BeReal چیست؟ برنامه بدون فیلتر که ضد اینستاگرام استآموزش کار با برنامه BeReal, شبکه اجتماعی بی ریل, ایجاد حساب کاربری در Bereal

برنامه BeReal چیست

 

برنامه BeReal چیست و چگونه کار می کند؟

اینستاگرام، فیسبوک، تیک تاک و توییتر در حال حاضر از پرکاربردترین شبکه های اجتماعی هستند. با این حال، اخیراً یک بازیکن جدید وارد این فضا شده است:  BeReal . این برنامه رسانه اجتماعی مبتنی بر ایده برقراری ارتباط با دیگران از طریق به اشتراک گذاشتن عکسی از کاری است که انجام می دهید.

BeReal چیست؟

BeReal یک شبکه اجتماعی است که به شما اجازه می دهد تا حداقل دو دقیقه در روز محتوا ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید. از همه کاربران خواسته می شود تا محتوا را دقیقاً در یک زمان به اشتراک بگذارند.

 

یکی از منحصربه‌فردترین جنبه‌های BeReal این است که محتوا باید در یک زمان خاص از روز، درست زمانی که برنامه اعلان را ارسال می‌کند، ایجاد شود. به عبارت دیگر، عکس‌هایی که به اشتراک می‌گذارید باید در طول آن دو دقیقه گرفته شوند که شبکه اجتماعی از شما درخواست ایجاد و انتشار می‌کند.

 

برنامه BeReal چیست, آموزش کار با BeReal, BeReal چیست

شبکه اجتماعی بی ریل

 

BeReal چگونه کار می کند؟

برنامه BeReal یک اعلان برای همه کاربران در یک زمان تصادفی هر روز  ارسال می کند. کاربران در همان منطقه زمانی هشدار را به طور همزمان دریافت می کنند. سپس آنها دو دقیقه فرصت دارند تا عکس بگیرند و آن را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارند.

 

و این واقعاً فقط یک عکس نیست. BeReal از دوربین‌های جلو و پشت شما برای گرفتن عکس سلفی و هر کاری که انجام می‌دهید، همزمان استفاده می‌کند. بنابراین اگر به فیلتر زیبایی عادت کرده اید، آماده باشید: این برنامه هیچ ویژگی ویرایش عکس ندارد.

 

عکس را می توان با یا بدون موقعیت مکانی شما به اشتراک گذاشت و می تواند به صورت عمومی یا خصوصی منتشر شود. اگر عمومی باشد، همه کاربران BeReal می توانند محتوا را ببینند، در حالی که اگر به صورت خصوصی منتشر شود، فقط مخاطبین شما به آن دسترسی خواهند داشت.

 

برنامه BeReal, برنامه BeReal چیست, آموزش کار با BeReal

آموزش کار با برنامه BeReal

 

هنگامی که BeReal خود را پست کردید، می توانید عکس های دوستان خود را مرور کنید و ببینید که آنها در چه کاری هستند. برخلاف هر پلتفرم اجتماعی دیگری، گزینه‌ای برای لایک کردن عکس‌های دیگر وجود ندارد ، اگر می‌خواهید با یک پست درگیر شوید، باید یک عکس سلفی عکس‌العملی بگیرید یا یک نظر بنویسید.

BeReal به شما اجازه نمی دهد عکس ها را بدون ارسال پست مشاهده کنید.

 

محتوا روز بعد در همان لحظه ای که فرصتی برای گرفتن و به اشتراک گذاری یک عکس جدید پیش می آید ناپدید می شود. کاربران BEREAL همچنین می توانند در مورد عکس ها نظر بگذارند. نظرات نیز با ناپدید شدن عکس ناپدید می شوند. چالش‌هایی نیز هر از گاهی راه‌اندازی می‌شوند تا آن را منحصربه‌فردتر و سرگرم‌کننده‌تر کنند.

 

دانلود اپلیکیشن BeReal, چگونه در BeReal شروع کنیم, برنامه BeReal

نصب برنامه bereal

 

نحوه ایجاد یک حساب کاربری Bereal در 5 مرحله 

اولین قدم دانلود و نصب اپلیکیشن است که برای هر دو دستگاه iOS و اندروید در دسترس است.

سپس باید با وارد کردن شماره تلفن، نام، نام کاربری و تاریخ تولد، حساب کاربری خود را تنظیم کنید.

باید به برنامه اجازه دهید برای شما اعلان ارسال کند. این امر برای اطلاع از زمان پست کردن بسیار مهم است زیرا زمان به طور تصادفی هر روز تغییر می کند. 

 

به برنامه اجازه دسترسی به دوربین و مکان گوشی خود را بدهید، به خصوص اگر می خواهید عکس هایی با موقعیت جغرافیایی پست کنید.

 

مرحله بعدی آپلود یک عکس نمایه و همگام سازی مخاطبین خود برای یافتن دوستان و دنبال کردن آنها است.

 

چگونه اپلیکیشن BeReal را دانلود کنیم 

دانلود برنامه BeReal بسیار ساده است: به App Store در دستگاه iOS یا Play Store در دستگاه Android بروید و BeReal را جستجو کنید. سپس، فقط برنامه را دانلود و نصب کنید.

 

گردآوری: بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------