بازی‌های جذاب در تلگرامبازی در تلگرام, بازی انلاین تلگرام

 بازی تلگرامی

 

بازی تلگرام :

اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام به کمک ربات‌های داخلی یا همان Inline Bots به شما این امکان را می‌دهد تا بازی‌های تحت وب از نوع HTML5 را بدون نیاز به هیچ اپلیکیشن اضافه و از داخل تلگرام فراخوانی و اجرا کنید.

 

اجرای بازی تلگرام در این شرایط به شما این امکان را می‌دهد تا امتیاز خود در بازی را با دیگر کاربران در گروه‌ها و صفحات چت خصوصی نیز به اشتراک بگذارید و به‌این‌ترتیب رکوردهای خودتان را در بازی های تلگرام به ثبت برسانید.

 

کاربران متعددی با این قابلیت جدید تلگرام آشنایی دارند، اما برای استفاده هرچه بهتر از این قابلیت باید با ربات‌هایی که از بازی‌های تلگرامی پشتیبانی می‌کنند آشنا باشید که در این ترفند قصد داریم چند تا از این ربات‌ها را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه شوید تا بتوانید مجموعه‌ای از بازی‌های جذاب را در تلگرام اجرا کنید.

 

بازی آنلاین تلگرام :

ربات gamee@ :

یک صفحه چت جدید باز کرده (می‌توانید پنجره گفت‌وگو با یکی از دوستانتان را باز کنید یا با انتخاب نام خودتان، صفحه ارسال مطلب برای خودتان را باز کنید)

 

عبارت gamee@ را تایپ کرده و پس از آن یک مرتبه کلید فاصله را فشار دهید تا عملیات جست‌وجو اجرا شده و ربات داخلی Gamee نتایجی از بازی‌های پشتیبانی شده را به شما نمایش دهد. (چنانچه نتایجی برای شما نمایش داده نمی‌شود عبارت gamee@ را در کادر جست‌وجو وارد کرده و پس از انتخاب ربات مورد نظر با این نام، روی Start فشار دهید تا استفاده از ربات فعال شود)

 

بازی در تلگرام, بازی انلاین تلگرام

بازی های تلگرام

 

توجه: با تایپ عبارت gamebot@ رباتی که تلگرام به‌صورت پیش‌فرض برای اجرای برخی بازی‌ها به کاربران معرفی کرده اجرا می‌شود و مجموعه بازی‌های موجود در این ربات به شما نمایش داده می‌شود.

با انتخاب هریک از بازی‌ها و فشار گزینه Play بازی اجرا شده و پس از اجرای آن می‌توانید نسبت به ثبت رکورد خود در تلگرام اقدام کنید.

این ربات از حدود 23 بازی پشتیبانی می‌کند که با فشار گزینه Explore Games از صفحه فهرست بازی‌ها، می‌توانید مجموعه این بازی‌ها در دسته‌بندی‌های مختلف را مشاهده کنید.

 

بازی مارپله slgbot@ :

این‌ربات دارای بازی‌ ای نوستالژی و قدیمی است به نام مارپله که بسیاری از افراد با آن خاطره دارند و کمتر کسی است که در زمان کودکی آن را بازی نکرده است. این بازی بدون نیاز به برنامه خاصی و تنها در تلگرام اجرا می شود و می توانید از آن استفاده کنید و با دوستان خود در تلگرام بازی کنید.

 

بازی در تلگرام, بازی انلاین تلگرام

بازی انلاین تلگرام

 

ابتدا آیدی ربات slgbot@ را وارد کنید یا به شخصی بفرستید و وارد ربات شوید‌.

بر روی start/ کلیک کنید، با فشردن  آن وارد ربات می شوید.

برای بازی کردن دکمه playing start را انتخاب کنید.

سپس چت شخصی دوستان خود (pv) و یا گروه مدنظر خود را انتخاب کنید .

این بازی رو می توانید در 3 اندازه  انجام دهید.

کوچک (small size)

متوسط (medium size)

بزرگ (large size)

رقیب مقابل باید گزینه (join the game) را کلیک کند .

سپس بازی شروع می شود و صفحه ی بازی به نمایش گذاشته می شود.  با کلیک بر روی یکی از ۳ گزینه roll می توانید تاس بیندازید و حرکت کنید .

 

نکته: اگر بازیکنی تاسی بیاورد که بر روی مهره حریف بیفتد ، آن را می زند و مهره حریف به اول بازی (Last roll) بر میگردد و متاسفانه باید دوباره بازی را از اول شروع کند .

مهره آبی که در بالای صفحه رو به روی اسم افراد است ، نشان می دهد که نوبت چه کسی است و تا وقتی که فرد تاس نیندازد دیگران اجازه تاس انداختن را ندارند و باید صبر کنند تا نوبتشان شود.

 

Hangbot@ :

در این بازی همه افراد در گروه باید حروف را انتخاب کنند یا کلمه را حدس بزنند و اگر یک حدس اشتباه را بزنید در این روند جان خود را از دست خواهید داد. بازی وقتی تمام می شود که تمام جانتان از بین برود.

 

بازی در تلگرام, بازی انلاین تلگرام

 بازی برای تلگرام

 

ربات: Hangbot@

روش بازی: hangbot را به عنوان یکی از اعضای گروه چت اضافه کنید

حداقل تعداد بازیکنان: 1 

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------