تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

سامسونگ در متاورس فروشگاه مجازی افتتاح می‌کندفروشگاه مجازی سامسونگ در متاورس،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
سامسونگ با افتتاح یک فروشگاه مجازی در دیسنترالند به متاورس پیوست. این فروشگاه با الهام از یکی از مهم‌ترین فروشگاه‌های فیزیکی غول کره‌ای به‌ نام ۸۳۷ که در نیویورک واقع است، ساخته می‌شود و سامسونگ نام ۸۳۷X را برای آن انتخاب کرده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، سامسونگ غول فناوری کره‌ای، ماجراجویی‌های خود در متاورس را آغاز می‌کند و برای شروع پروژه‌های خود، پلتفرم واقعیت مجازی «دی سنترالند» (Decentraland) را انتخاب کرده است.

 

فروشگاه سامسونگ در متاورس دقیقا مانند نسخه واقعی آن ساخته شده که در خیابان 837 واشنگتن، منطقه میتپکینگ شهر نیویورک در منهتن واقع شده است. با این وجود فروشگاه 837X سامسونگ اکنون برای مدت محدودی در متاورس نیز قابل دسترسی خواهد بود.

 

مشتریان برای دسترسی به فروشگاه سامسونگ، ابتدا باید از طریق مرورگر وب وارد Decentraland شوند. پس از ورود به سیستم، آواتار آن‌ها به خارج از ساختار متاورس سامسونگ ارسال می‌شود. هنگامی که آواتار آن‌ها وارد لابی می‌شود، راهنمای مجازی آن‌ها را به یکی از سه اتاق داخلی ماندگاری، سفارشی سازی و ارتباط هدایت می‌کند.

 

سامسونگ همچنین در گزارش خود به سه ویژگی «تئاتر ارتباطات» برای ارائه آخرین اخبار شرکت، «جنگل پایداری» به منظور اهداف حفظ محیط زیست و «سکو سفارشی سازی» برای جشن گرفتن افتتاح این فروشگاه اشاره کرده که تمام آن‌ها به صورت مجازی در همین پلتفرم برگزار می‌شوند.

 

سامسونگ قصد دارد در طول سال به حضور در فضای مولتی‌ورس و پلتفرم‌های جدید ادامه و تجربه فروشگاه‌ها مجازی خود را در دسترس افراد بیشتری قرار دهد.

 

شرکت کره‌ای همچنین اخیرا در جریان نمایشگاه CES 2022 اعلام کرد که با توجه به افزایش تقاضا در زمینه توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT)، قصد دارد پشتیبانی از NFT را به تلویزیون‌های 2022 خود اضافه می‌کند. تلویزیون‌های هوشمند Micro LED، Neo QLED و The Frame تنها بخشی از دستگاه‌های 2022 این شرکت هستند که برای جستجو، خرید و تجارت هنر‌های دیجیتال به پلتفرم مبتنی بر NFT سامسونگ مجهز خواهند شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------