بیوگرافی و عکس های مارگو رابی بازیگر استرالیاییزندگی نامه مارگو رابی, فیلم های مارگو رابی, مارگو رابی و ویل اسمیت

مارگو رابی بازیگر استرالیایی است

 

بیوگرافی مارگو رابی؛ ستاره این روزهای هالیوود 

مارگو رابی بازیگر استرالیایی متولد 2 ژوئیه سال 1990 است. او در دوران فعالیت بازیگری خود موفق به دریافت دو جایزه اسکار ، سه جایزه گلدن گلوب ، پنج جایزه آکادمی فیلم بریتانیا و پنج جایزه انجمن بازیگران فیلم شده است. او در رتبه بندی پر درآمد ترین بازیگران زن جهان قرار گرفته است. 

چکیده ای از بیوگرافی مارگو رابی 

نام و نام خانوادگی: مارگو الیز رابی

تاریخ تولد: 2 ژوئیه 1990 

محل تولد: استرالیا

پیشه: بازیگر 

وضعیت تأهل: متأهل

 

بیوگرافی کامل مارگو رابی

 

مارگو رابی در فیلم گرگ وال استریت, همسر مارگو رابی, مارگو رابی

عکس مارگو رابی بازیگر

 

مارگو رابی در 2 جولای سال 1990 در استرالیا به دنیا آمد. پدر و مادر مارگو در یک شهر توریستی زندگی می کردند ولی خودش در یک مزرعه به همراه مادر بزرگش زندگی می کرد. پدر مارگو که یک کشاورز بود همسر و چهار فرزندش را رها کرد. او یک برادر بزرگتر به نام لکلان و یک برادر کوچکتر به نام کامرون و یک خواهر به نام آنیا دارد.

 

بعد از اینکه این خانواده توسط پدرشان رها شدند دیگر هیچ تماسی بین آنها برقرار نشد. مادرش می بایست هزینه تحصیل آنها را فراهم کند. او ساری کسلر نام دارد و یک فیزیوتراپ است و به کودکان معلول و بیماران سالمند کمک می کند.

 

مارگو از دوران  کودکی بچه کنجکاوی بود و از کودکی اش لذت می برد و از همان دوران به فعالیت هایی مانند تئاتر ، رقص و قایق سواری مشغول بود و در زمینه موج سواری علاقه زیادی داشت. او بعد از فارغ التحصیل شدن از مدرسه به مزرعه جایی که مادر بزرگش زندگی می کرد نقل مکان کرد و در آنجا به مادر بزرگش در شکستن هیزم و دوشیدن شیر کمک می کرد. 

 

او دختر فعالی بود و برای راحتی مادربزرگش به عنوان پیش خدمت کار می کرد، در هتل نظافت می کرد و در ساحل سوغاتی و نوشیدنی می فروخت و همزمان  در کالج نیز تحصیل می کرد. او توانست با کمی پس اندازه به ملبورن برود. در آنجا در کنار درس خواندن کار هم می کرد و در تست ها نیز شرکت می کرد. برای تأمین هزینه تحصیل نیز به ساندویچ فروشی مشغول بود.

 

فعالیت حرفه ای مارگو رابی

 

مارگو رابی فیلمها, عکس های مارگو رابی, مارگو رابی و همسرش

مارگو رابی برای بازی نقش دانا فریدمن موفق به دریافت دو جایزه در یک زمان شد

 

زمانی که برای اولین بار فعالیت بازیگری را شروع کرد هیچ مدیر برنامه ای نداشت و خود به تنهایی آگهی های روزنامه را دنبال می کرد. اندکی بعد مارگو توجه کارگردان استرالیایی آرون را به خود جلب کرد و در سال 2007 از او خواسته شد تا در فیلم آی سی یو به ایفای نقش بپردازد.

 

فیلم های مارگو رابی, مارگو رابی و ویل اسمیت, مارگو رابی

عکس اینستاگرام مارگو رابی 

 

او سال بعد در بازیگری موفق تر شد. در یک تست بازیگری برای سریال تلویزیونی همسایه ها رد شد و بعد از آن به کانادا رفت. او بلافاصله با خبر شد که برای نقش دانا فریدمن قبول شده است و به این ترتیب تعطیلات را رها کرد و برای بازی در این سریال تا سه سال مشغول شد. او روزانه 17 تا 18 ساعت مشغول کار برای این سریال بود و برای بازی در این سریال موفق به دریافت دو جایزه در یک زمان شد.

 

همسر مارگو رابی, مارگو رابی, بیوگرافی مارگو رابی

مارگو رابی بازیگر

 

بعد از پایان یافتن این سریال تصمیم گرفت به آمریکا برود و یک ستاره هالیوودی شود. او در چندین تست شرکت کرد که در هیچ کدام موفق نشد. تا اینکه در سریال Pan Am نقش یک مهماندار را به او پیشنهاد کردند. اگر چه این سریال در فصل اول موفق نبود و پروژه تعطیل شد اما او می گوید که این نقش آغاز فعالیت هالیوودی او بود زیرا کارگردان ها متوجه این بازیگر زیبا شدند.

 

مارگو رابی ستاره گرگ وال استریت

 

مارگو رابی در فیلم گرگ وال استریت, همسر مارگو رابی, مارگو رابی

مارگو رابی با بازی در فیلم گرگ وال استریت به شهرت رسید

 

او در سال 2012 در فیلم درباره زمان شرکت کرد و توانست خیلی زود به ستاره فیلم گرگ وال استریت تبدیل شود. او رزومه اش را فرستاده بود و به انگلستان رفته بود تا در تست شرکت کند. او در این فیلم نقش همسر لئوناردو دی کاپریو را بازی می کرد، در این تست که به عهده لئوناردو دی کاپریو بود از مارگو خواست که او را ببوسد اما وقتی که مارگو به او سیلی زد کارگردان متوجه شد که بازیگر خود را یافته است.

 

بیوگرافی مارگو رابی, مارگو رابی فیلمها, عکس های مارگو رابی

مارگو رابی در فیلم تمرکز ایفای نقش کرده است

 

مارگو رابیبعد از بازی در این فیلم مارگو رابی خیلی معروف شد و عکس او بر روی جلد مجلات نقش بست. همچنین بازی موفق او در این اثر پیشنهاد های بیشتری را از سوی کارگردانان مختلف به دنبال داشت. او در فیلم هایی مانند زکریا ، تمرکز ، سوئیت فرانسوی و گرگ وال استریت که پر از صحنه های برهنه بود بازی کرد و از قرار گرفتن به صورت برهنه و نیمه برهنه در مقابل دوربین واهمه ای نداشت. 

 

بازی مارگو رابی در فیلم پر فروش

 

فیلم های مارگو رابی, مارگو رابی و ویل اسمیت, مارگو رابی در فیلم گرگ وال استریت

مارگو رابی در سال 2016 در یک فیلم پر فروش به نام جوخه خودکشی بازی کرد

 

مارگو در سال 2016 در یک فیلم پر فروش به نام جوخه خودکشی بازی کرد. این فیلم بسیار موفق بود و در حدود 750 میلیون دلار فروش داشت. در این فیلم ستارگانی همچون ویل اسمیت ، جای کورتنی ، کارا دلوینج و جرد لتو بازی کردند و این فیلم موفق به دریافت جایزه اسکار شد.

 

مارگو در همین زمان در فیلم افسانه تارزان در نقش جین پورتر همسر تارزان حضور پیدا کرد. ویسکونت گری استوک که در میان میمون ها بزرگ شده در کشمکش برای قدرت در آفریقا به کی طعمه تبدیل می شود در حالی که خودش متوجه این موضوع نیست. همسر او نیز طعمه جنایتکاران می شود. کل آفریقا برای نجات همسر تارزان کمک می کنند. این فیلم نیز در گیشه بسیار موفق بود و فروشی بیش از 350 میلیون دلار داشت.

 

زندگی شخصی مارگو رابی

 

 همسر مارگو رابی, مارگو رابی, بیوگرافی مارگو رابی

مارگو رابی با تام آکرلی ازدواج کرده است

 

مارگو با متیو تامپسون دوست دوران مدرسه اش رابطه داشت. آنها هر چند از هم جدا شدند اما همچنان دوستی شان را حفظ کردند. او سپس با هنری ایتکن که دانشجوی کالج و کارگردان نیز بود رابطه داشت. در مورد رابطه او با لئوناردو دی کاپریل نیز شایعاتی منتشر شد. 

او در صحنه فیلم سوئیت فرانسوی با دستیار کارگردان تام آکرلی آشنا شد و در سال 2016 باهم ازدواج کردند. 

 

مارگو رابی فیلمها, عکس های مارگو رابی, مارگو رابی و همسرش

عکس جدید مارگو رابی 

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

 از بازیگران بیشتر بدانید

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------