دستگاهی که با دستان بدون ابزار، موسیقی می‌نوازدپخش کننده موسیقی،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
کنترلر MIDI پخش موسیقی را با حرکت دست روشن می کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از نیواطلس، MIDI Blaster دارای چهار سنسور مادون قرمز برای ردیابی حرکات دست و LED‌های RGB برای افزودن تصاویر بصری به عملکرد است.

 

این دستگاه با کنترل حرکات و اشارات دست، نت و آوا‌های موسیقی را تنظیم و کنترل می‌کند.

 

این دستگاه با یک عنصر بصری، یعنی نور به جذابیتش افزوده است.

 

زک آکرت ، یکی از بنیانگذاران شرکت این دستگاه‌های موسیقی در مورد سخت افزار طراحی شده گفت: این دستگاه منحصر به فرد و در عین حال بسیار کاربردی است. امید ما این است که دستگاه MIDI Blaster به نوازندگان رویکرد خلاقانه‌ای برای شکل دادن به صدای خود بدهد و با افزودن لایه‌های بیشتر به عملکرد خود، موسیقی را با جذابیت بیشتر ارائه دهد.

 

این دستگاه زاییده فکر برادران Zacharias و Schuyler Ackert است و از چهار حسگر مادون قرمز برای ردیابی حرکات دست در فضای بالا استفاده می‌کند؛ در حالی که LED‌های RGB بازخورد بصری را در زمان واقعی ارائه می‌دهند.

 

حسگر‌های MIDI Blaster داده‌های CC یا MPE را به نرم‌افزار تولید موسیقی در حال اجرا بر روی کامپیوتر یا سینت سایزر ارسال می‌کنند و به اجراکننده موسیقی الکترونیک یا دی‌جی اجازه می‌دهند چهار افکت را همزمان یا جداگانه کنترل کنند.

 

در واقع MIDI Blaster داده‌های حسگر را به داده‌های CC یا MPE تبدیل می‌کند که به رایانه دارای نرم‌افزار DAW یا به یک سینت سایزر سخت‌افزاری ارسال می‌شود.

 

چند دکمه قابل تخصیص توسط کاربر در بالا وجود دارد و یک برنامه دسکتاپ در آینده امکان تنظیمات انتخابی ویژه، کنترل LED‌های داخلی ، تنظیم محدوده سنسور و حساسیت را فراهم می‌کند.

 

تنظیمات مقادیر MIDI و ویژگی‌های بیشتر اعلام نشده است.

 

قیمت این دستگاه در حال حاضر از ۹۹ دلار آمریکا شروع می‌شود.

 

تخمین زده می‌شود که ارائه کامل MIDI در مه سال ۲۰۲۳ آغاز شود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خرید لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی,لپ تاپ قسطی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022