افزایش فالوور,خرید لایک,خرید کامنتX

افزودن ایموجی به بخش بازنشر توئیتر اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,
توئیتر در هفته های آینده اقداماتی را به طور آزمایشی انجام می دهد. یکی از آنها افزودن ایموجی به بخش بازنشر توئیت است. هدف آن است که کاربران با دقت و احتیاط بیشتری توئیت ها را بازنشر کنند. 

به گزارش مهر به نقل از انگجت، توئیتر قصد دارد به کاربرانش بیاموزد با دقت و احتیاط بیشتری به توئیت ها پاسخ دهند و آنها را بازنشر کنند.

 

درهمین راستا این پلتفرم اجتماعی تصمیم دارد چند آزمایش را در هفته های آینده انجام دهد. هدف این آزمایش ها کمک به کاربران برای استفاده محتاطانه از توئیتر است.

 

دیوید گاسکا مدیر بخش محصولات توئیتر اعلام کرده تغییرات کوچکی در این پلتفرم اجرا می شوند. نخست آنکه این پلتفرم  ایموجی هایی را برای بازنشر اضافه می کند. به این ترتیب کاربران  می توانند بدون استفاده از نوار نوشتن پیام، یک توئیت را نقل قول (quote) کنند. این امر از بازنشر توئیت با بی دقتی جلوگیری می کند.

 

در درجه دوم هنگام پاسخ به یک توئیت، ایموجی هایی به طور خودکار ( مانند ایموجی که قلب هایی به جای چشمان او وجود دارد)به او پیشنهاد می شود. اما اگر فرد یک ایموجی منفی در پاسخ به یک توئیت انتخاب کند، توئیتر از او می پرسد «چرا شما با این محتوا موافق نیستید؟». گاسکا امیدوار است این روش به ایجاد فرهنگ بحث و گفتگو به جای جنگ های توئیتری منجر شود.

 

 

  

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی