مقایسه هتل های 5 ستاره کیشبهترین هتل های پنج ستاره کیش شامل هتل های ترنج، مارینا پارک، داریوش و امیرکبیر و چندین هتل دیگر است که هرکدام از آن ها دارای امکانات و خدمات متفاوت هستند. هنگام رزرو هتل های کیش برای اقامت لوکس می توان با مقایسه هتل های 5 ستاره کیش، انتخاب هوشمندانه تری کرد. لذا در این مقاله، برخی از بهترین هتل های پنج ستاره کیش را از نظر قیمت، تنوع اتاق و فاصله تا مراکز خرید را مقایسه می کنیم.

 

لیست هتل های پنج ستاره کیش

هتل های 5 ستاره کیش ، معمولا در سطح بالایی از خدمات و امکانات قرار دارند. این هتل‌ها به بیش از دو رستوران و کافی‌شاپ مجهز بوده و امکانات رفاهی متعددی از جمله سونا، جکوزی، استخر و... ارائه می‌دهند. کیفیت اقامتگاه‌های پنج ستاره، مطابق استاندارد روز جهان است؛ اما از نظر قیمت گران تر از سایر هتل های کیش هستند. اگر برای داشتن اقامتی رویایی در جزیره کیش، به دنبال لیست هتل های پنج ستاره کیش هستید، ما 6 تا از بهترین آن‌ها را معرفی کرده و با مقایسه هتل های 5 ستاره کیش، شما را در داشتن انتخابی بهتر یاری می‌کنیم. این هتل ها شامل:

 • هتل ترنج کیش
 • هتل مارینا پارک کیش
 • هتل داریوش کیش
 • هتل امیرکبیر کیش
 • هتل ایران کیش
 • هتل آرامیس پلاس کیش

 

هتل امیرکبیر کیش- مقایسه هتل های 5 ستاره کیش

 

مقایسه هتل های 5 ستاره کیش از نظر قیمت

از مهم ترین ملاک‌های یک هتل خوب، قیمت مناسب آن است. هر چند که هتل‌های پنج ستاره، از نظر قیمت، پرهزینه هستند؛ اما انتخاب هتلی که با دریافت هزینه کم‌تر، حداکثر امکانات را ارائه دهد؛ برای مسافرانی که می‌خواهند سفری اقتصادی را تجربه کنند، مناسب خواهد بود. در جدول زیر، به مقایسه هتل های 5 ستاره کیش نامبرده، از نظر قیمت می‌پردازیم.

امتیاز از نظر قیمت هتل
6/7 هتل ترنج کیش
6/5 هتل مارینا پارک کیش
6/9 هتل داریوش کیش
7/8 هتل امیرکبیر کیش
6/6 هتل ایران کیش
7/3 هتل پالاس کیش

 

هتل داریوش کیش- مناسب از نظر قیمت

 

مقایسه هتل های 5 ستاره کیش از نظر تنوع اتاق

هتل ترنج کیش

هتل ترنج ، دارای 100 سوئیت در متراژهای متفاوت 40، 60 و 120 متر است. تنوع اتاق‌های دو تخت آن شامل دو تخت رویال رو به ترنج، دو تخت تویین رو به ترنج، دو تخت رو به غروب و دو تخت روبه دریا است. رویال رو به ترنج، رویال رو به غروب و سوئیت آمپریال نیز اتاق‌های سه تخت آن هستند. قبل از انتخاب اتاق‌های هتل ترنج کیش، باید بدانید که این اتاق‌ها، چشم اندازی از دریا دارند و شما با حضور در آن‌ها می‌توانید، طلوع و غروب خورشید از دریا را مشاهده کنید. همچنین اتاق‌های رویال دارای کف‌های شیشه‌ای هستند؛ که امکان مشاهده دریا و ماهی‌ها را به شما می‌دهند.

 

هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش ، دارای 190 باب سوئیت و اتاق است؛ که بعضی از این اتاق‌های چشم اندازی روبه باغ و برخی دیگر چشم انداز روبه‌ دریا دارند. تنوع اتاق در این هتل نیز به صورت دو تخت دبل و تویین، یک تخت استاندارد، سوئیت یک نفره، جونیور دونفره، سوئیت یک خوابه دو نفره، سوئیت دو خوابه چهار نفره(عادی و جونیور) و رویال 6 نفره است. این اتاق‌ها مجهز به امکانات رفاهی کامل از جمله سرویس خواب راحت، میز آرایش، میز کار، مبلمان و... هستند.

 

هتل داریوش کیش

در مقایسه هتل های 5 ستاره کیش مذکور، هتل داریوش نیز دارای تنوع اتاق است و می‌تواند نیاز مهمانان متفاوت را به راحتی پاسخ دهد. سوئیت دونفره آتوسا لوکس رو به باغ، سوئیت دونفره آتوسا لوکس رو به دریا، اتاق دوتخته لوکس رو به دریا، اتاق دوتخته استاندارد رو به دریا، سوئیت دونفره استودیو لوکس رو به دریا، اتاق دوتخته لوکس رو به باغ، اتاق دوتخته استاندارد رو به باغ، دوتخته کابانا در محوطه باغ (حمام سانروف)، اتاق دو تخته کابانا در محوطه باغ، اتاق دوتخته کابانا رو به دریا در محوطه باغ، سوئیت رویال لوکس چهارنفره رو به باغ، سوئیت رویال لوکس چهارنفره رو به دریا و ویلاهای ساحلی، از انواع اتاق‌های موجود در این هتل هستند.

 

هتل امیرکبیر کیش

واحد‌های اقامتی هتل امیرکبیر کیش نیز، انواع متفاوتی دارند و شامل اتاق دو تخته استاندارد، سوئیت لوکس دو نفره، اتاق دو تخته دوبل، اتاق سه تخته و اتاق کانکت دو نفره می‌شوند. همه این اتاق‌ها، امکانات خیلی خوبی در اختیار مهمانان قرار می‌دهند. از جمله این امکانات می‌توان به کمد لباس، آب رایگان، یخچال، مینی بار، روم سرویس و کتری برقی اشاره کرد.

 

هتل ایران کیش

هتل ایران کیش، در 7 طبقه و 128 اتاق، خدمات خود را ارائه می‌دهد. در مقایسه هتل های 5 ستاره کیش، دارای تنوع اتاق نسبتا خوبی است. انواع واحد های ارائه شده در این هتل شامل اتاق VIP سه نفره، اتاق دو تخته رو به جزیره، اتاق سه تخته رو به جزیره، اتاق دو تخته روبه دریا، اتاق سه تخته رو به دریا، اتاق VIP دونفره، سوئیت چهار نفره و سوئیت رویال چهار نفره است.

 

هتل پالاس کیش

هتل پالاس دارای 233 اتاق مجهز است که در آن خدمات نسبتا خوبی را به مهمانان خود ارائه می‌دهد. انواع اتاق در این هتل پنج ستاره کیش، شامل اتاق دو تخته رو به باغ، اتاق دو تخته رو به جزیره، اتاق دو تخته رو به محوطه، اتاق دو تخته استاندارد، اتاق چهار جزیره و اتاق سه تخته استاندارد می‌شود.

 

مقایسه هتل های 5 ستاره کیش از نظر فاصله تا مراکز مهم

یکی از دلایل محبوبیت جزیره کیش، مراکز مهم و جاذبه‎‌های گردشگری آن است. تعداد این جاذبه‌ها در این جزیره دیدنی کم نیست و سالانه افراد زیادی را به سمت خود می‌کشاند. اگر شما هم به بازدید از مراکز مهم یا جاذبه‌های گردشگری علاقه‌مند هستید، لازم است که هنگام رزرو هتل، به موقعیت مکانی و دسترسی به مراکز مهم دقت کنید. پیشنهاد ما، هتلی است که کم‌ترین فاصله تا این مراکز را داشته باشد. در ادامه به مقایسه هتل های 5 ستاره کیش ذکر شده، تا چند جاذبه شناخته شده شهر کیش می‌پردازیم.

 

هتل ترنج هتل مارینا هتل ایران هتل داریوش هتل امیرکبیر هتل پالاس مراکز مهم
700 متر 5 کیلومتر 1 کیلومتر 3 کیلومتر 9 کیلومتر 3 کیلومتر کارتینگ
5 کیلومتر 1 کیلومتر 5 کیلومتر 4 کیلومتر 14 کیلومتر 3 کیلومتر پارک سیمرغ
14 کیلومتر 18 کیلومتر 14 کیلومتر 17 کیلومتر 8 کیلومتر 16 کیلومتر کشتی یونانی
400 متر 5 کیلومتر 700 متر 3 کیلومتر 8 کیلومتر 3 کیلومتر کوه نور
2 کیلومتر 4 کیلومتر 1.5 کیلومتر 2 کیلومتر 9 کیلومتر 3 کیلومتر توتی فروتی

 

کوه نور- جاذبه گردشگری کیش

 

مقایسه هتل های 5 ستاره کیش از نظر فاصله تا مراکز خرید

از علاقه‌مندی خانم‌هایی که به جزیره زیبای کیش سفر می‌کنند، گردش در بازار و خرید کردن است. برخی از بازارهای جزیره کیش، با داشتن امکانات عالی و زیبایی منحصر به‌فرد، خود به تنهایی به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری این جزیره به شمار می‌روند. پس موقعیت هتل نسبت به بازارهای جزیره کیش، می‌تواند یک معیار مهم برای انتخاب هتل باشد. در ادامه به مقایسه هتل ‌های پنج ستاره کیش، از نظر فاصله تا مراکز خرید مهم شهر کیش می‌پردازیم. جدول زیر فاصله هر هتل، تا مرکز خرید مورد نظر را بر اساس متر نمایش می‌دهد.

 

هتل ترنج هتل مارینا هتل ایران هتل داریوش هتل امیرکبیر هتل پالاس مراکز مهم
7 کیلومتر 5 کیلومتر یک کیلومتر 4 کیلومتر 9 کیلومتر 3 کیلومتر بازار مروارید
2 کیلومتر 3 کیلومتر 1 کیلومتر 1 کیلومتر 10 کیلومتر 1 کیلومتر پردیس 1
3 کیلومتر 3 کیلومتر 2 کیلومتر 1 کیلومتر 13 کیلومتر 1 کیلومتر پردیس 2
2 کیلومتر 5 کیلومتر 2 کیلومتر 3 کیلومتر 10 کیلومتر 3 کیلومتر بازار مریم
700 متر 4 کیلومتر 680 متر 2 کیلومتر 9 کیلومتر 2 کیلومتر بازار زیتون

 

 

مقایسه هتل های 5 ستاره کیش از نظر فاصله تا دریا

مسافران و گردشگران، تمایل بیش‌تری به اقامت در هتل‌های ساحلی کیش دارند. دلیل این درخواست، چشم انداز زیبای دریا، تفریحات آبی و ساحل اختصاصی است. شما با اقامت در هریک از هتل‌های ساحلی، به راحتی می‌توانید به تفریحاتی مثل غواصی، نایت دایو، بیگ کورال، کشتی یونانی، اسکوتر غواصی، جت اسکی و... دسترسی داشته باشید. پس در مقایسه هتل های پنج ستاره کیش، می‌تواند یکی از معیارهای مهم باشد. در جدول زیر، فاصله هتل‌های مذکور تا دریا را بررسی کرده‌ایم.

 

فاصله تا دریا هتل
8 دقیقه با خودرو هتل ترنج کیش
3 دقیقه با خودرو هتل مارینا کیش
5 دقیقه پیاده روی هتل داریوش کیش
13 دقیقه پیاده روی هتل ایران کیش
10 دقیقه پیاده روی هتل امیرکبیر کیش
6 دقیقه پیاده روی هتل پالاس کیش

 

مقایسه هتل های 5 ستاره کیش رو به دریا

چشم انداز دریا، همراه با غروب و طلوع خورشید بر روی خلیج نیلگون فارس تصویری لذت بخش را ایجاد می‌کند. با وجود هتل‌ها و اقامتگاه‌های متنوع، در جزیره زیبای کیش، دلیل خیلی از مسافران برای سفر به کیش، نزدیکی به دریا و منظره خاطره‌انگیز دریا است. پس بهتر است محل اقامت خود را از میان هتل‌ های کیش رو به دریا، انتخاب کنید. در میان هتل‌هایی که مورد بررسی قرار گرفت، هتل ترنج داخل آب، و هتل های مارینا، ایران، داریوش رو به دریا هستند. از دیگر هتل های پنج ستاره رو به دریا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • هتل شایگان کیش
 • هتل پارمیس کیش
 • هتل ویدا کیش
 • هتل شایان کیش

 

مقایسه هتل های 5 ستاره کیش روبه دریا

 

مقایسه هتل های 5 ستاره کیش تا فرودگاه

یکی دیگر از معیار های مناسب برای مقایسه هتل های 5 ستاره کیش، فاصله آن‌ها تا فرودگاه است. فرودگاه کیش، از جمله فرودگاه‌های پرتردد کشور است. طبیعی است که اغلب مسافران این جزیره با آن سروکار داشته باشند. بدین ترتیب بهتر است که نزدیک ترین هتل به فرودگاه را انتخاب و در آن سکونت یابند تا رفت و آمد آسان تر و در هزینه‌ها و مدت زمان رفت و آمد صرفه‌جویی شود.

 

فاصله تا فرودگاه هتل
13 دقیقه رانندگی هتل ترنج کیش
13 دقیقه رانندگی هتل مارینا کیش
10 دقیقه رانندگی هتل داریوش کیش
8 دقیقه رانندگی هتل ایران کیش
12 دقیقه رانندگی هتل امیرکبیر کیش
7 دقیقه رانندگی هتل پالاس کیش

بهترین هتل پنج ستاره کیش از نظر مسافران

هتل‌هایی که بررسی شد، همگی از هتل های محبوب و با کیفیت شهر کیش هستند. با این وجود می‌توانید هتل ها را بر اساس امتیازات و نظرات مهمانان هر هتل هم ارزیابی کنید. یکی از موثر ترین روش‌ هایی که برای انتخاب هتل مناسب پیشنهاد می‌شود؛ بررسی نظرات مهمانان هر هتل است. در ادامه به مقایسه هتل های پنج ستاره کیش از نظر مسافران می‌پردازیم.

 

امتیاز هتل
7/6 هتل ترنج کیش
7/6 هتل مارینا کیش
8/4 هتل داریوش کیش
6/6 هتل ایران کیش
7/2 هتل امیرکبیر کیش
7/8 هتل پالاس کیش

 

از دیگر هتل‌ های مورد پسند مسافران می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • هتل فلامینگو کیش
 • هتل بین المللی کیش
 • هتل ویدا کیش
 • هتل پارمیس کیش
 • هتل شایگان

 

سخن آخر

انتخاب هتل مناسب تاثیر زیادی بر کیفیت سفر شما خواهد داشت؛ پس مهم است که در انتخاب آن دقت کنید. یکی از بهترین راه‌های انتخاب هتل مورد نظر، مقایسه هتل با از جنبه‌های مختلف با سایر هتل ها است. ما در این مقاله به مقایسه هتل های 5 ستاره کیش از نظر مسافران و نزدیکی به مراکز خرید پرداختیم. شما نیز می‌توانید، تجربه اقامت خود در هتل های پنج ستاره را در اختیار دیگران قرار دهید؛ کافی است نظرات خود را در قسمت کامنت به اشتراک بگذارید.  

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X اخذ ویزا

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2024