رقیبی جدی برای اینستاگرام | این شبکه اجتماعی رشد خیره‌کننده‌ای داشته استاینستاگرام و تیک‌تاک سال‌هاست که در دنیای شبکه‌های اجتماعی پیشتاز هستند، اما برنامه BeReal، به‌تازگی توانسته توجه‌ها را به‌سمت خود جلب کند.

 به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از انگجت، این شبکه اجتماعی در گزارش جدیدی اعلام کرده که تعداد کاربران فعال روزانه آن‌ از ۱۰ میلیون نفر فراتر رفته است.

 

  اینستاگرام ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

 

آنها در این گزارش اعلام کردند با وجود داشتن کمتر از ۳۰ کارمند، می‌توانند تعداد کاربران فعال خود را به بیش از ۱۰۰ میلیون برسانند. البته این ماجرا تا حدودی به لطف کاربران تیک‌تاک است که با اشتراک گذاشتن نظراتشان درباره BeReal باعث شده‌اند که سیل توجه به سمت این برنامه سرازیر شود.

 

آخرین بار یک ماه پیش بود که BeReal در اپ استور در رتبه اول قرار داشت و از رتبه یازدهم به هفتم در فروشگاه گوگل پلی رفته است.

 

چندی پیش، سایت The Information گزارش داد که تعداد کاربران فعال روزانه این پلتفرم در پایان ماه ژوئیه به  ۷.۹ میلیون نفر رسیده، درحالی‌که این رقم تا ماه ژانویه فقط ۲ میلیون بوده است. با این حساب، تعداد کاربران BeReal از ماه ژانویه تا ژوئیه ۲۹۵ درصد بیشتر شده است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022