ایده هایی برای مراسم عقد محضریمراسم عقد محضری, ایده هایی برای مراسم عقد محضری, ایده برای عقد محضری

ایده هایی برای مراسم عقد محضری

 

ایده برای عقد محضری

در این روز مهم و خاص داماد وقت محضر می گیرد و تدارکاتی مانند سفره عقد ، گل و شیرینی ، نقل و نبات و … آماده می گردد. در این مواقع عروس و داماد به دنبال ایده های جدید برای مراسم هستند که به زیباترین شکل ممکن مراسم عقد انجام گیرد. پیشنهاد می کنم از مطالب ما دیدن کنید و ایده های جدید را یاد بگیرید.

از یک ماه قبل برای مراسم عقد برنامه ریزی کنید

نخست تاریخی برای روز عقدتان مشخص کنید. چنانچه تاریخ پیشنهادی همزمان با اعیاد مذهبی یا اتفاقات مهم می باشد باید حتما یک ماه زودتر از محضر خانه وقت بگیرید چون که نزدیک عقد در این اعیاد جای خالی پیدا نخواهید کرد.

 

حتما فهرست خرید مراسم عقد را تهیه و موارد مورد نیاز را خریداری کنید. در صورتی که ایده هایی برای مراسم عقد دارید حتما با مسئول تشریفات جشن عقد در بین بگذارید تا برنامه ریزی مراسم عقد به سلیقه شما نزدیک باشد.

 

انتخاب لباس نامزدی

انتخاب لباس بستگی به نوع مراسم دارد. برخی عروس ها به دنبال لباس کاملا پوشیده هستند و بعضی نه. برای انتخاب لباس باید به چند فاکتور مهم توجه کرد که در اینجا به طور خلاصه دو مورد را یادآوری می کنیم:

 

رنگ لباس

بعضی از عروس و دامادها دوست دارند رنگ لباس را ست انتخاب کنند. در این حالت باید دقت داشت که این رنگ به هر دو نفر بیاید. ولی چنانچه ست بودن لباس برایتان مهم نیست کار شما آسان تر است و تنها باید دنبال رنگ مورد علاقه و مناسب خود باشید.

 

چنانچه رنگ پوست گرم دارید و زیر نور آفتاب برنزه می شوید بهتر است از رنگ های قرمز، هلویی، نارنجی، زرد، زیتونی، کاپوچینو و کرم استفاده کنید.

 

برای پوست های سفید و سرد از رنگ های آبی روشن، زمردی، بنفش تیره، صورتی، سفید و زرد کم رنگ استفاده کنید. تن پوست های خنثی بهتر است از رنگ های تیره مانند صورتی چرک، سبز یشمی، آبی پر رنگ و نسکافه ای استفاده کنند.

 

مدل لباس

با در نظر گرفتن اندام و نوع استخوان بندی می توانید مناسب ترین لباس را انتخاب کنید. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که چنانچه یک لباس برای فردی مناسب بود صد در صد برای شما مناسب نیست و برعکس.

 

عکاسی عقد

گرفتن عکس های عقد بسیار اهمیت دارد تا اندازه ای که امروز عکاس های ویژه برای عقد عکاسی می کنند و عکاسی عروسی و عکاسی عقد به طور کامل فرق دارد برای عقد خود عکاس حرفه‌ای با دوربین حرفه‌ای انتخاب کنید و از گرفتن عکس با موبایل و یا دوربین های بی کیفیت دوری کنید.

 

عکاسی از جزییات در روز عقد

عکاسی از جزئیات در عکاسی عقد در روز عقد کنان مثل روز عروسی باید از همه جزئیات عکاسی شود دعوت همه جزئیات مراسم ثبت شوند که بعدها برای شما به یادگار بماند پس چنانچه دوست دارید از چیز مخصوصی عکسبرداری شود و عکاسان آن را فراموش کرده حتماً به او  یادآوری کنید که از همه جزئیاتی که شما دوست دارید عکس گرفته شود.

 

مراسم عقد محضری, ایده هایی برای مراسم عقد محضری, ژست عکاسی عقد محضری

ایده هایی برای مراسم عقد محضر

 

از چه چیزهایی در روز عقد باید عکس گرفته شود

تعدادی از جزئیاتی که باید در آن روز باید عکاسی شود را به شما می‌گوییم جزئیاتی مانند عکاسی از حلقه عروس ، عکاسی از حلقه داماد، عکاسی از لحظه خواندن خطبه عقد، عکاسی از زمان قند سابیدن روی سر عروس و داماد، عکاسی از امضا سند ازدواج، عکاسی از دسته گل عروس، عکس تکی از عروس، عکس تکی از داماد، عکس قدی از عروس و داماد، عکاسی از سفره عقد، عکاسی از هدایایی که به عروس و داماد سر سفره عقد داده می‌شود، عکس از خانواده های عروس و داماد و همینطور تعداد زیادی عکس عروس و داماد با ژست های گوناگون و ...

 

مراسم عقد محضری, ایده هایی برای مراسم عقد محضری, ایده برای عقد محضری

برای داشتن یک مراسم عقد محضری ایده آل

 

در عکس های عقد ژست های طبیعی بگیرید و خودتان باشید

حتما شما هم دیده‌اید عکس هایی که در آن عروس و داماد احساس حقیقی خود را نشان می دهند. آن احساس می تواند اشک شوق باشد، آن احساس می‌تواند شادی باشد و یا عشق و یا ناراحتی و یا هر احساسی که در آن زمان به شما دست می دهد. عکاسی از این حس ها خیلی زیباست و احساس طبیعی شما را انتقال می دهد.

 

پس تلاش کنید که در عکس های عقدکنان خود، خودتان باشید و حس هایتان نشان دهید و مثل یک مجسمه که عکاس ژست خاصی به آنها داده و آن را ثابت کرده است نباشید. احساس مصنوعی نداشته باشید و راحت باشید تا عکس های زیبایی از عشق و علاقه و خوشحالی شما در روز عقد در عکسها ثبت شده و به بیننده منتقل شود.

 

مراسم عقد محضری, ایده هایی برای مراسم عقد محضری,برای داشتن یک مراسم عقد محضری ایده آل

ژست عکاسی عقد محضری

 

از گروه دفنوازان دعوت کنید که در محضر با شما همراه باشند:

وجود دفنوازی در محض باعث میشود دیگر حال و هوای خشک و سنگین که داخل محضر وجود دارد نباشد و هم به عروس و داماد و هم به همراهان بیشتر خوش میگذرد.

 

بعد از محضر عروس و داماد را سوپرایز کنید: 

پدر و مادر عروس و داماد میتوانند بعد از محضر این زوج را با دعوت به سفری به یاد ماندنی کنند خوشحال آنها را دو چندان کنند و یا میتوانند برنامه شام دو نفره ای برای زوج دوست داشتنی در یک رستوران تدارک ببینند.

 

ایده های عکس و ژست عکاسی عقد محضری:

چنانچه عروس داماد هستید و جشن عقدتان در پیش است، عکس های زیر را ببینید از آنها ایده بگیرید.

 

مراسم عقد محضری, ایده هایی برای مراسم عقد محضری, ایده برای عقد محضری

ایده برای عقد محضری

 

مراسم عقد محضری, ایده هایی برای مراسم عقد محضری, تشریفات عقد محضری

تشریفات عقد محضری

 

مراسم عقد محضری, ایده هایی برای مراسم عقد محضری, ایده های عکس عقد محضری

مراسم عقد محضری

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات نظافتی سرویک

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022