ایلان ماسک: از مدیرعاملی توییتر کناره‌گیری می‌کنمایلان ماسک،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
ایلان ماسک اعلام کرد که از مدیرعامی توییتر کناره گیری خواهد کرد.

ایلان ماسک با انتشار توییتی نوشته مدیرعاملی شرکت توییر را که به تازگی نام آن به «ایکس» تغییر کرده، ظرف ۶ هفته آینده یک زن به عهده خواهد گرفت. 

 

در توییت ایلان ماسک نوشته شده است: «با هیجان اعلام می‌کنم که یک مدیرعامل جدید برای توییتر پیدا کرده‌ام. او (ضمیر فاعلی مونث) تا 6 هفته دیگر کار خود را شروع خواهد کرد! نقش من به مدیر اجرایی و مدیر ارشد فناوری، ناظر بر محصول، نرم‌افزار و اپراتور سامانه تبدیل خواهد شد.»

 

مدیرعامل جدید توییتر کیست؟

ایلان ماسک،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

چند ساعت پس از توییت ماسک، وال استریت ژورنال گزارش داد که «لیندا یاکارینو»، مدیر تبلیغات شرکت رسانه‌ای NBCUniversal «در حال مذاکره» برای تصدی سمت مدیرعاملی توییتر است. در این گزارش از یاکارینو به عنوان یکی از «حامیان صنعت» یاد شده که در زمینه یافتن راه‌های بهتر برای اثربخشی تبلیغات تخصص دارد.

 

هرچند توییتر هنوز به ایمیل‌های دو نشریه انگجت و ورج در این رابطه پاسخی ارائه نکرده، اما گزارش‌های قبلی نشان می‌دهد که یاکارینو و ماسک رابطه خوبی با یکدیگر دارند.

 

این دو اخیراً در یکی از رویدادهای تبلیغاتی صنعت با یکدیگر حضور پیدا کرده بودند و یاکارینو در آن از ماسک حمایت کرده بود. همچنین NBCUniversal نیز شراکت قابل‌توجهی با توییتر دارد و اخیراً همکاری خود با این شبکه اجتماعی را برای میزبانی ویدیوهای المپیک 2024 تمدید کرده است.

 

علاوه بر این، یاکارینو اخیراً در یک توییت خطاب به ماسک گفت که توییتر باید سرویس استریم ویدیو پریسکوپ (Periscope) را برگرداند و از آن به عنوان «ایده‌ای برای مشارکت جدید» یاد کرده بود.

 

هنوز مشخص نیست که ماسک پس از تغییر سمت خود، تا چه اندازه روی تصمیم‌های این شبکه اجتماعی کنترل خواهد داشت. در حالی که او پس از این تغییر، دیگر مدیرعامل توییتر نخواهد بود، اما ظاهراً همچنان نفوذ قابل‌توجهی روی فناوری این پلتفرم خواهد داشت.

 

دیجیاتو

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

  سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات و محصولات دیجیتال ,خدمات سیم کارت و تلفن همراه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023