فضة مجری هوش مصنوعی شبکه خبری کویتمجری هوش مصنوعی،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
فضة نام مجری ساخته شده از طریق هوش مصنوعی است که در حساب توئیتر سرویس خبری کویت ظاهر شده است.

به گزارش فرارو به نقل از گاردین، دولت کویت فضة را به تازگی معرفی کرده و وعده داده که این مجری خبر ساخته شده از طریق هوش مصنوعی در آینده می‌تواند اخبار آنلاین را بخواند. فضة روز شنبه در حساب توئیتر وب سایت کویت نیوز به عنوان زنی ظاهر شد که کت مشکی و تی شرت سفید بر تن داشت.

 

او به زبان عربی گفت: "من فضة هستم اولین مجری در کویت که با هوش مصنوعی در کویت نیوز کار می‌کند. چه نوع اخباری را ترجیح می‌دهید؟ بیایید نظرات شما را بشنویم".

 

این سایت وابسته به کویت تایمز است که در سال ۱۹۶۱ به عنوان اولین روزنامه انگلیسی زبان با نام "گلف" (خلیج) تاسیس شد. "عبدالله بوفتین" معاون سردبیر کویت نیوز می‌گوید که این آزمایشی با ظرفیت بالقوه هوش مصنوعی به منظور ارائه "محتوایی جدید و نوآورانه" است.

 

او گفت که فضة در آینده می‌تواند لهجه کویتی را بپذیرد و بولتن‌های خبری را در حساب توئیتر سایت که ۱.۲ میلیون دنبال کننده دارد به آگاهی کاربران برساند.

 

او افزود: "فضة یک نام محبوب و قدیمی کویتی است که به نقره اشاره دارد. ما همیشه رنگ ربات‌ها را نقره‌ای و فلزی تصور می‌کنیم بنابراین، ما این دو را با یکدیگر ترکیب کردیم". بوفتین گفت که مو‌های بور و چشمان رنگ روشن مجری بازتاب دهنده جمعیت متنوع کویتی‌ها و مهاجران کشور نفت خیز است. او افزود: "فضة نماینده همگان است".

 

رشد سریع هوش مصنوعی در سطح جهان امید به ایجاد مزایایی در زمینه‌هایی مانند مراقبت‌های بهداشتی را افزایش داده است، اما هم چنین نگرانی‌هایی در مورد ظرفیت بالقوه آن به منظور انتشار اطلاعات نادرست و تهدید مشاغل و یکپارچگی هنری ایجاد شده است. کویت در فهرست آزادی مطبوعات ۲۰۲۲ میلادی از میان ۱۸۰ کشور و منطقه رتبه ۱۵۸ را کسب کرده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------