قفل دیجیتال کارنX

تازه های هنر در خانه


تزیین مرغ ترش مجلسی, نحوه تزیین مرغ ترش مجلسی, شیوه تزیین مرغ ترش مجلسی

تزیین مرغ ترش مجلسی

نحوه تزیین مرغ ترش مجلسی شیوه تزیین مرغ ترش مجلسی مرغ ترش یکی از انواع غذاهای خوشمزه و موردعلاقه…

آشنایی با رنگ های مولتی سورفیس و نحوه کار کردن با آن ها 

رنگ های مولتی سورفیس در برابر حرارت مقاوم هستند

 

به راستی می توان اين رنگ را جادوی رنگ ها ناميد. هنر آفرين با استفاده از رنگ های مولتی سورفيس اين توانايی را دارد که روی انواع سطوح قابل رنگ اميزی و غيرقابل رنگ اميزی هنرنمايی كند رنگ های مولتی سورفیس بر روی تمامی سطوح از جمله چوب، سفال، فلز، شیشه، ظروف، سرامیک، چرم، پلی استر، پارچه، پلاستیک و سایر سطوح قابل استفاده هستند ضد حرارت و مقاوم با این رنگ ها می توانید ظروف قدیمی خودتان احیا کنید و دوباره با ظاهری نو استفاده کنید.

 

رنگ های مولتی سورفیس در برابر حرارت مقاوم هستند و نیازی به تثبیت کننده ندارند.

از ویژگی های مهم این محصول این است که نیازی به تثبیت کننده ندارد مگر در مواردی که سطح رنگ آمیزی شده در معرض رطوبت زیاد و ساییده شدن باشد.

 

برای استفاده از رنگ های مولتی از ابر استفاده کنیذ که به صرفه هست به صورت ضربه ای روی کار بزنید نیازی به هیچ تثبیت کننده ای ندارد و نیازی به قاطی کردن با یک قطره آب هم نیست.

 

رنگ های مولتی سورفیس نيمه براق است، برای براق شدن و همينطور ماندگاری بيشتر در آخر التيميت گليز بايد بزنید برای براق شدن کار هم می توانی وارنیش یا اسپری براق کننده استفاده کنید.

 

رنگ های مولتی سورفیس نيمه براق است

 

برای گرفتن بهترین نتیجه از رنگ های مولتی سورفیس روی بعضی از سطوح، لازم است مرحله رنگ آمیزی چندین بار انجام شود.

به این منظور در مرحله اول سطح کار با لایه نازکی از رنگ پوشانده شود و بعد از دو ساعت مرحله بعدی رنگ آمیزی صورت می گیرد.

رنگ های مولتی سورفیس بعد از سه الی چهار ساعت خشک می شود. اما برای خراشیده نشدن و یا قرار دادن بر روی حرارت مستقیم باید کار به مدت ۲۱ روز استراحت کند.

 

نحوه و وسايل رنگ آميزی با قلمو با ابر و تامپون به صورت ضربه ای خاصیت ضد حرارت دارد اما بعد از گذشت بيست و يک روز خاصيت ضد آب دارد روی بسياری از سطوح اما بعد از گذشت بيست و يک روز فيكساتيو نياز ندارد مگر در مواردی كه سطح رنگ آميزی شده در معرض رطوبت زياد و ساييده شدن باشد فيكساتيو (تثبيت كننده های) سازگار؛ التيميت، اسپری فيكساتيو، سرورنيک و انواع وارنيش ها كه بسته به نياز و تكنيک فيكساتيو انتخاب می شود.

 

دفعات رنگ آميزی بستگی به مقدار و غلظت رنگ مورد استفاده و سطحی كه رنگ آميزی روی آن صورت می گيرد دارد. بنابراين دفعات رنگ آميزی بين دو تا چهار بار متغير است.

 

روی مولتی سورفيس می توان پتينه کار كرد، شابلون زد، ترانسفر و انواع دكوپاژ انجام داد و با آن نقاشی كشيد.

 

مولتی سورفيس كادتس در دو گروه متاليک و ساده (مات) تقسيم بندی شده اند رنگ های ساده در ٦٠ رنگ زيبا و جذاب در دسترس شماست. رنگ های متاليک هم در رنگ های متنوع عرضه می شوند.

 

گردآوری: بخش اسرارخانه داری بیتوته

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------