بیوگرافی فاهریه اوجن، بازیگر معروف ترکیه + مصاحبه و تصاویرفاهریه اوجن, بیوگرافی فاهریه اوجن, فحریه اوجن

فاهریه اوجن (فحریه اوجنبازیگر مشهور ترکیه

 

فاهریه اوجن درسال 2005 وارد دنیای بازیگری می شود و اولین کار حرفه ایش درسال 2008 شروع می شود. فاهریه اوجن در سال ۲۰۱۷ رتبه نهم در فهرست "۳۰ زن زیبا در جهان" را به خود اختصاص داد.

چکیده ای از بیوگرافی فاهریه اوجن
متولد: ۴ ژوئن ۱۹۸۶ ‏(۱۴ خرداد ۱۳۶۵ )
محل تولد: زولینگن، آلمان
ملیت: آلمانی، ترکیه ای
تحصیلات: رشتهٔ تاریخ در دانشگاه بغازیچی
شغل: بازیگر
سال های فعالیت: ۲۰۰۵– تا اکنون
همسر: بوراک اوزچیویت
فرزند: کاران

 

فاهریه اوجن, بیوگرافی فحریه اوجن,عکس های اینستاگرام فاهریه اوجن

فاهریه اوجن متولد ۴ ژوئن ۱۹۸۶ می باشد

 

بیوگرافی فاهریه اوجن (فحریه اوجن)
فاهریه اوجن (فحریه اوجن) در شهر زولینگن در کشور آلمان دیده به جهان گشود. خانوادهٔ مادر او از اهالی قوم چرکس و خانوادهٔ پدرش از مهاجران ترک و اصالتاً اهل شهر کاوالا هستند. فاهریه اوجن به مدت یک سال در کشور آلمان در رشتهٔ جامعه شناسی تحصیل کرد و زمانیکه برای تعطیلات در ترکیه به سر می برد توسط اویا آیدوغان به تهیه کننده ای به نام ابراهیم مرت اوغلو معرفی شد. فاهریه اوجن در سن ۱۹ سالگی به ترکیه بازگشت. وی در دانشگاه بغازیچی رشتهٔ تاریخ خواند و در سال ۲۰۱۴ فارغ التحصیل شد.

 

فاهریه اوجن, زندگینامه فاهریه اوجن,تصاویر فحریه اوجن

  نام فاهریه اوجن در سال ۲۰۱۷ در فهرست ۳۰ زن زیبا در جهان  قرار گرفت

    
فاهریه اوجن درسال 2005 وارد دنیای بازیگری می شود و اولین کار حرفه ایش درسال 2008 شروع می شود. از نقش‌های مهم او می‌توان به بازی در سریال‌های چکاوک، برگ ریزان و سعید و شورا اشاره کرد.  فحریه به زبان های ترکی، آلمانی، اسپانیایی و انگلیسی مسلط است. وی سه خواهر بزرگ تر به نام های نیسی، آیسان و دمت دارد.

 

فاهریه اوجن, بیوگرافی فاهریه اوجن, عکس های فحریه اوجن

تصاویر فاهریه اوجن


ازدواج فاهریه اوجن
فاهریه اوجن در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۷، با بازیگر و مدل معروف بوراک اوزچویت در استانبول ازدواج کرد. فرزند پسر آنها به نام کاران در ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ متولد شد.

 

فاهریه اوجن,فحریه اوجن,عکس های عروسی فاهریه اوجن

مراسم ازدواج فاهریه اوجن و بوراک اوزچیویت

 

فاهریه اوجن,فحریه اوجن,عکس های عروسی فاهریه اوجن

عکس های عروسی فاهریه اوجن و بوراک اوزچیویت


مصاحبه ای خواندنی با فاهریه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت
آغاز روزهای خوشبختی
بوراک اوزچیویت: احتمالا باورتان نشود اولین روزی كه فاهریه را دیدم به یاد ندارم. درواقع فكر می كنم او را اولین بار در فستیوال تلویزیونی دیدم.

فاهریه اوجن: نه، ما اولین بار یکدیگر را سر صحنه فيلمبرداري مجموعه« حریم سلطان» دیدیم. من برای تست دادن برای بازي در یكی از نقش های سریال آمده بودم و گروه سرگرم فيلمبرداري یكی از سكانس های فیلمی بودند كه بوراك در آن بازي می كرد و من آنجا بوراك را از نزدیك دیدم و از اتفاق با هم یك احوالپرسی مختصر هم داشتیم.

بوراک اوزچیویت:حالا یادم افتاد. من واقعا خنگ هستم.
فاهریه اوجن: آن روز اولین ملاقات ما بود و فكر می كنم روز خوشبختی ما از همان جا آغاز شد و درنهایت تقدیر ما را به طرف همكاری مشترك كشاند و حالا هم وارد زندگی مشترك شده ایم.

 

فاهریه اوجن,زندگینامه فحریه اوجن,تصاویر عروسی فاهریه اوجن

عکس های عروسی فاهریه اوجن در کنار پدر و مادرش

 

بازی های سرنوشت ما
بوراک اوزچیویت: من كلا به سرنوشت و تقدیر بسیار معتقدم و همان طور كه فاهریه گفت حقیقتا اعتقاد دارم سرنوشت اینطور بود كه آن ملاقات كوتاه ما بعد از چندسال به یك همكاری مشترك تبدیل شود و درنهایت به این منجر شود كه ما زندگی مشترك مان را در كنار هم شروع كنیم.

فاهریه اوجن: دقیقا همینطور است وگرنه به من گفته بودند كه قبل از من بازیگر دیگری را برای بازي در سریال« چكاوك» درنظر گرفته بودند و به علت اینكه آن بازیگر نتوانست برنامه كاری خود را تنظیم كند، قراردادش لغو شد و با من قرارداد بستند و این دقیقا همان تقدیر و سرنوشت است.

 

فاهریه اوجن,پسر فحریه اوجن,عکس های فرزند فاهریه اوجن

فاهریه اوجن در کنار فرزندش

 

گوش كردن به صدای قلب
فاهریه اوجن:دوست ندارم خيلي فانتزی و نامعقول فكر كنم و بگویم كه ما به عشق در نگاه اول دچار شدیم برای این که اصولا” آدمی نیستم كه بدون منطق و از روی هوس، تصمیمی در زندگی ام بگیرم. از اتفاق من آدمی هستم كه كاملا مسایل اطراف خود و زندگی ام را تجزیه و تحلیل می كنم و بعد برای آن ها تصمیم نهایی را می گیرم. ولی در این باره باید اقرار كنم كه در نگاه اول به بوراك حس عجیبی داشتم، منظورم همان نگاه اول سر فيلمبرداري« حریم سلطان» است.

بوراک:ولی برعكس فاهریه من خيلي از تصمیماتم را از روی دستورات قلبم می گیرم و انجام می دهم. در زندگی ام كارهای زيادي را بصورت دلی انجام داده ام، شاید هم از بعضی از آن ها پشیمان شده باشم ولی اصولا” خیلی به صدای قلبم گوش می دهم و در مورد فاهریه هم دقیقا همین اتفاق افتاد و هنگامی که درباره او به صدای قلبم گوش دادم، دیدم كه عاشق او شده ام و نیمه گمشده خودم را پیدا كرده ام.

 

 

فاهریه اوجن,فحریه اوجن,عکس های جدید فاهریه اوجن

عکس های اینستاگرام فحریه اوجن

 

درك و كمك همسرانه
فاهریه اوجن: خوش بختانه ما با یكدیگر همكاریم و این مسئله یك نكته بسیار مهم در خود دارد و آن هم اینكه می توانیم به خوبی هم‌دیگر و حرفه هم را درك كنیم و این كمك می كند كه در كنار زندگی مشترك مان، زندگی حرفه ای موفقی هم داشته باشیم و با قدرت به كارمان ادامه دهیم. بارها دیده ام كه زوج هایی كه یكی از آن ها بازیگر بوده است، به علت اینكه نتوانسته اند خودشان را با شغل همسرشان تطبیق بدهند به مشكل خورده اند.

بوراک: بله، متأسفانه بازیگری شغلی است كه برنامه ثابت و مشخصی ندارد و شما نمی دانید كه برای یك پروژه ممكن است چقدر درگیر باشید و در این مدت چقدر خانواده و مخصوصا همسرتان اذیت می شود. به همین دلیل من هم حس می كنم زمانی كه یك هنرمند با هنرمند دیگر ازدواج می كند، این درك متقابل در بین آن ها وجود دارد.

 

 

فاهریه اوجن,جدیدترین تصاویر  فحریه اوجن,عکس های جدید فاهریه اوجن

تصاویر فاهریه اوجن

 

فاهریه اوجن: من حتی در خانواده خودم هم بارها با این مشكل برخورد كرده ام كه به علت بی‌نظمی كه در كارم وجود داشته، اعتراض كرده اند و من هم بارها برای شان توضیح داده ام ولی حقیقتا درك این مسئله برای آن ها دشوار است.

 

بوراک:از طرف دیگر من حس می كنم این همكار بودن یك خصوصیت دیگر هم دارد و آن هم این است كه می توانیم به هم‌دیگر كمك كنیم. مشورت در كار ما یكی از مهم ترین مسائلی است كه میتواند به بهتر شدن كار كمك كند و قطعاً هنگامی که همسر شما یكی از بهترین بازیگران كشورتان باشد، ديگر مشكلی برای مشاوره گرفتن ندارید.( باخنده)

فاهریه اوجن: منظور از یكی از بهترین بازیگران تركیه، حتما من هستم دیگر؟!
بوراک:بله، دقیقا همینطور است، همسر عزیزم.

 

فاهریه اوجن,همسر فاهریه اوجن,عکس های جدید فاهریه اوجن

عکسهای فحریه اوجن


زندگی بدون عشق
بوراک: به نظرم زندگی بدون عشق، زندگی پوچ و خسته كننده ای است. این عشق میتواند عشق بین مادر و فرزند باشد یا عشق بین خواهر و برادر و صرفا منظورم عشق بین زن و شوهر نیست. به نظرم هر انسانی لازم دارد كه در زندگی عاشق دیگران باشد و دست کم اطرافیان و خانواده خویش را عاشقانه دوست داشته باشد. زندگی بدون عشق حقیقتا یك زندگی نابودشده است.

 

فاهریه اوجن,مادر فاهریه اوجن,عکس های خانوادگی فاهریه اوجن

مادر فاهریه اوجن در کنار نوه هایش

 

فاهریه اوجن: در این زمینه كاملا با بوراك موافقم و فكر می كنم عشق یكی از مسائل حیاتی در زندگی انسان هاست. حتی به نظرم انسان میتواند عاشق طبیعت یا عاشق شغلش باشد و همین عشق میتواند برای انسان هدف و انگیزه ایجاد كند. اصولا” شما وقتی در زندگی به چیزی عشق نورزید، پس هیچ هدفی نخواهید داشت و انگیزه ای ندارید كه بخاطر آن تلاش و کوشش كنید.

 

 

فاهریه اوجن,همسر فاهریه اوجن,عکسهای فاهریه اوجن

تصاویر اینستاگرام فاهریه اوجن

 

اختلاف سنی نزدیك
فاهریه اوجن: یكی از دوستانم چندوقت پیش به من گفت كاشكی همسری را برای خودت انتخاب می كردی كه تفاوت سنی بیشتری با تو داشت. برایم عجیب بود زیرا هرگز به این موضوع فكر نكرده بودم. من و بوراك حدود 2 سال اختلاف سنی داریم و برایم این رقم هرگز مهم نبوده و نیست. اصلاً چرا باید اختلاف سنی بین زن و شوهر تا این اندازه مهم باشد كه بعضی ها به آن فكر می كنند.

 

فاهریه اوجن,همسر فاهریه اوجن,فاهریه اوجن و همسرش

فاهریه اوجن و همسرش

 

بوراک: به نظرم مهم این است كه زن و شوهر با هم تعامل و تفاهم داشته باشند كه خوشبختانه ما داریم. از اتفاق من هم بارها این موضوع را دیده ام. من از فاهریه 2سال بزرگتر هستم ولی رفتار و تفكرات فاهریه طوری است كه حقیقتا حس می كنم گاهی اوست كه از من بزرگ تر است.

فاهریه اوجن: به علت اینكه عقل و هوش من رشد بیشتری داشته است.( باخنده)
بوراك: دقیقا همینطور است و من خودم به این موضوع اعتراف می كنم.

 

 

فاهریه اوجن,عکس های اینستاگرام فاهریه اوجن,عکسهای فاهریه اوجن

تصاویر فاهریه اوجن

 

تفریحی به نام شهربازی
بوراک: ما تفریحات مشترك زيادي داریم برای این که علایق مشترك زيادي داریم. از فیلم دیدن و ورزش كردن گرفته تا مسافرت و خرید كردن. ولی شاید جالب ترین تفریح مشترك ما رفتن به شهربازی باشد.( باخنده)

فاهریه اوجن: چرا می خندی؟! این هم یكجور تفریح است، از اتفاق تفریح و سرگرمی سالم و ساده ای هم به حساب می آید و در دسترس همه مردم است. من از كودكی عاشق شهربازی بودم و هنوز هم هستم. شهربازی برایم یك حس نوستالوژی عجیبی دارد و هرگاه به شهربازی می روم، انگار به دوران كودكی ام سفر كرده ام و واقعا لذت می برم.

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------