تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

آموزش اشتراک گذاری مجدد پست ها و استوری ها در اینستاگرام اشتراک گذاری مجدد پست‌های اینستاگرام, ترفند ارسال مجدد پست‌ها در اینستاگرام

 به اشتراک‌ گذاری مجدد استوری‌ ها در اینستاگرام

 

قبل از اینکه به شما در مورد راه های مختلفی که می تواند به شما کمک کند تصاویر و استوریهای خود را در Instagram اشتراک گذاری مجدد کنید، من می خواهم که به شما  مراقبت از حریم خصوصی کاربران و اطمینان از اجازه شما از افراد قبل از ارسال پست های  دیگران پیشنهاد کنم. اگر پست شماست، می توانید مراحل زیر را امتحان کنید.

 

کمک گرفتن از برنامه ها : 

برای بارگذاری عکسها یا ویدیوهای دیگران یا حتی خودتان، میتوانید از برنامه ها کمک بگیرید. سه برنامه اصلی برای بارگذاری مجدد پست ها در اینستاگرام عبارتند از:

 InstaRepost  , Buffer , clear the confusion

تمام این برنامه ها در گوگل پلی و اپ استور موجود می باشد.

 

 اشتراک گذاری مجدد پست‌های اینستاگرام, ترفند ارسال مجدد پست‌ها در اینستاگرام

اشتراک گذاری مجدد استوری

 

این برنامه به شما اجازه می دهد تا مجددا پست ها را با انجام مراحل آسان آپلود کنید: برنامه را دانلود کنید، عکس یا ویدیو را برای بارگذاری مجدد انتخاب کنید، URL پست را با ضربه زدن روی منوی سه نقطه ای و انتخاب گزینه Share URL کپی کنید و سپس برنامه بارگذاری مجدد پست اینستاگرام باز می شود که در آن شما پست مورد نظر را پیدا خواهید کرد.

 

همه چیزهایی که اکنون باید انجام دهید این است که بر روی نماد فلش کلیک کنید تا به اشتراک بگذارید، گزینه Copy to Instagram را انتخاب کنید، پست را ویرایش کنید، و در نهایت، پست را به اشتراک بگذارید، که در نهایت در Instagram دوباره ارسال خواهد شد.

 

 اشتراک گذاری مجدد پست‌های اینستاگرام, ترفند ارسال مجدد پست‌ها در اینستاگرام

 آموزش ارسال مجدد پست‌ها در اینستاگرام

 

این برنامه یکی دیگر از مواردی است که به شما در بازنویسی پست مورد نظر در Instagram کمک می کند. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که برنامه را دریافت کنید، با اعتبار Instagram خود به برنامه دسترسی پیدا کنید، از طریق InstaRepost از پست مورد نظر را انتخاب کنید، گزینه Repost را برای ذخیره و دریافت پست در Instagram انتخاب کنید، فیلترهای لازم را اضافه کنید و پست کنید.

 

اگر نمیخواهید مراحل نصب برنامه و انجام چند مرحله برای بازنویسی در Instagram را انجام دهید، می توانید به سادگی یک عکس از پست مورد نظر بگیرید، آنرا بر اساس خواسته های خود برش دهید، ویرایش های لازم را انجام دهید و پست آن را در Instagram خود، همراه با منبع قرار دهید.

 

 اشتراک گذاری مجدد پست‌های اینستاگرام, ترفند ارسال مجدد پست‌ها در اینستاگرام

ارسال مجدد استوری اینستاگرام

 

اما اگر می خواهید ویدیوها را در Instagram ذخیره کنید (که شما به طور مستقیم از Instagram نمی توانید)، می توانید به سادگی از وب سایت DownloadGram استفاده کنید، URL مربوط به پست خاص را در برنامه کپی کنید، گزینه دانلود را انتخاب کنید و ویدئو یا عکس بر روی دستگاه شما ذخیره می شود پس از این، شما می توانید تمام تغییرات لازم را به ویدیو اضافه کنید و آن را در Instagram پست کنید.

 

اشتراک گذاری استوری:

در حالی که Instagram فاقد برخی ویژگی های ضروری است، اکنون به ما اجازه می دهد یک استوری را از کاربر دیگری ذخیره کنیم.

شما می توانید این کار را با ضربه زدن بر روی نماد Direct Message-esque در گوشه سمت راست پایین Instagram Story انجام دهید و می توانید این استوری را با عنوان خودتان قرار دهید.

 

 اشتراک گذاری مجدد پست‌های اینستاگرام, ترفند ارسال مجدد پست‌ها در اینستاگرام

ارسال مجدد استوری اینستاگرام

 

برای حل مشکل آپلود محدود استوری اینستاگرام ، می توانید از برنامه StorySave برای به اشتراک گذاشتن هر استوری Instagram استفاده کنید. شما فقط باید این برنامه را دانلود کنید، به دنبال استوری هایی که می خواهید برای ارسال مجدد باشید .

 

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------