روشهایی برای شناسایی بازدیدکنندگان از پروفایل اینستاگرامشبکه های اجتماعی, اپلیکیشن اینستاگرام, روش هایی برای اطلاع از بازدید کنندگان پروفایل اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار است

 

چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند؟ 

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که کاربران زیادی در آن فعال هستند و هر روزه تعداد این کاربران افزیش می باید. اینستاگرام به ما این قابلیت را می دهد که تصاویر و ویدئو ها خود را با دوستان خود به اشتراک بگذاریم. یکی از دلایلی که اینستاگرام را محبوب کرده است این است که این برنامه جزئی از فیس بوک است. یکی از دلایلی که باعث شده است این برنامه در بین افراد محبوبیت زیادی کسب کند این است که جزئی از برنامه فیس بوک است.

چه کسی پروفایل اینستاگرام من را چک کرده است؟

یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که برای کاربران پیش می آید این است که چه کسی از پروفایل من در اپلیکیشن اینستاگرام بازدید کرده است؟ پاسخ این سوال این است که کاربر نمی تواند از طریق اپلیکیشن اینستاگرام هویت افرادی که از صفحه او دیدن کرده اند را بشناسد.

بی شک اینستاگرام بازدید افراد از پروفایل دیگران را در پایگاه های داده خود ذخیره می کند اما هرگز آن ها را در دسترس کاربران قرار نمی دهد بلکه از آن برای پیش بینی و عرضه آپدیت جدید استفاده می کند.

اگر این اطلاعات در دسترس کاربران قرار گیرد موضوع حرم خصوصی کاربر در اینستاگرام نقض می شود.

 

روش هایی برای اطلاع از بازدید کنندگان پروفایل اینستاگرام

برای این کار بهتر است از امکاناتی استفاده کنیم که خود اپلیکیشن اینستاگرام در اختیار ما قرار داده است. در ادامه به چند مورد از این روش ها اشاره می کنیم.

 

لایک کردن یا پسندیدن پست ها

اینستاگرام این امکان را به کاربران داده است که پست های مورد علاقه خود را لایک کنند و با این روش علاقه خود را نسبت به پست و محتوای منتشر شده نشان دهند. زمانی که فردی پست های شما را لایک می کند بنابراین از صفحه شما دیدن کرده است. 

بدین صورت می توانید به این نتیجه برسید که افرادی که پست های شما را لایک می کنند افرادی هستند که صفحه و پروفایل شما را چک می کنند و به محتوای به اشتراک گذاشته در آن دسترسی دارند.

 

سین کردن استوری ها در اینستاگرام

زمانی که شما یک تصویر ، یک ویدئو یا هر محتوای دیگر در قسمت استوری اینستاگرام به اشتراک می گذارید ، نام کاربری تمام کسانی که از استوری شما دیدن کرده اند در یک لیست برای شما نمایش داده می شوند. با این روش هم می توانیم دریابیم چه کسانی از پروفایل ما در اینستاگرام بازدید داشته اند.

برای این که از بازدید کنندگان استوری خود مطلع شوید مراحل زیر را دنبال کنید:

در ابتدا وارد بخش استوری شوید و استوری مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس صفحه را به سمت بالا بکشید تا این کاربران برای شما نمایش داده شوند.

 

کامنت گذاشتن یا نظر دادن در زیر پست ها

یکی دیگر از قابلیت های اینستاگرام کامنت گذاشتن و نظر دادن است. کاربران اینستاگرام با استفاده از این قابلیت می توانند نظرات خود را در مورد پست ها و محتوای منتشر شده برای دیگر کاربران بیان کنند.

یکی از راه هایی که می توان با استفاده از آن پی ببریم چه کسانی از پروفایل ما دیدن کرده اند ، قابلیت کامنت گذاری اینستاگرام است.

همه کسانی که کامنت می گذارند و در مورد محتوایی که منتشر کرده اید نظر می دهند، از پروفایل شما دیدن کرده اند.

 

فیس بوک, چه کسی پروفایل اینستاگرام من را چک کرده, پروفایل چکر اینستاگرام

 میزان لایک و کامنت پست های شما ، بازدید از پروفایل شما را نشان می دهد

 

معرفی ابزاری برای آنالیز insights اینستاگرام

یکی از ابزار هایی که به ما کمک می کند بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک می کنند و به طور کلی اطلاعات صفحه خود را به دست آوریم ،ابزار insights  است.

اما نکته ای که در مورد این ابزار وجود دارد این است که ، این ابزار فقط برای پیج های بیزینسی فعال است. علاوه بر این با این ابزار نمی توانید نام کاربری افرادی که از صفحه شما دیدن کرده اند را  مشاهده کنید.

این ابزار هویت آن کاربران را پنهان می کند و فقط تعداد آنها را نشان می دهد.

 

چگونه از طریق ابزار insights اینستاگرام تعداد بازدید کنندگان را مشاهده کنیم؟

در ابتدا باید پیج خود را به یک پیج بیزینسی یا حرفه ای تبدیل کنید. در ادامه برای این که تعداد بازدید کنندگان و لایک و کامنت پست های خود را ببینید ، پست مود نظر خود را پیدا کنید و در پایین پست گوشه سمت چپ روی گزینه View Insights  بزنید تا آمار مربوط به پست نشان داده شود.

عبارت reach  نشان می دهد که چه تعداد بازدیدی از این پیج صورت گرفته است.

عبارت  profile visits نیز تعداد کسانی را نشان می دهد که از طریق این پست به صفحه پروفایل شما مراجعه کرده اند.

 

معرفی اپلیکیشن برای شناسایی بازدیدکنندگان از پروفایل اینستاگرام

در ادامه سعی داریم چند مورد از بهترین اپلیکیشن ها را برای فهمیدن این که چه کسانی از پروفایل ما دیدن کرده اند معرفی کنیم.

 

اپلیکیشن follower analyzer اینستاگرام

با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید بفهمید چه کسانی پروفایل اینستاگرام شما را چک کرده اند ، چه کسانی ویدئو های شما را دیده اند ، چه کسی استوری و لایو اینستاگرام شما را دیده اند.

این برنامه یکی از بهترین برنامه ها برای بررسی بازدیدکنندگان پروفایل اینستاگرام شما است که هم برای نسخه اندروید و هم برای ios وجود دارد.

این اپلیکیشن رابطه کاربری ساده و راحتی دارد و تنها باید نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید.

 

اپلیکیشن follower analyzer

این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا رفتار فالور های خود را بررسی کنید و ببینید چه کسانی پست و استوری شما را دیده اند. همچنین در این اپلیکیشن می توانی گزارش های متنوعی از فالور ها  و کاربران خود به دست آورید.

 

ابزار insights, ترفندهای اینستاگرام, اپلیکیشن برای شناسایی بازدیدکنندگان از پروفایل اینستاگرام

اپلیکیشن برای شناسایی بازدیدکنندگان از پروفایل اینستاگرام

 

اپلیکیشن followMeter

اپلیکیشن فالومتر یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای بررسی فالورها و آنفالو ها است. این اپلیکیشن بیشتر به عنوان دستیار اینستاگرام به شما می رود و کلیه آمار و ارقامی را که می خواهید در اختیار شما قرار می دهد.

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید اطلاعات زیر را به دست آورید.

- چه کسانی از پروفایل اینستاگرام شما دیدن کرده اند.

- فالور های روح را بشناسید.

- چه کسانی پست های شما را لایک کرده اند.

- چه کسانی شما را فالو آنفالو کرده اند.

- چگونه فالور های بیشتری جذب کنید.

 

اپلیکیشن های سیستم عامل ios برای شناسایی بازدیدکنندگان از پروفایل اینستاگرام

اپلیکیشن visitor Pro

این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا از طریق گوشی آیفون بتوانید حساب کاربری خود در اینستاگرام را بررسی و مدیریت کنید.

در ابتدا باید این اپلیکیشن را نصب کنید و با ارائه اطلاعات کاربری خود در اینستاگرام وارد این اپلیکیشن شوید و سپس ببینید چه کسانی از پروفایل شما دیدن کرده اند.

 

اپلیکیشن social Plus

یکی از دقیق ترین اپلیکیشن هایی که در این زمینه برای گوشی های آیفون وجود دارد این اپلیکیشن است. این اپلیکیشن آمار دقیقی از فالور ها و افرادی که صفحه شما را بازدید کرده اند  به صوت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. نحوه نصب و استفاده از این اپلیکیشن هم بسیار راحت است و تنها نیاز به اطلاعات اینستاگرام شما دارد.

 

اپلیکیشن برای شناسایی بازدیدکنندگان از پروفایل اینستاگرام, شناسایی بازدیدکنندگان از پروفایل اینستاگرام, برنامه چه کسانی اینستاگرام ما را چک میکنند

استفاده از برنامه های آنالیز و غیر رسمی امنیت اطلاعات شما را به خطر می اندازد

 

سخن پایانی

در اخر توصیه ما به شما این است که از روش هایی که خود اینستاگرام برای اطلاع از بازدید صفحه به شما ارائه می دهد بسنده کنید و به سراغ اپلیکیشن های مختلف نروید ، چرا که این اپلیکیشن ها بیشتر از این که به کار شما بیایند می توانند برای شما خطر افرین باشند ، چرا که در همه این اپلیکیشن ها باید اطلاعات اینستاگرام مانند نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و این یعنی این که همه اطلاعات اکانت خود را به مدیر اپلیکیشنی که از آن استفاده می کنید قرار داده اید.

 

گرداوری: بخش اینترنت و کامپیوتر بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------