خرید مبل از کارخانه + تجربه شخصی‌امخرید مبل جزو پر دغدغه ترین خرید‌ها در کشورمان ایران می‌باشد، که بسیاری از خانواده‌ها با این مشکل دسته و پنجه نرم می کنند. مبلمان از جمله وسایلی می‌باشد که برای هر بانوی خانه داری از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد، زیرا که نشان دهنده سلیقه، علاقه و احساس آن دارد.

 

خرید مبلمان معمولا وقتی انجام می‌شود که، عروس و داماد‌ می‌باشید و برای تشکیل زندگی خود قصد خرید جهیزیه دارید و یا اینکه منزلی با دکوراسیون جدیدی را برای زندگی انتخاب کرده اید و یا قصد دارید مبلمان فرسوده خود را با ست جدیدی از مبلمان تعویض نمایید. اما این مسئله وجود دارد که کدام شرکت و یا مغازه برای خرید بهترین گزینه می‌باشد.

 

در این نوشته، به خرید مبل از کارخانه + تجربه شخصی ام خواهیم پرداخت و راهنمایی جامع و مفیدی را در راستای خرید هر چه بهتر مبلمان را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. از موارد اصولی که در این مقاله اشاره شده است:

 

خرید مبل از کارخانه به صرفه تر می‌باشد یا مغازه؟

از فواید خرید مبلمان از شرکت تولیدی 

در هنگام خرید مبل باید به چه مواردی بیشتر اهمیت بدهیم؟ 

انواع متریال به کار رفته در مبلمان که باید قبل از خرید مبل بدانیم.

معرفی شرکت تولیدی برای خرید مبل در شهر تهران 

چرا شرکت مبلمان باروس یکی از بهترین کارخانه تولید مبل در ایران می‌باشد.

 

مبل باروس در خانه مشتری

مبل باروس در خانه مشتری

 

خرید مبل از کارخانه به صرفه تر می‌باشد یا مغازه؟

تحویل سال نو نزدیک بود، با همسرم مشغول به نوشیدن چای بودیم که متوجه کدر و کم رنگ شدن طرح پارچه مبلمان منزل شدم، پس از اینکه موضوع را به همسرم گفتم، تصمیم به تعویض مبلمان خود گرفتیم. سریع به سراغ گوشی خود رفتم و عبارت " خرید مبل " را در گوگل سرچ کردم، تنوع بسیاری از محصولات را دیدم و شروع به تصویر سازی آنها در ذهن خودم با دکوراسیون منزل کردم، که واقعا برایم جالب و دلپذیر بود. اما یک سوال اساسی داشتم آیا مرجع مناسبی برای خرید مبل وجود دارد؟ خرید مبل از کارخانه به صرفه تر می‌باشد و یا مغازه؟

 

در اولین فرصت به همراه همسرم به بازار مبل یافت آباد تهران رفتیم. پس از پشت سر گذاشتن چندین ترافیک و پیدا نشدن جای پارک و دیگر مشکلات، بازدید از مغازه ها شروع شد.

 

خرید مبل از مغازه و فروشگاه ها بر اساس تجربه خریداران شامل نکاتی مثبت و منفی می‌باشد:

امکان بدقولی کردن فروشندگان در موعد تحویل محصول 

قابل اعتماد نبودن فروشگاه ها و عدم پشتیبانی مطمئن 

عدم اطمینان از کیفیت محصول

عدم توضیحات صحیح درباره ی محصول 

فاکتور به صورت دستی و عدم مهر و گارانتی در بعضی از فروشگاه ها 

قیمت نامناسب و با حاشیه سود بالا 

واسطه گری و نمایشگاه بودن 

 

پس از بازدید از بازار یافت آباد، چنگی به دلمان نزند، تصمیم بر آن شد که به صورت مستقیم از کارخانه ها برای خرید مبل اقدام نمایم. از شرکت های تولید مبل که در گوگل سرچ کرده بودم با چندین شرکت تولیدی آشنا شدیم و به صورت رندم شرکت تولیدی مبلمان باروس را بازدید انتخاب کردیم.

 

خرید مبل از شرکت‌های تولیدی مبل بر اساس تجربه خریداران :

پشتیبانی متمرکز و همیشه در دسترس 

اطمینان خرید از یک شرکت برند 

مطمئن بودن از تمامی محصولات و متریال ها 

ارائه مشاوره تخصصی نسبت به دکوراسیون منزل 

قیمت واقعی و قابل استعلام از نهادهای مربوطه 

قیمت نهایی محصول بدون حاشیه سود

فاکتور رسمی به همراه گارانتی و مهر شرکت مبل سازی 

امکان تغییر مبلمان به صورت سفارشی 

خرید مستقیم از کارخانه، با قیمت تولیدی 

 

فواید خرید مبلمان از شرکت تولیدی 

انتخاب شرکت تولیدی برای خرید مبلمان، گزینه خوب و مناسبی بود زیرا که نسبت به ایده آلی که داشتم  پاسخگوی نیاز و درخواست‌های من بود. پس از هماهنگی به کارخانه مبلمان باروس مراجعه کردیم، آدرس کارخانه برای کسانی که در تهران زندگی می‌کنند، مسیر مناسبی بود. 

 

از فواید شرکت تولیدی مبلمان می‌توان به آسوده بودن خیالتان از جهت خرید می‌باشد، زیرا که مطمئن هستید محصول را از یک مکان مرجع و به صورت مستقیم خریداری می‌کنید که از مشکلات اضافی پس از خرید جلوگیری می‌شود.

 

• می‌توانید نزدیک ترین طرح از مبلمان را که مورد پسندتان می‌باشد، را به صورت سفارشی، سفارش بدهید.

• پس از ثبت سفارش محصول از گارانتی مدت داری برخوردار خواهد بود. 

• مطمئن هستید که در شرکت با ضمانت از بهترین متریال استفاده شده است. 

• قیمت محصولات به شدت نسبت با فروشگاه های دیگر متفاوت تر است. 

• شرکت به دلیل زیر نظر بودن نهادهای مربوطه قابل استعلام خواهند بود 

• ارتباط مستقیم با شرکت به معنی حذف واسطه می‌باشد. 

 

در هنگام خرید مبل باید به چه مواردی بیشتر اهمیت بدهیم؟ 

در اولین فرصت پس از اینکه وارد مجموعه مبلمان باروس شدیم، با راهنمایی و خوش آمد گویی  وارد دفتر کاری مشاوران شرکت  شدیم، اتاق مشاوره برای خرید مبلمان، من به همراه همسرم بر روی مبلمان نشستیم و در مقابل هم مشاور و کارشناس فروش مبلمان که اطلاعات کامل و جامعی درباره‌ی مبلمان دارند.

 

من که از طریق گوشی با مبلمان باروس آشنا و مبلمان خود را از طریق سایت انتخاب کرده بودم به مشاور نشان دادم، ایشان با حوصله تمام اطلاعات خیلی خوبی را درباره‌ی محصول به ما داده اند که در واقع همان چیزی بود که من را ترغیب به خرید کرد.

 

از مواردی که در هنگام خرید مبل باید توجه کرد می‌توان در اصل:

 به متریال به کار رفته در مبلمان، نوع پارچه به کار برده شده ، نوع استایل، میزان نرمی و راحتی نشیمنگاه از نظر فیزیکی محصول اشاره کرد اما از مهم ترین موارد شرایط خرید مبل، قیمت محصول می‌باشد. 

 

 بیشتر مشکلاتی که در هنگام خرید مبل پیش آمده است، بحث قیمت و اضافه شدن مبلغ پس از منعقد کردن سفارش نامه می‌باشد، باید در فاکتور و قرارداد خود این نکته را درج نمایید که قیمت اعلام شده، قیمت نهایی می‌باشد.

 

انواع متریال به کار رفته در مبلمان که باید قبل از خرید مبل بدانیم؟

یکی از بهترین راهنمایی مشاوره فروش شرکت باروس درباره‌ی انواع متریال به کار رفته در مبلمان بود که ظاهر و باطن مبلمان را برایمان آشکار ساخت.

 

انواع متریال مبلمان در ابتدا کلاف مبلمان می‌باشد که در اصل، به عنوان یک ساختار مهم در مبلمان می‌باشد، اگر یک ساختمان را درنظر بگیرید کلاف به عنوان تیرآهن‌هایی ساختمان می‌باشد. و وظیفه اتصال تمامی قسمت های مبلمان را بر عهده دارد.

 

در قسمت کلاف، بیشتر از چوب استفاده می‌شود، چوب راش گرجستان، چوب گردو، چوب بلوط از انواع مختلف چوب ها می‌باشد که تاکید نجاران بر کیفیت بالایی آنها در مبلمان می‌باشد. 

 

قسمت پارچه مبلمان: از مهم ترین علت‌ها که بر روی خرید تاثیر مستقیمی دارد، استفاده از یک جنس با کیفیت در پارچه مبلمان باعث می‌شود که ماندگاری بلند مدتی داشته باشد. به فرض مثال پس از ریختن مواد نوشیدنی بر روی پارچه، پاکسازی راحت تری دارد و این نشان از کیفیت بالای پارچه مبلمان دارد.

 

قسمت پایه‌ها و اسکلت اصلی مبلمان: در قسمت پایه ها و اسکلت اصلی اهمیت زیادی وجود دارد که از چه متریالی استفاده شده باشد. استفاده از چوب راش گرجستان به عنوان متریال اصلی کیفیت بالای به محصول می‌بخشد. 

 

قسمت نشیمنگاه مبلمان: در این قسمت که حتما آن را باید تجربه کرد، از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد، نشیمنگاه معمولا از متریال اسفنج 35 کیلویی یورولوکس دانسته، فوم سرد، فوم گرم، ساخته می‌شود که تفاوت هایی با هم دارند.

 

آشنایی با شرکت تولیدی مبل باروس برای خرید مبل

بالاخره با مشاوره عالی که دریافت کردیم به همراه همسر، به قسمت تولید مبلمان شرکت رفتیم، محیطی آرام با نجاران خبره و دست و پنجه ماهر، مشغول به ساخت سفارشاتی بودند که توسط مشتریان به تاییدیه رسیده بود، حال نوبت ما بود که طرح مبلمان خود را به نجاران ارائه دهیم تا برایمان بسازند، من به دلیل دکوراسیون منزل علاقه زیادی به سبک مبلمان نئوکلاسیک داشتم، و این را باید بگویم که مبل باروس برای سبک نئوکلاسیک، کلاسیک، راحتی، مدل ال ، تخت خواب شو، سرویس خواب و انواع دیگری از محصولات چوبی بهترین انتخاب و گزینه مناسبی می‌باشد.

 

مبلمان باروس با بیش از 3 دهه فعالیت، مخاطبان خود را به خوبی می‌شناسد و برای رفع نیازهای مشتریان همیشه پیش قدم بوده است، محصولات برند مبلمان باروس، شکیل، خاص و لاکچری می‌باشد و از بهترین متریال که از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد در محصولات استفاده می‌کند. از خصوصیت های ویژه مبل باروس توانایی در سفارشی سازی مبلمان در هر رنگ و سایزی متناسب با آنچه مشتریان بخواهند می‌باشد، و این قابلیت به دلیل این است که شرکت تولیدی مبلمان اهمیت ویژه ای به درخواست مشتریان خود دارد.

 

از دیگر نکته ها در شرکت باروس، شرایط خرید به صورت اقساط می‌باشد که در نوع خود نسبت به دیگر شرکت ها و مغازه نقطه متمایز محسوب می‌شود. شما این امکان را دارید با پیش پرداخت محصول خود را سفارش بدهید و پس از تکمیل شدن سفارش اقساط خود را پرداخت نمایید.

 

مبل باروس در خانه مشتری

مبل باروس در خانه مشتری

 

چرا شرکت مبلمان باروس یکی از بهترین کارخانه تولید مبل در ایران می‌باشد؟

حالا پس از گذشت 2 ماه از ثبت سفارش در شرکت مبلمان باروس، دیروز ست مبلمانم را با بسته بندی و پک قوی، توسط باربری زیر نظر شرکت برایمان ارسال شد، نکته ای‌ که برایم جالب بود قبل از ارسال، من فیلم مبلمان خودم را در پیچ اینستاگرامی مبل باروس مشاهده کردم که واقعا من را غرق از شادی نمود، زیرا که هنر ظرافت و منبت کاری منحصر به فردی که مد نظرم بود در محصول رعایت شده بود و این خود یک امتیاز بالا برای شرکت محسوب می‌شود که از اولویت های خود احترام به مشتریان می‌باشد.

 

هم اکنون که در کاناپه سه نفره خود تکیه داده ام، به جز احساس خوب و رضایتی که کل وجودم را گرفته است، مسئولین شرکت با من تماس گرفتند که آیا از محصول خود رضایت دارید؟ من بابت این پشتیبانی تیم مجموعه باروس بسیار خرسند هستم و بنا به خواسته خودم، قرار بر این شد که فیلم رضایتی از مبلمان در منزلم توسط تیم باروس تهیه بشود.

 

از نظر من شرکت مبل باروس بهترین شرکت مبل سازی در ایران می‌باشد زیرا که هم محصولات از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد و هم یک تیم قوی و جوان تمامی هم و غمی که مشتری برای خرید مبل دارند را آگاه بوده و نسبت به نیازهای مشتریان خود در تلاش هستند.

 

خلاصه مطلب اینکه: 

برای خرید مبلمان کدام بهتر است خرید از مغازه و فروشگاه های بازار مبل یافت آباد و یا کارخانه ها ؟ این سوالی است که پاسخ به آن مانند این است که آیا طلا را از معدن استخراج کنیم و یا اینکه برای خرید به مغازه ها برویم! 

 

خرید مبل از کارخانه گزینه مناسبی هم از لحاظ قیمت و کیفیت می‌باشد، زیرا که بیشتر قابل اعتماد می‌باشند و نام یک برند پشت محصولات ما ثبت شده است که نشان دهنده اعتبار و سابقه درخشان آن برند می‌باشد.

 

به طور حتم خرید از کارخانه نسبت به مغازه فواید بیشتری دارد، اطلاعات مفید و جامعی درباره‌ی خرید توسط مشاوران مجموعه در اختیار شما گذاشته خواهد شد که در هیچ کجا این اطلاعات به شما داده نمی‌شود.

 

آیا شما با قسمت‌های مختلف مبلمان آشنا هستید؟ یکی از مواردی که در هنگام خرید مبل قابل اهمیت می‌باشد توجه به نوع متریال محصول می‌باشد. آشنایی با یک برند مانند مبلمان باروس این امکان را می‌دهد تا انواع مبلمان را مشاهده و طبق سلیقه خود محصول خود را سفارش بدهید. برای خرید مبل از کارخانه مبلمان باروس می‌توانید به عبارت مبل باروس در گوگل سرچ نمایید و از طریق سایت‌شان به آدرس شرکت مبلمان مربوطه مراجعه نمایید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X مد و پوشاک,کفش و کیف

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023