چگونه می توانم عکس یا فیلم ناپدید شده ای را در اینستاگرام ارسال کنم؟حالت ناپدید شدن پیام‌ها به اینستاگرام , نحوه ارسال پیام ناپدید شونده در اینستاگرام , حالت Vanish Mode در اینستاگرام

اصطلاح vanish mode به حالت ناپدید شدن در اینستاگرام گفته می شود

 

حالت ناپدید شدن در اینستاگرام چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ 

حالت ناپدید شدن در اینستاگرام، یکی از قابلیت های جدیدی است که به نرم افزار اینستاگرام افزوده شده است و امکانات جدیدی را به کاربر می دهد. این امکانات می توانند به اهداف مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. اگر می خواهید که درباره این ویژگی جدید و نحوه ی کار کردن با آن، اطلاعات بیشتری را به دست آورید، در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

حالت ناپدید شدن در اینستاگرام یا Vanish Mode

 

 ارسال پیام‌ ناپدید شونده در اینستاگرام , حالت ناپدید شدن در اینستا , حالت ناپدیدشدن در اینستاگرام

از حالت ناپدید شدن در اینستا می توان برای ناپدید کردن پیام ها استفاده کرد

 

یکی از امکانات جدیدی که به نرم افزار اینستاگرام افزوده شده است، حالت ناپدید شدن یا Vanish Mode است. این ویژگی، در دایرکت اینستاگرام فعال شده است و به کاربران اجازه می دهد پیام هایی را بفرستند که پس از گذشت مدتی ناپدید می شوند. در به روز رسانی های قبلی شبکه اجتماعی اینستاگرام، چنین قابلیتی وجود نداشت و پیام های ارسالی دائمی بودند.

 

نکته مهم در مورد حالت ناپدید شدن یا Vanish Mode اینستاگرام، این است که می توان از آن برای ناپدید کردن پیام های صوتی و حتی تصویر ها نیز استفاده کرد. شاید در نگاه اول، این ویژگی اینستاگرام برای برخی از افراد بدون کاربرد به نظر برسد، اما در برخی موارد نیاز است اطلاعاتی رد و بدل شود که پس از مدتی ناپدید شوند. 

 

ویژگی ناپدید شدن پیام ها در اینستاگرام، بسیار کاربردی است و کاربران زیادی از این ویژگی استقبال کرده اند. کاربران اینستاگرام، می توانند پیام هایی را بفرستند که تنها یک بار می توانند توسط افراد دیگر دیده شوند و سپس ناپدید می شوند.

 

امنیت حالت ناپدید شدن اینستاگرام یا Vanish Mode

 

حالت ناپدید شدن در اینستا , حالت ناپدیدشدن در اینستاگرام , vanish اینستاگرام

در حالت vanish mode گرفتن اسکرین شات از پیام به طرف مقابل فرستاده می شود

 

شاید برخی از افراد تصور کنند که امنیت Vanish Mode بسیار پایین باشد و از طریق راه های مختلف، بتوان از آن عبور کرد و به پیام ها دست پیدا کرد. برخی از کاربران نظر داده بودند که می توان با استفاده از اسکرین شات گرفتن از پیام ها، آنها را حفظ کرد. این در حالی است که پس از به روز رسانی اینستاگرام، کاربران متوجه شدند که با گرفتن اسکرین شات از پیام های ناپدید شونده، پیامی به طرف مقابل فرستاده می شود که متوجه اسکرین شات گرفتن می شود.

 

به طور کلی، می توان بیان داشت که امنیت Vanish Mode اینستاگرام، به اندازه ای بالا است که می توان به آن اعتماد کرد و برای فرستادن پیام های مخفی و موقت، از آن استفاده کرد. عکس هایی که از طریق حالت ناپدید شدن اینستاگرام برای کاربران دیگر ارسال می شوند، قابل ذخیره سازی نیستند. 

 

ویژگی های حالت ناپدید شدن اینستاگرام

حالت ناپدید شدن اینستاگرام یا Vanish Mode، دارای ویژگی ها و تنظیمات مختلفی است که کاربر می تواند بر اساس میل خودش، آنها را تنظیم کند. برای مثال، شما می توانید مشخص کنید که پیام های فرستاده شده، تنها یک بار برای کاربر قابل مشاهده باشند و یا اینکه کاربر می تواند چندین بار آنها را ببیند. 

شما می توانید بار های دیگر اجازه دهید که کاربر دیگر، پیام های شما را ببیند.

 

نحوه ارسال پیام ها به صورت ناپدید شونده در اینستاگرام

برای اینکه پیام های خودتان را به صورت ناپدید شونده برای کاربران دیگر ارسال کنید، می توانید از دو روش اقدام کنید. در ادامه ی مطلب، این دو روش را به شما معرفی خواهیم کرد و سپس آنها را توضیح می دهیم. فراموش نکنید که قبل از انجام دادن این دو روش، نرم افزار اینستاگرام خودتان را به روز کرده باشید. در غیر این صورت، امکان ارسال پیام های ناپدید شونده برای شما وجود نخواهد داشت.

 

روش اول ارسال پیام های ناپدید شونده در اینستاگرام

 

ارسال پیام‌ ناپدید شونده در اینستاگرام , حالت ناپدید شدن در اینستا , حالت ناپدیدشدن در اینستاگرام

حالت ناپدید شدن در اینستا، یکی از کاربردی ترین امکانات جدید در اینستاگرام است

 

ابتدا باید وارد نرم افزار اینستاگرام و اکانت خود بشوید. سپس در قسمت بالا و راست صفحه، یک آیکون را که به شکل هواپیمای کاغذی است مشاهده می کنید. با انتخاب این آیکون، وارد بخش دایرکت اینستاگرام خود شوید.

 

پس از اینکه وارد بخش دایرکت شدید، آیکون دوربین را در سمت راست نام کاربری که می خواهید پیام ناپدید شونده را به او ارسال شود، انتخاب کنید. سپس، عکس یا ویدئویی را که می خواهید به صورت ناپدید شونده ارسال شود را از گالری انتخاب کنید. برای این کار می توانید گزینه ی سمت پایین و چپ را انتخاب کنید. شما می توانید ویدئو و یا عکس خودتان را در همین لحظه بگیرید. برای انجام این کار، می توانید از آیکون دایره سفید در پایین و مرکز صفحه استفاده کنید.

 

پس از اینکه شخصی سازی های دلخواه را انجام دادید، می توانید با استفاده از سه گزینه که در حاشیه پایین صفحه قرار دارند، نوع پیام خود را مشخص کنید. گزینه سمت راست، KEEP IN CHAT است که پیام را به صورت دائمی می فرستد. گزینه مرکزی، ALLOW REPLAY است که در آن، کاربر گیرنده پیام، می تواند پیام ناپدید شونده را چندین بار ببیند.

 

گزینه سمت چپ، VIEW ONCE است که با استفاده از آن، کاربر گیرنده پیام، تنها می تواند یک بار پیام ناپدید شونده را مشاهده کند. گزینه دلخواه خودتان را انتخاب کنید و گزینه Send را بزنید.

 

روش دوم ارسال پیام های ناپدید شونده در اینستاگرام

 

حالت ناپدیدشدن در اینستاگرام , vanish اینستاگرام , ویژگی های حالت ناپدید شدن اینستاگرام

با استفاده از حالت ناپدید شدن در اینستا پیام های خود را در بالا ترین سطح امنیت بفرستید

 

ابتدا اینستاگرام خود را به روز رسانی کرده و سپس وارد نرم افزار و اکانت خود شوید. سپس گزینه مسنجر که جایگزین آیکون دایرکت در سمت بالا و راست صفحه شده است را انتخاب کنید. 

 

سپس وارد چت مورد نظر خود شوید و در حاشیه پایین صفحه، swipe to turn on vanish mode را انتخاب کنید و انگشت خود را از پایین به سمت بالا بکشید. با انجام این کار، وارد حالت ناپدید شدن اینستاگرام می شوید و می توانید پیام های ناپدید شونده ارسال کنید. اگر کارتان با حالت ناپدید شدن اینستاگرام تمام شد، گزینه turn-off vanish mode را از قسمت بالای صفحه انتخاب کنید و دوباره انگشت خود را از پایین صفحه به سمت بالا بکشید.

 

جمع بندی مطالب و سخن پایانی

حالت ناپدید شدن اینستاگرام، یکی از کاربردی ترین امکانات جدیدی است که به این شبکه اجتماعی افزوده شده است و توانسته است کار بسیاری از کاربران اینستاگرامی را راحت تر کند. اگر می خواهید که پیام های مخفی به دوستان و یا آشنایان خودتان بفرستید، فراموش نکنید که می توانید از قابلیت پیام های ناپدید شونده اینستاگرام استفاده کنید و در بالاترین سطح امنیت، پیام های خود را ارسال کنید.

 

گرداوری: بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------