بیوگرافی سحر نظام دوست بازیگر جوان ایرانیسحر نظام دوست و همسرش, فیلم های سحر نظام دوست, بیوگرافی سحر نظام دوست بازیگر

سحر نظام دوست بازیگر 

 

بیوگرافی سحر نظام دوست بازیگر مشهدی + تصاویر  

سحر نظام دوست بازیگر جوان تئاتر ، تلویزیون و سینما است. این بازیگر جوان فارغ التحصیل لیسانس بازیگری از دانشگاه سوره مشهد است و در همین رشته نیز فعالیت دارد. متولد 28 مهرماه 1370 است و در یک خانواده پنج نفری زندگی می کند. تک دختر است و دو برادر دارد. یکی از بازیگران پر تلاش و با استعداد کشورمان است.

چکیده ای از بیوگرافی سحر نظام دوست 

نام: سحر نظام دوست 

تولد : 28 مهرماه 1370 

محل تولد : مشهد 

تحصیلات :  فارغ التحصیل لیسانس بازیگری

حرفه : بازیگر 

 

بیوگرافی سحر نظام دوست:

سحر نظام دوست از چهره زیبا و جذابی برخوردار است و طرفداران خاص خود را دارد. او در فضای مجازی فعال بی حاشیه ای است و عکس های زیبای خود را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد. او در اینستاگرام فعالیت می کند و بیش از دویست و سی هزار نفر دنبال کننده دارد.

 

سحر نظام دوست از اندام زیبایی هم برخوردار است و لباس های طراحی شده زیبایی می پوشد و با قد بلندی که دارد این زیبایی دو چندان می شود. شما نیز می توانید از لباس های طراحی شده او نهایت استفاده را ببرید و ایده بگیرید. او با 173 سانتی متر قد جز بازیگران قد بلند محسوب می شود.

 

سحر نظام دوست و همسرش, فیلم های سحر نظام دوست, بیوگرافی سحر نظام دوست بازیگر

عکس های اینستاگرام سحر نظام دوست 

 

فعالیت های سحر نظام دوست

سحر نظام دوست علاوه بر حرفه بازیگری،به صورت خیلی جدی پیانو می نوازد و همچنین در ساختمان سازی به عنوان شغل دوم فعالیت دارد و برادرش نیز در این راه با او همکار است. سحر نظام دوست می گوید : من عاشق خلق کردنم. از خلق یه کاراکتر جدید روی صحنه یا جلوی دوربین بگیر تا خلق یه اثر هنری روی دیوار یا حتی نقش و نگارهایی با حال و هوای خودم روی سقف ساختمونی که بعد از تکمیلش قراره خانواده هایی لحظات رنگارنگ زندگیشونو زیر سقفش تجربه کنن و همینطور چیدن کلمات در غالب احساساتم...  پس از هر چه که ویران کند و ویرانی بیافریند بیزارم مثل جنگ.

 

سحر نظام دوست از ساختمان سازی به عنوان شغل دوم حرف میزند و می گوید همچنان عاشق حرفه اصلی خود که بازیگری است می ماند.

 

سحر نظام دوست در میدان سرخ, سحر نظام دوست, بیوگرافی سحر نظام دوست

فعالیت هنری سحر نظام دوست در تئاتر 

 

سحر نظام دوست بسیار فعال است و دوست دارد همه چیز را از نزدیک ببیند و لمس کند به طوری که با حضور در معدن گفت : از نزدیک حس و لمس کردم سختی کار معدنچیان عزیز و حرفی ندارم.

 

عکس های سحر نظام دوست, زندگی نامه سحر نظام دوست, سحر نظام دوست بازیگر

عکس های جدید سحر نظام دوست 

 

ویژگی اخلاقی سحر نظام دوست

از ویژگی اخلاقی سحر نظام دوست می توان به بسیار با احساس بودن و خونسرد بودن این بازیگر جوان اشاره کرد. شاید بتوان گفت داشتن این ویژگی هاست که او سفیر مهربانی خیریه مهر طوبی است.

 

فیلم های سحر نظام دوست, بیوگرافی سحر نظام دوست بازیگر, تصاویر سحر نظام دوست

سریال بی بی گندم یکی از کارهای معروف سحر نظام دوست است

 

فعالیت های سحر نظام دوست در حوزه ی بازیگری

سحر نظام دوست در دوران دانشجویی خود اولین کار خود را در صحنه تئاتر آغاز کرد و در داستان آدم و حوا نقش حوا را به کارگردانی آقای فرزاد محمد علی بازی کرد. او وقتی برای اولین بار در تلویزیون حضور یافت 23 ساله بود و در سریال پنج دری که آقای امین امانی کارگردانش بود به ایفای نقش پرداخت.

 

گرچه موفقیت این اثر زیاد نبود ولی تجربه خوبی برای سحر نظام دوست به حساب می آید زیرا با بازیگران و هنرمندانی چون شهربانو موسوی ، سیاوش قاسمی ، عباس محبوب و سید جواد زیتونی همکاری داشت.

 

تصاویر سحر نظام دوست, سحر نظام دوست در میدان سرخ, سحر نظام دوست

فیلم بگو که واقعیت ندارد یکی از کارهای هنری سحر نظام دوست است

 

این خانم بازیگر در سال 1396 با بازی در چند سریال مهم سینما و تلویزیون توانست خود را به مردم معرفی کند. در این سال سحرنظام دوست با بازی در سریال بی بی گندم به کارگردانی برادران علی امانی و امین امانی توانست با مهارت خود و نقشی که در سریال داشت خود را در بین مردم مطرح کند.

 

بازی در این سریال باعث شد بر تجربه های سحر نظام دوست افزوده شود و تجربه همکاری با هنرمندانی چون زهرا خضرایی، کیانوش گرامی، یوسف صیادی و نیما شاهرخ شاهی را داشته باشد. یکی از کارهای مهم دیگر سحر نظام دوست در سال 1396 بازی در فیلم سراسر شب به کارگردانی فرزاد مؤتمن است.

 

عکس های سحر نظام دوست, زندگی نامه سحر نظام دوست, سحر نظام دوست بازیگر

عکس های سحر نظام دوست 

 

یکی از شاخصه های مهم این بازیگر بازی کردن در تلویزیون و نیز سینما است. او در این سال ها با بازیگران زیادی همکاری داشته که تنها با خانم بازیگر شیوا عدالت خواه 2 مرتبه تجربه کار دارد.

 

سحر نظام دوست و همسرش, فیلم های سحر نظام دوست, بیوگرافی سحر نظام دوست بازیگر

سحر نظام دوست بازیگر ایرانی

 

به تازگی نیز در سریال نمایش خانگی میدان سرخ در نقش نقره ظاهر شده است که به زودی به طور اختصاصی ازفیلیمو منتشر خواهد شد.

در این سریال بازیگرانی چون : سحر نظام دوست ، آرمین رحیمیان ، مهتاب کرامتی ، مسعود کرامتی ، علی مصفا ، امید روحانی ، ستاره اسکندری ، امیر حسین آرمان ، کاظم سیاحی ، بهدخت ولیان و.... ایفای نقش پرداخته اند.

 

بیوگرافی سحر نظام دوست بازیگر, تصاویر سحر نظام دوست, سحر نظام دوست در میدان سرخ

عکس پرتره سحر نظام دوست 

 

سحر نظام دوست در جواب خبرنگاری که از او پرسیده بود چه پیشنهاد هایی به شما شده ؟ دوست دارید خود را کجا ببینید ؟ اینگونه جواب میدهد:

همه دوست دارند بازیگر هالیوود باشند. پیشنهاد همکاری با شبکه جم را داشتم ولی من دوست ندارم ایران را ترک کنم و به ترکیه بروم. هدف من از بازیگر شدن ماندگار ماندن و ثبت شدن است.

 

بالاخره همه یک روز میمیرند پس چه خوب است که تصویر زیبا از خودمان در ذهن دیگران به یادگار داشته باشیم. همه بازیگران ما در باور مردم زنده هستند و من دوست ندارم بمیرم و می خواهم همیشه زنده بمانم بنابراین دوست دارم در ایران بمانم و اسمم ماندگار شود.

 

تصاویر سحر نظام دوست, سحر نظام دوست در میدان سرخ, سحر نظام دوست

عکس های اینستاگرام سحر نظام دوست 

 

فیلم های سحر نظام دوست  

هویت    بگو که واقعیت ندارد 
 جنون  آلما 
سلوی    بار دیگر بنگر 
بدهکاران به بهشت نمی روند   پنج دری  
 خط آبی است  فرار از زندان  

 

گردآوری : بخش بازیگران بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------