خرید هدیه برای رئیس یا مدیرخرید هدیه برای رئیس یا مدیر, خرید هدیه برای مدیر, خرید هدیه برای رئیس

خرید هدیه برای رئیس یا مدیر

 

ایده خرید هدیه برای رئیس یا مدیر

درباره رسم خوب هدیه دادن صحبتهای زیادی است. لیکن در این مورد نکته هایی درباره هدیه دادن طبق مناسبتی خاص به فردی خاص مثلا رئیس یا مدیر یا مقامی مافوق در یک سیستم اداری سخن گفته خواهد شد. در اصل در دادن هدیه باید به نکاتی کلیدی دقت کرد تا با استفاده از آن نکات به بالاترین میزان توقع و رضایت از انگیزه دادن هدیه دست پیدا کرد.

مهم‌ترین خصوصیات هدایای مدیریتی

برای آسانتر بودن  شما در انتخاب بهترین هدایای مدیریتی، سه تناسب مهم برای تهیه این هدیه ها را بررسی خواهیم کرد. این سه مورد حتما باید متناسب با یکدیگر باشند، چون نبود هر یک به معنای نبود موفقیت شما در انتخاب مناسب‌ترین هدایای مدیریتی برای کارمندان و به ویژه برای مدیر است. این سه خصوصیت مهم عبارت‌اند از:

 

متناسب بودن ارزش هدیه و جایگاه اشخاص

نخستین خصوصیت و تناسب دارای اهمیت، میان جایگاه فرد دریافت کننده هدیه و ارزش آن است. ارزش هدیه فقط به قیمت آن نیست، بلکه کیفیت هدیه را هم شامل می‌شود. مثلا هنگام خرید هدیه برای مدیران ارشد یک شرکت حتما کیفیت مناسب هدیه را هم در نظر بگیرید. 

 

متناسب بودن ویژگی های افراد و کاربرد هدیه برای آنان

دومین چیزی که در هدیه‌دادن به همه اشخاص باید در نظر داشته باشید، ویژگی های افراد است. برای شخصی که هیچ علاقه‌ای به آثار هنری ندارد خرید هدیه‌ای مثل تابلو نقاشی و مجسمه‌های تزئینی کاری بسیار بیهوده خواهد بود؛ پس قبل از خرید هدایای مدیریتی ویژگی ها و علایق اشخاص را هم با خود مرور کنید. شاید هدیه‌ای از نظر شما خیلی زیبا و قابل توجه باشد ولی از برای شخص دریافت‌کننده خیلی کسل‌کننده به نظر بیاید.  

 

تناسب هدایای مدیریتی با دلیل و مناسبت آن

در هنگام دریافت هدیه نخستین سوالی که به ذهن اشخاص می‌رسد، دلیل آن است. در مناسبت‌های ملی مثل سال نو، دلیل هدیه کاملا معلوم است ولی در روزهای دیگر شاید دلیل آن به آسانی قابل درک نباشد. 

 

یکی از نگرانی های هر کارمندی خریدن هدیه مناسب مدیر خود است. فردی که با اخلاق و خصوصیات اخلاقی او آشنایی زیادی ندارید و انتخاب هدیه ی مناسب میتواند در رابطه ی کاری شما اهمیت بسیاری داشته باشد. در اینجا بهتر است به سراغ هدیه های معمول بروید و هدیه ای بگیرید که هر فرد بالغی از آن خوشش می‌آید مثلا :

 

کیف پول :

کیف پول در رابطه با جیب مدیر و روزمره ی آن است بنابراین هر زمان که بخواهد یا نخواهد یاد شما می افتد! بهتر است کیف پول مدیرتان را از برندهای معتبرخریداری کنید تا برای او ماندگار باشد. پک چرم هم می تواند یک هدیه مناسب مدیر اداره ی شما باشد .

 

خرید هدیه برای رئیس یا مدیر, خرید هدیه برای مدیر,چه کادو یا هدیه ای برای رئیس بخریم

خرید هدیه برای مدیر

 

خود نویس :

دادن یک خود نویس ویژه و با ارزش میتواند مدیرتان را خوشحال کند چرا که در دنیای مدرن امروزی هرچند همه ی کارها کامپیوتریست ولی هنوز هم مدیران برای امضا به یک خودکار و یا خودنویس جذاب احتیاج دارند و چه چیزی بهتر از این که شما آن را هدیه داده باشید .

 

خرید هدیه برای رئیس یا مدیر, خرید هدیه برای مدیر,هدیه رسمی برای مدیر

خرید هدیه برای رئیس

 

اکسسوری :

این گروه شامل موارد بسیاری میشود که مهم ترین آنها عینک آفتابی ، عطر ، پک چرم رومیزیست که همه ی اینها برای مدیران از نیازهای کارشان است . تصویر همه ی سیاستمداران و مدیران موفق را به یاد بیاورید همه ی آنها یک عینک آفتابی ارزنده به چشم دارند و چنانچه از نزدیک با آنها گفتگو داشته اید متوجه عطر خوشبوی آنها هم می شوید . ست چرم هم برای میز هر مدیری لازم است تا شلوغی و هرج و مرج را پنهان کند.

 

خرید هدیه برای رئیس یا مدیر, خرید هدیه برای مدیر, هدیه رسمی برای مدیر

چه کادو یا هدیه ای برای رئیس بخریم

 

ساعت :

یکی از با ارزش ترین هدیه ها برای مدیرتان و یا هر شخص دیگری ساعت است. ساعت هم میتواند رومیزی باشد و هم مچی که معمولا ساعت مچی طرفدار بیشتری دارد . برای انتخاب ساعت مناسب اول از همه به بودجه ی خود نگاه کنید آنگاه از برندهای معتبر آغاز کنید و هدیه ی خود را بخرید .

 

خرید هدیه برای رئیس یا مدیر, خرید هدیه برای مدیر,ایده خرید هدیه برای رئیس یا مدیر

هدیه رسمی برای مدیر

 

گیاهان زینتی :

گیاهان زینتی یکی از بهترین هدیه ها برای اتاق مدیر و یا خانه اش است چرا که به جز استفاده ی فردی به پاکیزگی و تصفیه ی هوای اتاق و خانه هم کمک می کند و دکوراسیون زیبایی را برای او به هدیه می آورد. همینطور گیاهان به جز زیبایی در کمتر شدن استرس و جذب انرژی مثبت در جهت رونق کسب و کار هم اثر خاصی دارند. گیاهان زینتی مثل: سانسوریا ، زاموفیلیا ، نخل کنتیا ، گل ارکیده ، گیاه بامبو و …

 

خرید هدیه برای رئیس یا مدیر, خرید هدیه برای مدیر,هدیه برای مدیر چی مناسب است

ایده خرید هدیه برای رئیس یا مدیر

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات نظافتی,تمیزکار منزل,نظافتکار منزل

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023