تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

نحوه پشتیبان گیری از پیام ها و رسانه ها WhatsAppچگونگی پشتیبان گیری از چت WhatsApp

 

فایل ها و چت های خود را در cloud ذخیره کنید 

آیا شما می خواهید اطلاعات خود را به دستگاه دیگری انتقال دهید، یا فقط پیام ها و فایل های خود را در صورت از دست دادن تلفن خود محافظت کنید.

 WhatsApp می تواند به صورت خودکار چت های خود را به فضای ابر آپلود کند، شما باید این امکان را تنظیم کنید .

 

با توجه به این موضوع، چگونگی استفاده از برنامه WhatsApp برای پشتیبان گیری از چت های خود، و همچنین نحوه تنظیم آن به صورت خودکار به صورت پیش فرض، این است.

 

چگونگی پشتیبان گیری از چت WhatsApp

برای پشتیبان گیری از چت WhatsApp خود، در منوی  'Chats' در واتس آپ که صفحه ای است که تمام مکالمات شما را لیست می کند، شروع می شود.

در این منو، آیکون «Options» را در بالا سمت چپ قرار دهید، که سه نقطه عمودی است، و شما باید لیستی از گزینه های شروع از «New group» را ببینید و به پایین «Settings» بروید. این آخرین گزینه را انتخاب کنید.

 

 پشتیبان گیری از پیام ها در واتس آپ

 

از منوی «Settings»، روی گزینه دوم، که «Chats» است، کلیک کنید، سپس گزینه دوم تا آخرین در منوی چت که «Chat backup» است، کلیک کنید.

این منو نشان می دهد هنگامی که شما آخرین پشتیبان گیری از WhatsApp و همچنین اندازه تمام پیام ها و رسانه های خود را نشان می دهد. از اینجا هم می توانید حساب Google Drive را که WhatsApp پشتیبانی می کند تنظیم کنید و همچنین تنظیم کنید که آیا این اتفاق فقط در مورد Wi-Fi یا اتصالات تلفن همراه بیفتد .

 

برای پشتیبان گیری از WhatsApp، به سادگی دکمه سبز "Back Up" را فشار دهید، و تلفن شما بلافاصله تمام داده های WhatsApp خود را به ذخیره سازی محلی و همچنین Google Drive ارسال می کند.

 

چگونگی پشتیبان گیری اتوماتیک در WhatsApp : 

برای اینکه گوشی شما به صورت خودکار از چت WhatsApp پشتیبان بگیرید، منوی'Chat backup' را که برای پشتیبان گیری از طریق پیام های خود در بخش بالا استفاده کردید پیدا کنید.

 

 

بخش دوم این منو تحت عنوان تنظیمات Google Drive دارای گزینه ای است که می گوید «Back up to Google Drive» این را انتخاب کنید و آن به شما طیف وسیعی از گزینه ها که در آن WhatsApp به طور خودکار هر روز بکاپ گرفته قرار می دهد.

گزینه مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------