بیوگرافی و عکس های جسیکا چستین بازیگر آمریکاییتصاویر جسیکا چستین, جسیکا چستین اینستاگرام, زندگی شخصی جسیکا چستین

جسیکا چستین بازیگر فیلم های فمنیستی آمریکایی

 

بیوگرافی: از زندگی تا آثار جسیکا چستین

جسیکا چستین بازیگر و تهیه کننده فیلم آمریکایی است که به خاطر بازی در نقش زنان با اراده در فیلم هایی با مضامین فمینیستی شهرت دارد. او دو بار نامزد اسکار شده و برنده یک جایزه گلدن گلوب است. او که در کالیفرنیا در ایالات متحده به دنیا آمد، پس از دیدن نمایش "جوزف و کت رویایی تک رنگ شگفت انگیز" به بازیگری علاقه مند شد.

چکیده ای از بیوگرافی جسیکا چستین

نام : جسیکا چستین

تاریخ تولد: 24 مارس 1977

محل تولد: کالیفرنیا

پیشه: بازیگر

وضعیت تأهل: متأهل

 

بیوگرافی جسیکا چستین

 

زندگی نامه جسیکا چستین, فیلم های جسیکا چستین, جسیکا چستین و همسرش

اولین حضور حرفه ای جسیکا چستین در فیلم رومئو و ژولیت بود

 

جسیکا میشل چستین در 24 مارس 1977 در کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد. پدرش مایکل موناستریو یک نوازنده راک است. نام مادرش جری رنی هستی است. پدر و مادرش در زمان تولد او نوجوان بودند.

 

چستین توسط مادر و ناپدری اش بزرگ شد. او با پدر واقعی خود بیگانه است و نام او در شناسنامه او نیست. او دو خواهر و دو برادر داشت. یکی از خواهر و برادرهای او جولیت در سال 2003 پس از مبارزه با سوء مصرف مواد خودکشی کرد.

او در دبیرستان بنیادی ال کامینو در ساکرامنتو تحصیل کرد. او پس از دیدن نمایش "جوزف و کت رویایی تکنیکی شگفت انگیز" به بازیگری علاقه مند شد.

 

او اولین حضور حرفه‌ای خود را در فیلم «رومئو و ژولیت» (1998) انجام داد که در آن نقش ژولیت را بازی کرد. او در نهایت در مدرسه جولیارد پذیرفته شد و در سال 2003 با مدرک لیسانس هنرهای زیبا فارغ التحصیل شد. بورسیه تحصیلی او توسط بازیگر و کمدین مشهور رابین ویلیامز تأمین شد.

 

فعالیت های حرفه ای جسیکا چستین

 

زندگی شخصی جسیکا چستین, جسیکا چستین و شوهرش, بیوگرافی جسیکا چستین

جسیکا چستین با مدرک لیسانس هنرهای زیبا فارغ التحصیل شد

 

جسیکا چستین با بازی در نقش ‌های مهمان در سریال‌ های تلویزیونی مانند «قانون و نظم: محاکمه هیئت منصفه» و «ورونیکا مارس» کار خود را روی پرده آغاز کرد. او در سال 2004 در نمایشنامه "باغ آلبالو" اثر آنتون چخوف در جشنواره تئاتر ویلیامستون ظاهر شد.

 

در سال 2008، او اولین فیلم خود را با ایفای نقش در فیلم درام "Jolene" انجام داد که در آن نقش اصلی را بازی کرد. سال بعد، او نقش مکمل را در فیلم معمایی "دزدیده شده" بازی کرد. در سال 2010، او در دو فیلم "غربی" و "بدهی" دیده شد.

 

در سال 2011، او در فیلم درام هیجان انگیز روانشناختی "پناه بگیر" بازی کرد. اگرچه این فیلم از نظر تجاری موفقیت چندانی نداشت، اما مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. فیلم بعدی او «کوریولانوس» که در آن نقش مکمل را بازی کرد، از تراژدی شکسپیر به همین نام اقتباس شد. اگرچه از نظر تجاری شکست خورد ، اما بازخورد های مثبتی دریافت کرد.

 

بازی جسیکا چستین در فیلم های موفق 

 

جسیکا چستین, عکس های جسیکا چستین, زندگی نامه جسیکا چستین

در سال 2011 جیسکا چستین در فیلم درام هیجان انگیز پناه بگیر بازی کرد

 

او در سال 2011 در فیلم درامی به نام  "The Help" نقش مکمل را بازی کرد. این فیلم از نظر مالی موفقیت بزرگی داشت و با نقدهای مثبت روبرو شد. بازی چستین برای او نامزدی اسکار در بخش "بهترین بازیگر نقش مکمل زن" را به همراه داشت. در همان سال او در فیلم‌ های دیگری از جمله «درخت زندگی»، «سالومه وحشی» و «زمین‌ های کشتار تگزاس» بازی کرد.

 

او سپس در فیلم درام جنایی «بی قانون» ظاهر شد. او در سال 2012 در فیلم مهیج سیاسی "Zero Dark Thirty" دیده شد. او برای بازی خود برنده جایزه گلدن گلوب شد و دومین نامزدی اسکار خود را هر دو در "رده بهترین بازیگر زن" به دست آورد. این فیلم یک موفقیت تجاری و منتقدانه بود.

 

زندگی شخصی جسیکا چستین, جسیکا چستین و شوهرش, بیوگرافی جسیکا چستین

جسیکا چستین در فیلم ماما نقش اصلی را بازی کرده است

 

او در سال ۲۰۱۳ در فیلم ترسناک ماوراء الطبیعه «ماما» نقش اصلی را بازی کرد. این فیلم از نظر مالی موفقیت آمیز بود و اکثراً نقدهای مثبتی دریافت کرد. او بعداً در «ناپدید شدن النور ریگبی» دیده شد که با نقدهای مثبت روبرو شد، اگرچه یک شکست تجاری بود. او نقش اصلی را در «خانم جولی»، یک فیلم درام دوره ای محصول 2014 بازی کرد.

 

بازی جسیکا چستین در فیلم های پرفروش

 

زندگی شخصی جسیکا چستین, جسیکا چستین و شوهرش, بیوگرافی جسیکا چستین

فیلم بین ستاره ای برای جسیکا چستین یک موفقیت تجاری بزرگ بود

 

او سپس نقش مهمی در فیلم علمی تخیلی حماسی «بین ستاره‌ای» (2014) که کارگردان مشهور کریستوفر نولان آن را کارگردانی کرد، بازی کرد. این فیلم یک موفقیت تجاری بزرگ بود و دهمین فیلم پرفروش سال شد. همچنین با نقدهای مثبت روبرو شد و نامزد چهار جایزه اسکار شد که یکی را برنده شد.

جسیکا چستین نیز در سال 2014 در فیلم «خشن‌ترین سال» دیده شد. اگرچه با نقدهای بسیار مثبتی روبرو شد، اما این فیلم با شکست تجاری مواجه شد.

 

 زندگی شخصی جسیکا چستین, جسیکا چستین و شوهرش, بیوگرافی جسیکا چستین

جسیکا چستین در فیلم ماما نقش اصلی را بازی کرده است

 

او در سال ۲۰۱۵ راوی فیلم مستند «وحدت» بود. او سپس در کنار مت دیمون در فیلم علمی تخیلی "The Martian" بازی کرد. این فیلم موفقیت مالی زیادی داشت و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. این فیلم در چندین فهرست «ده فیلم برتر» سال ظاهر شد.

او در فیلم «قله زرشکی» (2015) نقش اصلی را بازی کرد. این فیلم یک موفقیت تجاری متوسط بود و مورد استقبال منتقدان قرار گرفت.

 

در سال 2016، او در فیلم ماجراجویی فانتزی "شکارچی: جنگ زمستان" در نقش مکمل دیده شد. اگرچه این یک موفقیت تجاری بود، اما با نقدهای منفی روبرو شد. او همچنین در همان سال در تریلر سیاسی «Miss Sloane» نقش اصلی را بازی کرد.

 

گویندگی جسیکا چستین در فیلم ها

 

تصاویر جسیکا چستین, جسیکا چستین اینستاگرام, زندگی شخصی جسیکا چستین

تهیه کننده ی مستند من جین دو هستم جسیکا چستین بود

 

در سال 2012، او صدا پیشگی یک شخصیت فرعی را در «ماداگاسکار 3: تحت تعقیب ترین های اروپا» بر عهده گرفت. این فیلم سومین قسمت از مجموعه معروف ماداگاسکار بود. این یک موفقیت انتقادی و تجاری بود.

 

او در سال ۲۰۱۷ گویندگی و تهیه‌کننده اجرایی مستند «من جین دو هستم» را بر عهده گرفت. در همان سال، او همچنین در فیلم‌های «حافظان باغ‌وحش» (همچنین تهیه‌کننده اجرایی)، «بازی مولی» و «زن جلوتر راه می‌رود» دیده شد. او در هر سه نقش اصلی را بازی کرد.

 

زندگی شخصی جسیکا چستین

 

 جسیکا چستین اینستاگرام, زندگی شخصی جسیکا چستین, جسیکا چستین و شوهرش

جسیکا چستین در کنار همسرش جیان لوکا پاسی

 

جسیکا چستین یک فمینیست است و علیه تبعیض هایی که زنان و اقلیت ها در هالیوود با آن روبرو هستند صحبت می کند.

او حیوانات را دوست دارد و یک سگ نجات را نیز به خدمت گرفته است. او برای مدت طولانی یک ماهی خوار بود و در نهایت سبزی خوار شد.

او با یک نجیب زاده ایتالیایی به نام جیان لوکا پاسی د پرپوسولو ازدواج کرده است. آنها در حال حاضر در شهر نیویورک ساکن هستند.

 

 بیوگرافی جسیکا چستین, جسیکا چستین, عکس های جسیکا چستین

بیوگرافی جسیکا چستین  

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------