تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

ترجمه ویدئوهای توئیتر برای همه کاربران ممکن شدتوییتر،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
توئیتر قابلیت ترجمه ویدئوهای منتشرشده به صورت زیرنویس را به پلتفرم خود اضافه کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از 9to5mac، روز سه شنبه توئیتر اعلام کرد که بالاخره زیرنویس‌های خودکار ویدئو‌ها را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. بر اساس گزارش‌ها قابلیت جدید در بیشتر تلفن‌ها و وب سایت این شبکه اجتماعی که به زبان مختلف هستند کار خواهد کرد.

 

گفته شده، زمانی که توئیتر ویژگی‌هایی مانند توئیت‌های صوتی و Spaces را معرفی کرد، به دلیل عدم شرح نویسی مورد انتقاد قرار گرفت؛ البته توسعه دهندگان توئیتر این مشکل را برطرف کرده و قابلیت‌هایی همچون شرح را به Spaces افزودند.

 

براساس گزارش‌ها، کاربران می‌توانند با به روزرسانی شبکه اجتماعی خود ویدئو‌های جدید که در توئیتر آپلود می‌شوند را ترجمه کنند. به تازگی سخنگو این پیامرسان اعلام کرد:"قابلیت جدید فقط برای ویدئو‌های جدید است به این معنی که ویدئو‌هایی که قبلاً در شبکه اجتماعی آپلود شده‌اند، زیرنویس خودکار را دریافت نمی‌کنند".

 

ترجمه ویدئو

 

گزارش‌ها حاکی از آن است که قابلیت جدید این شبکه اجتماعی برای تمام کاربران اندروید و iOS از امروز در دسترس است و کاربران می‌توانند در نسخه  جدید توئیتر ویدئوهای جدید را علاوه بر وب‌سایت آن در گوشی‌های هوشمند خود ترجمه کنند. البته توسعه دهندگان توئیتر هنوز اعلام نکرده‌اند که آیا این ویژگی با برنامه macOS توئیتر نیز کار خواهد کرد یا خیر.

 

سخنگوی توئیتر به سایت ورج گفت:"هنوز ویژگی برای گزارش زیرنویس‌های نادرست یا بد وجود ندارد. او در ادامه به این سایت اعلام کرد:" توسعه دهندگان ما همیشه به دنبال راه‌هایی برای بهبود ویژگی‌های دسترسی خود هستند و به زودی این مشکل را حل می‌کنند".

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------