ایده برای هدیه دادن عکسهدیه دادن عکس, ایده برای هدیه دادن عکس, چند ایده برای هدیه دادن عکس

هدیه دادن عکس

 

عکس هدیه بدهید

عکس‌ها قدرت زیادی در به وجود آوردن احساس خوب دارند. چون که نشان دهنده روزها و لحظه های خوشی هستند که در زندگی داشتید. شما می‌توانید با استفاده از عکس‌هایی که خودتان گرفته‌اید یک کادوی مخصوص در نظر بگیرید.

عکس‌هایی که در آن خندان هستید

خنده قوی ترین و زیباترین احساسی است که میان دو عاشق وجود دارد. جمع‌ کردن یک مجموعه از همه عکس‌هایی که در آن می‌خندید اعجاز می‌کند! با تماشای این مجموعه، حس و حال همه آن لحظات عاشقانه مجددا به شما انتقال پیدا می کند. توصیه می‌کنیم عکس‌های مجموعه خنده هایتان را در یک کتاب عکس چاپ کنید و آن را کادو دهید و خنده را مجدد بر لب های عشقتان بیاورید.

 

هدیه دادن عکس, ایده برای هدیه دادن عکس, از عکس به عنوان هدیه استفاده کنید

ایده برای هدیه دادن عکس

 

از جاهایی که رفته‌اید عکس هایش را هدیه بدهید

عکس‌هایی که با یک منظره‌ای مخصوص، بنایی معروف، کافه‌ای آرام و هر عکسی که نشان می دهد شما با هم همه جا را گشته اید، انتخاب کنید. چه شاهدی بهتر از این که از با هم بودن ذوق می کنید؟ هر دفعه که این عکس‌ها را می بینید، تردید نکنید دلتان می‌خواهد با هم بیشتر دنیا را دور بزنید و تجربه‌های مشترکی داشته باشید.

 

بهتر است مکان و تاریخ هر عکس را نیز زیر آن یادداشت کنید. سفرهای دونفره هم بهترین ایده هستند. برای هر سفر یک مجموعه درست کنید، بهترین عکس‌ها را انتخاب کنید و یک داستان جذاب از سفرتان بسازید. کتاب عکس با شکل سفرنامه بهترین مورد برای این کار است.

 

هدیه دادن عکس, ایده برای هدیه دادن عکس,عکس هدیه بدهید

چند ایده برای هدیه دادن عکس

 

گرفتن عکس‌های سلفی

راه‌ هاری عالی برای گرفتن عکس، هنگامی که تنها خودتان دونفر هستید. گالری گوشی را چک کنید. حتما هر جا که بوده‌اید یک یا چند عکس سلفی گرفته‌اید. خصوصیت مشترک همه این عکس‌ها این است که دو نفر نزدیک هم را، از فاصله‌ای نزدیک ثبت نموده است.

 

دیدن پشت سر هم عکس‌های سلفی که مکان های گوناگون و زمان‌های متنوع گرفته‌اید، احساسی از نزدیکی و محبت را نشان می‌ دهد. این مجموعه را در یکی از داستان های عاشقانه کنار هم بچینید، برای هر عکس یک نوشته بنویسید و آن را چاپ کنید.

 

هدیه دادن عکس, ایده برای هدیه دادن عکس, چند ایده برای هدیه دادن عکس

از عکس به عنوان هدیه استفاده کنید

 

عکس‌هایی از رویداد های مخصوص

داستان هر عشقی نقاط توجهی دارد. لحظه هایی که اتفاقات خاصی در آنها افتاده است. یک ملاقات ویژه، یک قرار مخصوص، قهرها و آشتی‎‌ها. وقت هایی که نباید بگذارید کم کم  از یادتان برود. از هر اتفاقی عکس‌های کمی را انتخاب کنید و در یک مجموعه جمع کنید. چاپ یک عکس از یک اتفاق ویژه روی ماگ یا کارت تبریک می‌تواند حس و حال شیرین عاشقی را همیشه زنده کند. فراموش نکنید به صورت رمز جمله‌ای را در کنار عکس‌تان بنویسید.

 

عکس‌هایی که یک سال قبل را نشان می دهد

گذشت زمانی مثل یک سال را انتخاب کنید. ماه به ماه پیش بیایید و برای هر ماه یک یا چند عکس انتخاب کنید. مجموعه‌ای را بسازید که به صورت کامل جزئیات اتفاقات مهم یک سال شما دو نفر را نشان بدهد. آنها را با تاریخ هر کدام روی یک تقویم خصوصی طراحی کنید و برای سال بعدتان یک تقویم با رخداد های عاشقی بسازید.

 

هدیه دادن عکس, ایده برای هدیه دادن عکس, چند ایده برای هدیه دادن عکس

عکس هدیه بدهید

 

عکس‌هایی که نشانه ی تغییر هستد

به همه پوشه های عکس‌های‌تان نگاه کنید. عکس‌هایی را از قبل انتخاب کنید که تغییر چهره و لباس و شیوه زندگی در آنها به خوبی پیدا باشند. آنها را پشت سر بر اساس زمان بچینید. مجموعه‌ای را به وجود بیاورید که تماشای آن، نشان دهنده گذر عمرتان باشد. دیدن آنها شما را غرق در درک و قدردانی از زمان حال خواهد کرد. احساسی که بیشتر از همه چیز در یک رابطه عاشقانه مهم است. چاپ این عکس‌ها و تماشای چندبار آنها در هر روز برای‌تان شیرین خواهد بود.

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین مطالب خانه داری(شستشو، نظافت، لکه گیری، نکات آشپزی، هنر در خانه، مهارتهای زندگی و...)

    سایر مطالب خانه داری

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------