مصاحبه و بیوگرافی بوراک اوزچیویت (+تصاویر خانوادگی)بوراک اوزچیویت,بیوگرافی بوراک اوزچیویت,بوراک اوزچویت

بوراک اوزچیویت، بایگر معروف ترکیه

 

بوراک اوزچیویت در سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ با حضور در مجموعه تلویزیونی حریم سلطان بعنوان کاراکتر مالکوچ اوغلو یا همان بالی خان به شهرت خود افزود.

چکیده ای از بیوگرافی بوراک اوزچیویت (بوراک اوزچویت)
تاریخ تولد: ۲۴ دسامبر ۱۹۸۴
محل تولد: استانبول، ترکیه
شغل: بازیگر، مدل

قد: ۱٫۸۴ متر
سال های فعالیت در زمینه مدلینگ: ۲۰۰۳–۲۰۰۷( مدل)
سالهای فعالیت در زمینه بازیگری: ۲۰۰۶ –اکنون( بازیگر)

همسر( ها): فاهریه( فحریه) اوجن

 

بیوگرافی بوراک اوزچیویت
بوراک اوزچیویت ( متولد ۲۴ دسامبر ۱۹۸۴ در استانبول)، بازیگر و مدل سابق اهل ترکیه است. بوراک اوزچویت اصالتا اهل استان غازی آنتپ در جنوب ترکیه است.


بوراک اوزچیویت در رشتهٔ عکاسی تحصیل کرده و در سال ۲۰۰۳ با شرکت در مسابقهٔ بهترین مدل ترکیه بعنوان مدلی که امید بخش آینده ای درخشان است، انتخاب شد. بعد از آن کار خود را با آژانس مدلینگ بسیار معروفی شروع کرد. بوراک اوزچویت همچنين در سال ۲۰۰۵ نیز بار ديگر در این رقابت شرکت نمود و مقام نخست را بخود اختصاص داد.

 

بوراک اوزچیویت,زندگینامه بوراک اوزچیویت,بوراک اوزچویت

بوراک اوزچیویت مدتی در زمینه مدلینگ فعالیت می کرد

 
بوراک اوزچویت  پس از کسب عنوان Best Model Of Turkey در سال ۲۰۰۵ به Best Model Of The World (بهترین مدل دنیا) دست پیدا کرد و مقام دوم جهان را از آن خود کرد. به دنبال آن بوراک اوزچیویت در مجموعه تلویزیونی های بسیاری بعنوان نقش اصلی ایفای نقش نمود. اولین تجربه بازیگری او در سریال منفی 18 بود که در نقش یک مامور پلیس به نام مراد ایفای نقش می کرد. در نوامبر 2007 در فیلمی به نام Musallat( مسلط) بازي کرد. بوراک اوزچویت در سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ با حضور در مجموعه تلویزیونی حریم سلطان بعنوان کاراکتر مالکوچ اوغلو یا همان بالی خان به شهرت خود افزود.

 

بوراک اوزچیویت,عکس های بوراک اوزچیویت,بوراک اوزچویت

عکس های بوراک اوزچیویت

 
ازدواج بوراک اوزچیویت
بوراک اوزچویت در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۷، با بازیگر معروف ترکیه، فحریه اوجن ازدواج کرد. فرزند پسر آنها به نام کاران در ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ متولد شد.

 

بوراک اوزچیویت,زندگینامه بوراک اوزچیویت,همسر بوراک اوزچویت

بوراک اوزچویت و همسرش فاهریه اوجن

 

بخشی از مصاحبه خواندنی بوراک اوزچیویت
خاطرات خوب کودکی
بخشهایی از زندگی هست كه هیچوقت فراموش نمی شود. من گاهی آرزو می كنم كه كاش تمام روزهای كودكی ام را كامل به خاطر داشتم ولی متاسفانه خيلي چیزها از آن ایام در خاطرم نمانده است. تنها چیزهایی كه برایم پررنگ بوده دوستان، مدرسه و ورزش بوده است. حتماً چیزهایی در كودكی من بوده كه من فراموش كرده ام و احتمالا بعضی از آن ها خیلی هم مهم بوده اند. خيلي دوست دارم حتی برای یك دفعه هم كه شده به آن روزها سفر كنم. گاهی تلاش می كنم چیزهایی را بخاطر بیاورم ولی متأسفانه تلاشم به جایی نمی رسد. خاصیت زندگی همین است كه هرچه جلوتر میرود بخش هایی از گذشته را از ذهن پاك می كند؛ البته همیشه از مادرم در این زمینه كمك می گیرم.( باخنده) مادر واقعا حافظه عجیبی دارد.

 

بوراک اوزچیویت,بیوگرافی بوراک اوزچیویت,تصاویر جدید بوراک اوزچویت

تصاویر بوراک اوزچیویت

 

بهترین خواهرهای دنیا
ارتباط من با خواهرهایم واقعا خوب و فوق العاده است. آن ها سنگ صبور من هستند و من هم سنگ صبور و حامی شان. اینكه شما در زندگی افرادی را داشته باشید كه همیشه حامی و دوست شما باشند، واقعا لازم است و به آدم دلگرمی می دهد. فكر كنم خواهرهای من بهترین خواهران دنیا هستند.

 

بوراک اوزچیویت,عکس های بوراک اوزچیویت,خانواده بوراک اوزچویت

پدر ، مادر و خواهر بوراک اوزچیویت

 

جكمن ترک ها
از اینكه مرا با سایر بازیگران قیاس كنند، خوشم نمی آید برای این که به نظرم هر كسی جای خودش را دارد و با قابلیت های خودش شناخته می شود ولی در مورد ظاهرم كه گاهی مرا با هیوجكمن مقایسه می كنند، ماجرا متفاوت است. من بازي ها و كلا شخصیت این آدم را دوست دارم. یك بار نشریه مووی تایمز تركیه، به من لقب« جكمن ترك ها» را داد كه برایم هیجان انگیز بود. در آن زمان مدل موهایم خیلی شبیه او بود ولی خودم اصلا به این موضوع فكر نكرده بودم!

 

 

بوراک اوزچیویت,زندگینامه بوراک اوزچیویت,عکس های اینستاگرام بوراک اوزچویت

بوراک اوزچیویت و همرش فحریه اوجن

 

از فوتبال تا خودرو های لوكس
بوراک اوزچویت شدیدا به فوتبال علاقه دارد و ورزش جزیی از زندگی روزانه اوست و طرف دار دوآتشه تیم فوتبال فنرباغچه است. بوراک اوزچویت به زبان انگلیسی تسلط كامل دارد و همیشه می گوید كه در ایامی كه در كشورهای اروپایی مشغول كار مدلینگ بوده است، به اجبار زبان انگلیسی را آموخته است ولی حالا از اینكه به این زبان مسلط است، واقعا خوشحال است. بوراک اوزچویت عاشق خودرو های لوكس است و اعلام كرده كه دوست دارد زمانی كه به سن و سال پیری رسید، یك كلكسیون كامل و زیبا از خودرو های لوكس داشته باشد.

 

بوراک اوزچیویت,تصاویر جدید بوراک اوزچیویت,عکس های خواهر بوراک اوزچویت

بوراک اوزچیویت و خواهرش

 

سفر به اهرام مصر
سفر برای من ورود به جهانی جدید از ناشناخته هاست؛ البته از كودكی مكانهای عجیب و غریبی كه گاهی آن ها را در مجلات یا كتاب ها می دیدم، بیش از هر چیزی برایم جذاب بود. دوست دارم قدم به مكانهایی بگذارم كه احساس كنم چند قرن پیش در آن جا آدم هایی به شكل دیگری زندگی می كردند، برای همین مكان های تاریخی را بسیار دوست دارم. سفر به مصر برای من هربار سرشار از تازگی و جاذبه است. تماشای اهرام مصر واقعا مرا به تعجب می اندازد و احساس می كنم كنار عظمت آن ها كم می آورم.

 

بوراک اوزچیویت,عکس های اینستاگرام بوراک اوزچیویت,عکس های جدید بوراک اوزچویت

تصاویر اینستاگرام بوراک اوزچیویت

 

نقاشی های بی سروته زیبا
تلاش كرده ام نگاهم را به بسیاری از  چیزها  تغییر دهم. قبلا بیشتر منفی باف بودم و حتی به آدم ها به راحتی نزدیك نمی شدم ولی دو، سه سالی هست كه خيلي خوش بین شده ام و تلاش می كنم خوبی های هر اتفاقی را ببینم. این مسئله حتی در نگاه هنری من هم تأثير گذاشته است. تا پیش از این تغيير با دیدن برخی آثار مدرن و نقاشی های خاص در سبک هایی كه خيلي برایم آشنا و ملموس نبودند نمی دانستم چه واكنشی باید نشان دهم ولی بعد متوجه شدم از همین شكل های بی سروته هم میتوان لذت برد؛ تنها كافی است از دریچه بهتری آن ها را نگاه كنم و از این اتفاقی كه روی بوم افتاده لذت ببرم.

 

بوراک اوزچیویت,بیوگرافی بوراک اوزچیویت,پسر بوراک اوزچویت

فرزند بوراک اوزچیویت

 

رستورانی با نماد سبیل
بوراک اوزچویت كه همواره دوست داشته كارهای تجاری را در زندگی خود بیشتر و بیشتر كند، سال 2014 رستوران خود را به نام« بالی بی دونر» در استانبول افتتاح كرد. جالب است بدانید كه نماد و لوگوی این رستوران برگرفته از سبیل معروف او در سریال« حریم سلطان» و« چكاوک» است كه از زمان سریال« حریم سلطان» تا به امروز به یک جور مد بین جوانان تركیه تبدیل شده است. بوارک هم از این موضوع استفاده كرده و نماد رستوران خود را همین سبیل معروف قرار داده است!

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

 از بازیگران بیشتر بدانید

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------