابه را بردارید و آن را در دستان خود گرم کنید. Blu-tack را در سر بلندگوی هدفون فشار دهید و سپس آن را به سرعت بیرون بکشید. این روند را تکرار کنید تا زمانی که همه آلودگی ها را از AirPods خود خارج کنید.

 

ایرپاد چیست, بهترین روش تمیز کردن ایرپاد اپل, ایرپاد بی سیم

تمیز کردن داخل گوشی ایرپاد با چسب بلوتاک

 

با این حال، مراقب باشید که Blu-tack را بیش از حد به داخل هدفون فشار ندهید. اگر Blu-Tack در دسترس ندارید می توانید با استفاده از گوش پاکن و خلال دندان این کار را انجام دهید فقط مراقب باشد به توری های داخل هدفون آسیب نرسانید.

 

مراحل تمیز کردن ایرپاد, بهترین روش تمیز کردن ایرپاد اپل

تمیز کردن گوشی ایرپاد

 

AirPods Pro دارای سری های سیلیکونی است که مهر و موم محکمتری در گوش شما ایجاد می کند. برای تمیز کردن راحت تر می توانید این سری ها را بردارید و با آب بشویید و قبل از اینکه دوباره وصل کنید کاملا خشک شوند.

 

ولی اگر نمی خواهید این سری ها را جدا کنید یک گوش پاکن را بردارید و آن را به اطراف داخل هدفون بکشید و هر گونه کثیفی را بردارید. اگر از محلول الکلی استفاده می کنید، آن را روی خود گوش پاکن بریزید نه در خود بلندگو. اگر کثیفی های سرسختی در نوک گوشی وجود دارد، می توانید از یک خلال دندان برای جدا کردن کثیفی گیر کرده با دقت استفاده کنید.

 

نحوه تمیز کردن ایرپاد, مراحل تمیز کردن ایرپاد, بهترین روش تمیز کردن ایرپاد

نحوه تمیز کردن گوشی ایرپاد پرو

به یاد داشته باشید، فشار زیادی وارد نکنید و به هدفون آسیب نرسانید. اگر کثیفی و آشغال سرسخت خاصی وجود دارد، نوک گوش پاکن را در مقدار کمی آب یا مقدار کمی محلول الکل فرو کنید.

 

هرگز AirPods خود را در آب فرو نکنید و زیر آب نگیرید. AirPods شما در برابر آب مقاوم هستند، اما ضد آب نیستند.

 

برای تمیز نگه داشتن ایرپادها، بهتر است مرتباً آنها را تمیز کنید و به خاطر داشته باشید که تمیز کردن آنها یک بار در ماه راحت تر از یک بار در سال است.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 



فناوری و تکنولوژی روز

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

  سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آموزش و مشاوره,آموزش کامپیوتر

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023