«جک دورسی» از مدیرعاملی توییتر استعفا دادجک دورسی،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
در حالی که برخی از رسانه‌های خبری گزارش داده بودند، جک دورسی، مدیرعامل توییتر، قرار است از سمت ریاست این شبکه اجتماعی کناره‌گیری کند، این اتفاق در نهایت رخ داد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از رویترز، هیئت مدیره این شبکه اجتماعی از سال گذشته خود را برای جدایی دورسی آماده کرده و جانشینی برای او تعیین شده است.

 

پاراگ آگراول که پیش‌تر مدیر بخش فناوری توییتر بود، جای دورسی را خواهد گرفت.

 

دورسی علاوه بر مدیر اجرایی توییتر، مدیرعامل شرکت پرداخت Square نیز است. او که یکی از بنیانگذاران توییتر محسوب می‌شود، از سال ۲۰۱۵ و به دنبال استعفای دیک کاستولو، مسئولیت این شبکه اجتماعی را بر عهده گرفت و مدیرعامل آن شد. دورسی همچنین برای مدت کوتاهی به‌عنوان نخستین مدیرعامل توییتر در سال ۲۰۰۷، کار کرده بود.

 

در سال ۲۰۲۰، شرکت «مدیریت الیوت» که یک سرمایه‌گذار فعال است کوشید تا دورسی را از سمت مدیرعاملی توییتر برکنار کند، اما در این راه موفقیتی به‌دست نیاورد.

 

دورسی در نامه خداحافظی‌اش از سمت مدیرعاملی توییتر نوشت: «من معتقدم واقعا مهم است که به پاراگ فضایی را که برای هدایت تیم نیاز دارد، داده شود.» او همچنین گفته است تا پایان سال ۲۰۲۲ در برد مدیریت توییتر خواهد ماند.

 

دورسی در آخرین توییت خود در روز یکشنبه نوشت: «من عاشق توییتر هستم». پس از گزارش‌های امروز (دوشنبه)، تعداد لایک‌های آن توییت به‌شدت افزایش پیدا کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خرید لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی,لپ تاپ قسطی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022