بیوگرافی و عکس های تبسم هاشمی بازیگر توانمند ایرانیجدیدترین عکس های لو رفته تبسم هاشمی, بیوگرافی تبسم هاشمی, فیلم های تبسم هاشمی

تبسم هاشمی بازیگر 

 

بیوگرافی تبسم هاشمی به همراه تصاویر شخصی اش 

تبسم هاشمی، یکی از بازیگران توانا و خبره ایرانی در زمینه تئاتر و سینمای ایران است. این بازیگر، در مجموعه های تلویزیونی زیادی نیز به ایفای نقش پرداخته است. برای اینکه درباره ی زندگی حرفه ای و شخصی این بازیگر، اطلاعات بیشتری به دست بیاورید و او را بیشتر بشناسید، در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا درباره ناگفته ها و اثر های این بازیگر، با شما سخن گوییم.

چکیده ای از بیوگرافی تبسم هاشمی

نام: تبسم هاشمی حائری

تاریخ تولد: بیست و سوم خرداد سال 1349 شمسی

محل تولد: تهران

وضعیت تأهل: نامشخص

حرفه: بازیگر تئاتر و تلویزیون، کارگردان و...

 

بیوگرافی تبسم هاشمی

 

جدیدترین عکس های لو رفته تبسم هاشمی, بیوگرافی تبسم هاشمی, فیلم های تبسم هاشمی

عکس های جدید تبسم هاشمی 

 

تبسم هاشمی، در یک خانواده متوسط چشم به جهان گشود. او متولد سال 1349 شمسی است و در روز بیست و سوم خرداد ماه به دنیا آمد. محل تولد تبسم هاشمی، تهران بود. این بازیگر 52 ساله، در یک خانواده چهار نفره بزرگ شد. 

 

نام پدر تبسم هاشمی، امیر هاشم هاشمی بود. متأسفانه پدر تبسم هاشمی، سالها است که از دنیا رفته است. نام مادر او نیز مهرنوش دارایی بود که او نیز سالها است که از دنیا رفته است. تبسم هاشمی، یک خواهر نیز دارد که ازدواج کرده است.

 

عکس تبسم هاشمی, زندگی نامه تبسم هاشمی, عکس های تبسم هاشمی وهمسرش

زندگی نامه تبسم هاشمی  

 

برخلاف انتظار بعضی ها، حرفه تبسم هاشمی، یعنی بازیگری و تئاتر، ارتباطی با اولین مدرک او ندارد. اولین رشته تحصیلی تبسم هاشمی، مرمت آثار باستانی بود. این رشته مربوط به بازسازی آثار باستانی و جلوگیری از نابودی آنها است. تبسم هاشمی، مدرک لیسانس مرمت آثار باستانی خود را از دانشکده میراث فرهنگی گرفت.

 

تبسم هاشمی، در سال 1371، وارد کلاس های بازیگری شد که مدرس آنها خانم هما روستا بود. تبسم هاشمی، با اینکه بیست و دو سال بیشتر نداشت، اما توانست درآن کلاس ها، نهایت هنر و استعداد های خود را نشان دهد، تا اینکه در سن 24 سالگی به عنوان یک بازیگر تئاتر، در تئاتری به نام هفت شهر عشق نقش ایفا کرد و توانست استعداد های خود را به تمام مردم و عوامل دیگر این تئاتر نشان دهد.

 

تبسم هاشمی، مدرک دانشگاهی دیگری نیز دارد که به حرفه او مربوط می شود. او دارای مدرک لیسانس در رشته نمایش است. رشته نمایش، گرایش های مختلفی دارد. تبسم هاشمی، در گرایش بازیگری و کارگردانی رشته نمایش تحصیل کرده است، و لیسانس خود در این رشته را از جهاد دانشگاهی تهران گرفته است.

 

یک سال پس از نقش آفرینی تبسم هاشمی در تئاتر هفت شهر عشق، در سال 1374، او در سریالی به نام دبیرستان خضراء نقش آفرینی کرد. این سریال، اولین تجربه او در مقابل دوربین بود، اما او در این سریال به اندازه ای که نیاز بود، دیده نشد. تبسم هاشمی، پس از این سریال، در سریال های دیگری مانند بازگشت به خانه نیز نقش آفرینی کرد، اما باز نتوانست استعداد ها و توانایی های خودش را به اهالی سینما و تلویزیون و مردم نشان دهد.

 

پس از گذشت سال ها، در سال 1391 تبسم هاشمی توانست که در سریال زمانه به کارگردانی حسن فتحی، نقش ایفا کند و این سریال، باعث دیده شدن تبسم هاشمی شد. پس از این سریال، تبسم هاشمی به یکی از بازیگران مطرح تبدیل شد و پیشنهاد های کاری بیشتر و بهتری دریافت کرد. 

 

کشف حجاب تبسم هاشمی:

تبسم هاشمی، تصویری از خود بدون حجاب در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد. خانم هاشمی  از  عبارت دروغ بسته و هشتگ‌  #زن_زندگی_آزادی هم استفاده کرد.

 

جدیدترین عکس های تبسم هاشمی, بیوگرافی تبسم هاشمی,کشف حجاب تبسم هاشمی

کشف حجاب تبسم هاشمی 

 

آغاز فعالیت تبسم هاشمی در زمینه سینما

 

فیلم های تبسم هاشمی, تبسم هاشمی بازیگر, تبسم هاشمی در لیسانسه ها

تبسم هاشمی بازیگر ایرانی

 

اولین تجربه تبسم هاشمی در زمینه سینما، فیلم غزال بود. این فیلم، در سال 1374 هم زمان با سریال دبیرستان خضراء ساخته شد که تبسم هاشمی، در هر دوی آنها ایفای نقش می کرد. 

با اینکه تبسم هاشمی، در سریال های بسیاری بازی نکرده است، اما توانسته است به همه ثابت کند که برای نقش هایی که بازی کرده است، بهترین گزینه بوده است. 

 

زندگی شخصی تبسم هاشمی

متأسفانه هیچ اطلاعات دقیق و قابل اعتمادی درباره زندگی شخصی و ازدواج تبسم هاشمی موجود نیست، البته احتمال می رود که این بازیگر، مجرد باشد.

 

فعالیت تبسم هاشمی در زمینه کارگردانی

 

جدیدترین عکس های لو رفته تبسم هاشمی, بیوگرافی تبسم هاشمی, فیلم های تبسم هاشمی

فعالیت تبسم هاشمی در کارگردانی تئاتر

 

تبسم هاشمی، تجربه کارگردانی تئاتر نیز داشته است. در سال 1383، تئاتری به نام زنان بی حضور مردان، توسط تبسم هاشمی کارگردانی شده است.

در سال 1387، تئاتر هر روز مثل همیشه نیز به کارگردانی تبسم هاشمی، بر روی صحنه های تئاتر رفته است.

 

فعالیت های دیگر تبسم هاشمی

تبسم هاشمی، علاوه بر اینکه یک بازیگر خبره در زمینه تئاتر و تلویزیون است، به عنوان یک کارمند نیز در یک شرکت مهندسی، به عنوان یک نقشه کش مشغول به فعالیت است. هنگامی که تبسم هاشمی، در زمینه بازیگری و یا کارگردانی مشغول فعالیت نباشد، در این شرکت مهندسی  مشغول به کار می شود.

 

 

تبسم هاشمی در لیسانسه ها, تبسم هاشمی, عکسهای تبسم هاشمی

بیوگرافی تبسم هاشمی 

 

علایق ورزشی تبسم هاشمی

 

تبسم هاشمی، از کودکی خود، در ورزش هایی مانند بسکتبال و یا والیبال فعالیت کرده است. اما آنها را رها کرد و در سن 16 سالگی مشغول به یادگیری یوگا شد. یوگا یکی از ورزش هایی است که امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار است و بسیاری از افراد در سراسر جهان، به ویژه بانوان، این ورزش را انجام می دهند.

 

به گفته خود تبسم هاشمی، ورزش یوگا، باعث می شود که دقت او در انجام کارهایش افزایش پیدا کند، و باعث بهبود حال و نحوه برخورد او با اطرافیانش می شود. تبسم هاشمی، همچنین تأکید کرده است که ورزش یوگا، باعث می شود که افراد بر روی نفس خودشان مسلط شوند و به آرامش و ثبات نسبی برسند.

 

آثار تبسم هاشمی

تبسم هاشمی، آثار زیاد و برجسته ای در زمینه های بازیگری، تئاتر، کارگردانی و تلویزیون دارد. در ادامه به معرفی آثار موجود از این بازیگر موفق خواهیم پرداخت.

 

آثار تلویزیونی تبسم هاشمی

دبیرستان خضراء (1374)  بازگشت به خانه (1375)
 صدایم کن (1379) جوانان امروز (1379)
از تو به یک اشاره (1381) رو به آسمان (1384)
 نام نویسی برای بهشت (1385) خرده ستمگران (1387)
یک لحظه دیرتر (خورشید) (1388) تا خوشبختی راهی نیست (1390)
زمانه (1391) آسمان من (1394)
لیسانسه ها (1395) پناه آخر (1398)

 

آثار سینمایی تبسم هاشمی 

سینمایی غزال (1374) سینمایی ترانه کوچک من (1388)
 سینمایی دلتنگی های عاشقانه (1391) سینمایی تمشک (1393)

 

آثار تئاتر تبسم هاشمی

هفت شهر عشق یک شب کوچک
 گل های شمعدانی قصیده بلند باران
 ناخوانده سه پرده
 دنیای زن ها تند باد خیال
خدا را هجی کن تولیدی عروس خانم
 دیوار چین خواب بی وقت حوریه
 شرق غزل قرمز + یک عالمه سفید

 

آلبوم تصاویر تبسم هاشمی

 

بیوگرافی تبسم هاشمی, فیلم های تبسم هاشمی, تبسم هاشمی بازیگر,

 تبسم هاشمی بازیگر

 

عکس تبسم هاشمی, زندگی نامه تبسم هاشمی, عکس های تبسم هاشمی وهمسرش

دبیرستان خضراء اولین تجربه ی تلویزیونی تبسم هشمی  

 

جدیدترین عکس های لو رفته تبسم هاشمی, بیوگرافی تبسم هاشمی, فیلم های تبسم هاشمی

تولد تبسم هاشمی  

 

فیلم های تبسم هاشمی, تبسم هاشمی بازیگر, تبسم هاشمی در لیسانسه ها

تصاویر جدید تبسم هاشمی 

 

گرداوری: بخش بازیگران بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------