تازه های فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی (08 بهمن تا 14 بهمن 1401)

طالع بینی هفتگی فال هفته (08 بهمن تا 14 بهمن 1401) آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار…

رابطه اثرانگشت با شخصيت شما 

 

 

 

رابطه اثرانگشت با شخصيت شما

 

در اين بحث ما شما را با انواع اشکال مختلف اثر انگشت و رابطه آنها با شخصيت دروني فرد آشنا مي کنيم.همينطور که ميدانيد در بين موجودات زنده عالي که منظور ما در اينجا انسان است حتي دو نفر هم پيدا نمي شوند که اثر انگشتشان با هم همشکل و هماهنگ باشد و اين يکي از عجايب آفرينش و يکي از قدرتهاي باري تعالي است. توسط همين اثر انگشت است که جنايتکاران به دام مي افتند.به طور کلي از نظر اصولي پنج دسته اثر انگشت مختلف وجود دارد که هر دسته خصوصيت مخصوص به خود را دارد که به شرح زير در مورد هر يک بررسي خواهد شد.

 

1.اثر انگشت حلقوي:

در اين اثر انگشت دايره هاي ظريف در وسط قرار دارد و بقيه خطوط مشابه به هم به طور مارپيچ آن را احاطه کرده اند.کساني که داراي اين فرم اثر انگشت هستند داراي شخصيتي ثابت و واضح و داراي مغزي درخشان هستند.آنها داراي قدرت فکري و تخصصي بسيار خوبي هستند و طرح هايي که افراد معمولي از آن هراس دارند انجام مي دهند.بديهي است که با اين خصوصيات به هيچ وجه از محدوديت در کار و يا زير دست ديگران کار کردن خوششان نمي آيد .اين نوع افراد اغلب براي خود کار مي کنند و در نتيجه بعضي مواقع از بي خوابي و مشکلات زياد رنج مي برند.

 

 

2.اثر انگشت مايل:

در اين اثر انگشن خطوط به طور مارپيچي مايل تا سر انگشتان کشيده شده اند.صاحب چنين اثر انگشتي فردي است داراي مغزي فعال و داراي عکس العمل سريع در مقابل احساسات المزاج است و به سرعت خود را با محيط وفق مي دهد.

اين نوع اثر انگشت شبيه يک پل خميده به نظر مي رسد. و اين علامت در دست افرادي است که بسيار شکاک هستند و نمي توانند به سادگي به کسي يا چيزي اعتماد کنند ديده مي شود.اين افراد احساسات خود را به شدت کنترل کرده و احساسات واقعي را در زير ماسک پنهان مي کنند.داراي نظريه ي ماترياليستي هستند و وقت کمي را براي رؤياهاي بيهوده و اميال نفساني قائلند.

 

 

4.اثر انگشت کماني بلند يا چادري:

اين نوع اثر انگشت را بدين علت چادري گويند که داراي يک مرکز ثقل رو به بالاست که شبيه يک ديرک چادر مي باشد و بقيه خطوط آن را احاطه کرده اند.صاحب چنين اثر انگشتي معمولا بسيار حساس و جوشي است و به اصطلاح عاميانه زود از کوره در مي رود. ديده شده که اغلب مانند افرادي که داراي اثر انگشت مارپيچي هستند در پاسخ به احساسات بسيار سريعند و در بعضي موارد ديده شده که استعداد و يا حداقل کششي به طرف موسيقي و يا چيزهاي هنري داشته اند.

 

 

5.اثر انگشت مختلط يا مخلوط:

اين نوع اثر انگشت از تداخل دو اثر انگشت تشکيل شده است و بعضي از کف شناسها عقيده دارند که صاحب چنين اثر انگشتي داراي افکار درهم برهم است و به طور کلي ممکن است شما شخصي را مشاهده کنيد که بيش از يک نوع اثر انگشت دارد .به عنوان مثال شخصي را مشاهده مي کنيد که انگشت اشاره و شست وي داراي اثر انگشت حلقوي و بقيه انگشتان داراي خطوط مارپيچي است .اين نشان مي دهد که صاحب آن داراي دو خصوصيت پايه هاي شخصي است که از ترکيب دو خاصيت حلقوي و مارپيچي بوجود آمده است.

به هر حالاگر فرد داراي انگشت سوم بلند باشد بيانگر اين است که شرطبند زائيده شده و يا بازرگاني است که معاملات قماري مي کند و شخصي است که هر زمان شانس ريسک در معامله را مي پذيرد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022