تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

امکان مخفی کردن تعداد لایک‌ها به اینستاگرام اضافه شداینستاگرام،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
شرکت فیسبوک به طور رسمی اعلام کرد که کاربران امکان مخفی کردن تعداد لایک‌ها در دو شبکه اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام را دارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از ورج، پس از سال‌ها آزمایش روی دو پلتفرم فیسبوک و اینستاگرام، اکنون کاربران می‌توانند از تجربه‌ای جدید در کار کردن با این دو پلتفرم بهره‌مند شوند که به آن‌ها امکان مخفی کردن تعداد لایک‌ها را خواهد داد. بر اساس این قابلیت کاربران می‌توانند کاری کنند تا امکان مشاهده تعداد لایک‌ها در صفحه‌ شخصی آن‌ها به طور کامل از بین برد. اینستاگرام این قابلیت‌ را در حالی در اختیار کاربرانش قرار داده است که سازمان بهداشت عمومی در سال 2017 اعلام کرده بود وجود قابلیت لایک و تعداد آن‌ به یکی از بزرگ‌ترین مشکلات روحی افراد تبدیل شده است و حذف شدن این ویژگی می‌تواند در کاهش فشارهای روحی افراد تاثیر چشمگیری داشته باشد.

 

سخنگوی اینستاگرام در رابطه با حذف شدن این قابلیت اعلام کرده است که این شرکت به طور آزمایشی قابلیت مخفی کردن تعداد لایک‌ها را در دسترس عموم قرار داده است تا از این طریق تاثیر وجود قابلیت لایک بر میزان استفاده کاربران از شبکه اجتماعی اینستاگرام را بسنجد.

 

تاثیر امکان مشاهده تعداد لایک بر میزان استفاده از شبکه ها اجتماعی

ظاهرا برخی از کاربران این شبکه اجتماعی بر این باورند که حذف شدن قابلیت لایک از اینستاگرام تاثیر بدی بر این شبکه اجتماعی خواهد گذاشت و در عوض برخی منتقدان بر این باورند که از این طریق استفاده بیهوده از اینستاگرام تا حد زیادی کاهش خواهد یافت.

 

در حال حاضر قابلیت پنهان شدن تعداد لایک‌ها در دو شبکه اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام در دسترس کاربران قرار گرفته است و آن‌ها می‌توانند با انتخاب یک گزینه به طور کامل از نمایش تعداد لایک‌ها در صفحه شخصی خود جلوگیری کنند. گفتنی است که این قابلیت هنوز به طور رسمی در دسترس تمام کاربران فیسبوک قرار نگرفته است و در چند هفته آینده باید شاهد دسترسی کاربران به این قابلیت باشیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------