قفل دیجیتال کارنX

تازه های هنر در خانه


تزیین مرغ ترش مجلسی, نحوه تزیین مرغ ترش مجلسی, شیوه تزیین مرغ ترش مجلسی

تزیین مرغ ترش مجلسی

نحوه تزیین مرغ ترش مجلسی شیوه تزیین مرغ ترش مجلسی مرغ ترش یکی از انواع غذاهای خوشمزه و موردعلاقه…

آموزش ساخت شیلد صورت 

آموزش ساخت شیلد صورت

 

شیلد همان ماسک های طلقی صورت است که با انتشار ویروس کرونا مردم با آن آشنا شدند و از آن استفاده می کنند. با آموزش های زیر شما می توانید به راحتی آن را داخل منزل درست کنید.

شیلد همان ماسک های طلقی صورت است که با انتشار ویروس کرونا مردم با آن آشنا شدند و از آن استفاده می کنند. با آموزش های زیر شما می توانید به راحتی آن را داخل منزل درست کنید.

 

ابزارهایی که شما نیاز دارید :

 

قیچی

پانج

طلق پلاستیکی شفاف

کش 1/5-2 سانتیمتر

 

مراحل ساخت شیلد صورت :

برای ساخت شیلد صورت ابتدا طلق را مانند الگوی زیر برش بدهید. عرض طلق را 27 در 27 انتخاب کنید می توانید از سایز آن را تغییر بدهید و با توجه سایز صورتتان اندازه بگیرید. الگویی مانند تصویر روی طلق بکشید و برش بزنید سپس با پانچ دو عدد سوراخ در هر طرف از طلق مانند تصویر بزنید و بعد الگوی دیگری را بکشید و برش بزنید و مانند تصویر سوراخ هایی را روی آن بزنید. سپس مانند تصویر برشی تا سوراخ های پانچ بدهید.

 

الگوهای طلقی شیلد صورت

 

کش را به اندازه ی پشت سر + اندازه ای که روی طلق می آید و گره می خورد برش بزنید دقت کنید کش نباید بزرگ باشد و گرنه بعد از قرار دادن شیلد روی سر می افتد. اگر کوچک باشد بعد از قرار دادن شیلد روی سر تنگ می شود و سبب اذیت شدن می شود.

 

کش را از سوراخ ها عبور بدهید و گره بزنید

 

بعد از آن کش را از سوراخ های پانچ عبور بدهید و سر آن را گره بزنید، عبور کش باید به صورتی باشد که گره ی سر کش به سمت بیرون طلق باشد.

 

طلق باریک را مانند تصویر به کش متصل کنید

 

و بعد سوراخ طلق باریکی که برای پیشانی است می رویم از داخل سر و ته آن را به کش وصل کنید. این طلق باعث حالت پذیری شیلد می شود و روی پیشانی قرار می گیرد و سبب می شود که هنگام استفاده از آن شما اذیت نشوید.

 

درست کردن شیلد طلقی

 

به جای کش می توانید از کش های (تسمه های) پلاستیکی استفاده کنید.

 

روشی دیگر برای ساخت شیلد صورت :

برای درست کردن شیلد صورت طلق شفافی را بردارید و یک مربع به اندازه ی طول و عرض صورت تان برش بزنید مثلا 25 در 25 یا هر سایزی که مناسب صورتتان است. سپس گوشه های آن را با قیچی گرد کنید. دو گوشه ی بالای آن را حدود 2 سانت جلوتر و 2 سانت پایین تر با پانچ سوراخی بزنید. بعد از درزگیرهای که حالت ابری دارند استفاده کنید بین دو سوراخ پانچ را اندازه بگیرید و درزگیر را برش بزنید سپس حدود دوسانت پایین تر از بالای طلق یعنی از کنار سوراخ های پانج درزگیر را بچسبانید.

 

روشی دیگر برای درست کردن شیلد صورت

 

سپس از کش 2 سانتی را به اندازه ی سرتان اندازه بگیرید و از سمت بیرون سوراخ به سمت داخل سوراخ عبور بدهید و با دو تا منگنه به صورتی که سوزن های منگنه به سمت خارج باشد آن را محکم کنید. 

 

ساخت شیلد صورت ساده

 

نکته برای ساخت شیلد:

از درزگیرهایی که مخصوص لوله هستند استفاده نکنید. این درزگیرها روی پیشانی قرار می گیرند و نباید اذیت شوید.

 

با این روش های ساخت شیلد صورت می توانید به راحتی برای اعضای خانواده تان از آن ها درست کنید و با خیال راحتتری داخل جامعه بروید. این شیلدها سبب می شوند که نتوانید به راحتی دست به چشم و دهانتان بزنید.

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------