تبدیل لامبورگینی به NFT | آخرین نسخه از این لامبو را ۴۴ میلیارد تومان فروختند!تبدیل لامبورگینی به NFT،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
آخرین نسخه از کوپه لامبورگینی آونتادور، اگرچه از نظر فنی هنوز ساخته نشده است، به یک NFT تبدیل شد.

به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از وب‌سایت موتور۱، این موضوع باعث نشد که طرف‌های علاقه‌مند برای این Aventador LP 780-4 Ultimae پیشنهادهای خارق‌العاده ندهند. این لامبوی خاص در نهایت به قیمت یک میلیون و ۶۰۳ هزار و ۱۲۵ دلار معادل تقریبی (۴۴ میلیارد تومان)  فروخته شد.

 

با این حال، این قیمت سنگین صرفا شامل خودرو نمی‌شود. لامبورگینی با همکاری با دو هنرمند و همچنین گروه INVNT وارد دنیای توکن‌های غیرمثلی (NFT) شده است. آنها یک NFT یک به یک (نسخه بسیار خاص از یک اثر) را ایجاد کردند که دارای نسخه دیجیتالی خودروی واقعی است که در یک دنیای دیجیتالی شبیه به مریخ قرار گرفته است. بله، ما در مورد سیاره صحبت می‌کنیم، اما این یک دنیای دیجیتال است که در آن آسمان از راه دور محدود نیست، زیرا اصلا آسمانی وجود ندارد.

 

کیم و آئوکی همان دو هنرمند، فقط NFT را برای این آونتادور خاص ایجاد نکردند. آنها با برنامه سفارشی‌سازی Ad Personam لامبورگینی بر روی پوشش بیرونی و تزئینات داخلی خودروی واقعی کار و از رویکردی مینیمالیستی استفاده کردند تا آن را مانند NFT منحصربه‌فرد کنند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------