ترجمه ویدیو در اج؛‌ مرورگر مایکروسافت کاربردی‌تر می‌شودمرورگر اج،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
با قابلیت ترجمه‌ی ویدیو مرورگر اج، می‌توانید ویدیوها را به زبان‌های مختلف تماشا کنید و از محتوای تولیدشده به زبان‌های دیگر بهره ببرید.

به گزارش زومیت، اینکه چه ویژگی‌هایی را در مرورگر وب خود می‌پسندید، تا حدود زیادی به ترجیحات و کاربردهای شما بستگی دارد. اگر جست‌وجوی محتوای ویدیویی به زبان‌های مختلف یکی از آن‌ کاربردها باشد، به‌زودی دلایل بیشتری برای علاقه به اج خواهید داشت؛ زیرا مایکروسافت در حال کار روی قابلیت ترجمه‌ی ویدیو برای مرورگر وب خود است.

 

افشاگری به‌نام Leopeva64 در ایکس (توییتر سابق) اعلام کرد که ویژگی ترجمه‌ی خودکار اج به کاربر اجازه می‌دهد ویدیوهایی به زبان‌های مختلف را تماشا و درک کند. در‌واقع، مرورگر مذکور محتوای ویدیو را به زبان مدنظرتان ترجمه خواهد کرد.

 

مرورگر اج،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

درحال‌حاضر، مایکروسافت آزمایش قابلیت ترجمه‌ی ویدیو را روی اج آغاز کرده است و این ویژگی روی نسخه‌ی Canary ارائه می‌شود و از چهار زبان انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و روسی پشتیبانی می‌کند. ویژگی یادشده می‌تواند شبیه سرویس ترجمه‌ی زیرنویس‌ها در یوتیوب باشد.

 

خوشبختانه اطلاعات مختصری از نحوه‌ی عملکرد قابلیت ترجمه‌ی ویدیو اج وجود دارد. وقتی در حال تماشای ویدیو به زبان خارجی باشید، باید ماوس را روی ویدیو ببرید تا گزینه‌ی Translate نمایش داده شود.

 

با کلیک روی این گزینه، زبان مدنظرتان را انتخاب کنید تا زیرنویس ویدیو مذکور به همان زبان نمایش یابد. این ویژگی دسترسی کاربران سرتاسر جهان به ویدیوهای زبان‌های دیگر را باز می‌کند و مزیت بسیار رقابتی و جذابی برای مرورگر مایکروسافت اج خواهد شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------