انتشار تصاویر رقیب جدید توئیتر توسط «متا»رقیب توییتر،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
یکی از مدیران ارشد متا، پیش نمایشی از رقیب آینده توئیتر را به نمایش گذاشت.

به گزارش فارس به نقل از ورج، متا رقیبی برای توئیتر را معرفی کرده که مبتنی بر اینستاگرام است و با پروتکل اکتیویتی‌پاب (پروتکل غیرمتمرکز رسانه های اجتماعی) یکپارچه خواهد شد. این قابلیت از نظر تئوری به کاربران برنامه جدید اجازه می‌دهد تا حساب‌ها و فالوورهای خود را در برنامه‌های دیگری که از اکتیویتی‌پاب پشتیبانی می‌کنند، از جمله برنامه ماستودون داشته باشند.

 

کریس کاکس، مدیر تولید متا، از این برنامه به عنوان پاسخی در مقابل توئیتر نام برد که از سیستم حساب اینستاگرام برای پر کردن خودکار اطلاعات کاربر استفاده خواهد کرد. نام رمز داخلی این برنامه «Project 92» است و نام عمومی آن می تواند «Threads» باشد.

 

کاکس، با طعنه زدن بر مدیریت ایلان ماسک در توئیتر، گفت: «ما از سازندگان و شخصیت‌ها شنیده ایم که به دنبال یک پلتفرم عاقلانه هستند تا برای محتواهای خود به آن اعتماد کنند.» وی افزود هدف این شرکت برای این برنامه ایمنی، سهولت استفاده و اطمینان از مکانی پایدار برای ایجاد و رشد مخاطبان است.

 

کاکس گفت که این شرکت در حال حاضر افراد مشهوری از جمله اپرا و دالایی لاما را متعهد به استفاده از این برنامه کرده است. او گفت که کد نویسی برای این برنامه در ژانویه(دی-بهمن1401) آغاز شد و به محض اینکه بتوانیم برنامه را در دسترس قرار خواهیم داد.

 

این اولین تصویر رقیب شبکه اجتماعی توئیتر است.

 

رقیب توییتر،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------