تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

تازه های اخبار تکنولوژی


,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

زمین مجازی اکازیون!

ملک دیجیتالی چیست و چطور در آینده می توان از آن کسب درآمد کرد؟ خبر فروش یک قطعه زمین دیجیتالی در…

پیش‌بینی کاهش فروش تبلت در 2014اخبار ,اخبار تکنولوژی ,کاهش فروش تبلت

 

اخبار تکنولوژی - پیش‌بینی کاهش فروش تبلت در 2014

تا‌م‌ مینل محقق موسسه آی دی سی می‌گوید: ظهور تبلت‌ها یعنی گوشی‌هایی با صفحه نمایش 5.5 اینچ و بیشتر باعث می‌شود بسیاری از مردم جای خرید تبلت به سمت خرید چنین دستگاههای روی بیاورند.

مرکز تحقیقاتی آی دی سی اعلام کرد که با بزرگ‌تر شدن صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند بازار تبلت کمتر از میزان انتظار رشد خواهد کرد.

به گزارش فارس  به نقل از  theinquirer  مرکز تحقیقاتی داده‌ها آی دی سی در گزارش این هفته خود اعلام کرد که با بزرگ‌تر شدن صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند بازار تبلت کمتر از میزان انتظار رشد خواهد کرد.این مرکز پیش‌بینی قبلی خود درباره فروش سالانه 260.9 میلیون دستگاه را به 245.5  میلیون دستگاه اصلاح کرده است.

بر اساس پیش‌بینی این موسسه تحقیقاتی  تبلت‌های 7 تا  8 اینچی  44.5 درصد از فروش را تشکیل می‌دهند ، تبلت‌های 8 تا 11 اینچی 47.3 درصد و  تبلت‌های بیش از 11 اینچی مانند  Galaxy Note Pro 12.2 تنها  1.9 درصد از بازار را به خود اختصاص دهند که این نشان از توجه بیشتر کاربران به صفحه نمایش‌های کوچک‌تر دارد.

با نگاهی دقیق‌تر به آمار ارائه شده می‌بینیم  که میانگین  رشد 12.1 درصدی  فروش تبلت در سال‌های گذشته که در سال 2013 به یکباره به 51.8 درصد رسید تا حد زیادی به خاطر عرضه فبلت‌هایی مانند گلکسی نوت 3 سامسونگ و و HTC One Max بوده است که دستگاه‌هایی بین گوشی موبایل و تبلت هستند.

تا‌م‌ مینل محقق موسسه آی دی سی می‌گوید: ظهور فبلت‌ها یعنی  گوشی‌هایی با صفحه نمایش 5.5 اینچ و بیشتر باعث می‌شود بسیاری از مردم جای خرید تبلت به سمت خرید چنین دستگاههای روی بیاورند.

گزارش‌های اخیر از موسسه تحقیقاتی جانیپر هم  نشان می‌دهد که فروش دستگاه‌های فبلت در 4 سال آینده رشد 600 درصدی خواهد داشت و به 120 میلیون دستگاه در سال 2018 خواهد رسید.

مینل دو دلیل  دیگر را برای کاهش فروش تبلت‌ها در سال 2014 عنوان می‌کند اول اینکه بسیاری از افراد به جای خرید یک مدل جدید از تبلت سعی می‌کنند از تبلت‌های قدیمی خود استفاده کنند؛ دوم اینکه تبلت قدیمی خود را در اختیار یکی دیگر از اعضای خانواده قرار می‌دهند تا در هزینه‌ها صرفه جویی کنند.

اخبار تکنولوژی - فارس

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی