لرزش‌گیر ویدئویی گوگلاصلاح لرزش دست در  دستگاه‌های هوشمند, لرزش‌گیری ویدئویی

اصلاح لرزش دست در دستگاه‌های هوشمند

 

امروزه بسیاری از دستگاه‌های هوشمند اعم از تلفن همراه و تبلت به قابلیت فیلمبرداری مجهز هستند و تقریبا تمام کاربران این دستگاه‌ها نیز براحتی می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

 

یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام ضبط ویدئوها با استفاده از دستگاه‌های هوشمند باید مورد توجه قرار گیرد عدم حرکت زیاد و شدید دست هنگام فیلمبرداری است، چرا که این حرکت دادن‌ها لرزش‌های بسیاری را در فیلم شما ایجاد کرده و در نهایت به ثبت فیلمی پر از تکان و لرزش منجر می‌شود که ضمن بی‌کیفیت جلوه دادن فیلم نهایی، برای بیننده نیز آزاردهنده است.

 

برای جلوگیری از بروز این مشکل بسیاری از شرکت‌های سازنده تجهیزات فیلمبرداری با استفاده از روش‌های سخت‌افزاری و در مواردی نیز نرم‌افزاری این لرزش‌ها را به حداقل می‌رسانند. این تکنیک‌ها در دستگاه‌های هوشمند مدرن و گران قیمت نیز وجود دارد، اما بتازگی با نسخه جدید اپلیکیشن Google Photos کاربران همه دستگاه‌های هوشمند اعم از ارزان یا گران‌قیمت می‌توانند از این ویژگی نرم‌افزاری بهره‌مند شوند و کیفیتی به مراتب بالاتر از تکنیک‌های اعمال شده توسط سخت‌افزارهای مخصوص این کار را در اختیار بگیرند.

 

دوست دارید با این روش آشنا شوید و ویدئوهایی بدون لرزش دست را به ثبت برسانید؟ این مراحل را برای انجام این کار دنبال کنید:

 

پیش از هر چیز مطمئن شوید آخرین نسخه اپلیکیشن گوگل فتوز را از لینک زیر دریافت و روی دستگاه خود نصب کرده‌اید:

 https://photos.google.com/apps

 

اپلیکیشن Google Photos را اجرا و ویدئویی را که قصد دارید عملیات لرزشگیری روی آن اجرا شود، انتخاب کنید. (چنانچه ویدئو را هنوز ضبط نکرده‌اید ابتدا با استفاده از هریک از نرم‌افزارهای موردنظر خود، اقدام به ضبط ویدئو کرده سپس مراحل را ادامه دهید)

 

در این مرحله ویدئوی انتخاب شده در حالت تمام صفحه برای شما نمایش داده می‌شود. از پایین ویدئو روی گزینه ویرایش که به شکل یک مداد است، فشار دهید.

اکنون صفحه ویرایش ویدئو برای شما به‌نمایش درآمده و در بخش زیرین این صفحه گزینه stabilize قابل مشاهده است. روی این گزینه فشار دهید.

 

اصلاح لرزش دست در  دستگاه‌های هوشمند, لرزش‌گیری ویدئویی

لرزش‌گیر ویدئویی گوگل

 

عملیات لرزش‌گیری آغاز شده و با توجه به منابع سخت‌افزاری دستگاه شما و حجم و کیفیت ویدئوی انتخابی، این مرحله ممکن است زما‌نبر باشد.

در پایان پیش‌نمایشی از ویدئوی نهایی در اختیار شما قرار می‌گیرد و با انتخاب گزینه Save می‌توانید ذخیره‌سازی آن روی حافظه دستگاه را اجرا کنید.

منبع:jamejamonline.ir

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

  سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------