چگونه یک جشن تعیین جنسیت بی نظیر برگزار کنیم؟خوراکی های جشن تعیین جنسیت

چگونه یک جشن تعیین جنسیت بی نظیر برگزار کنیم؟

 

ایده هایی برای برای جشن تعیین جنسیت جنین:

جشن تعیین جنسیت برای پدر و مادرانی که در حال انتظار نوزادی هستند، یکی از لحظات مهم و جذاب در زندگی آن هاست. این رویداد می تواند به شکل پارتی جشنی با شادی و سرگرمی برگزار شود یا به شکلی شخصی و آرام تر جشن گرفته شود. در این مقاله بیتوته، به معرفی ایده ها و نکات مهم برای برگزاری جشن تعیین جنسیت پرداخته شده است.

مهمانی های تعیین جنسیت راهی سرگرم کننده برای جشن گرفتن تولد نوزاد جدید و به اشتراک گذاشتن هیجان با دوستان و خانواده است. در اینجا برخی از ایده های حزب آشکار جنسیت وجود دارد:

 

در اینجا مقاله ای در مورد جشن تعیین جنسیت نوزاد جدید آمده است:

جشن تعیین جنسیت یک نوزاد جدید: ایده ها و نکات

وقتی نوبت به استقبال یک نوزاد جدید در دنیا می رسد، چیزهای کمی هیجان انگیزتر از کشف جنسیت کودک وجود دارد. چه والدین آینده این موضوع را از طریق سونوگرافی یا یک مهمانی تعیین جنسیت انتخاب کنند، این یک موقعیت مهم است که شایسته تجلیل است. در اینجا ایده ها و نکاتی برای جشن گرفتن تعیین جنسیت نوزاد جدید آورده شده است.

 

چند ایده برای اعلام جنسیت جنین :

در ادامه ایده های جشن تعیین جنسیت را آورده ایم که شامل :

یکی از محبوب ترین راه ها برای جشن گرفتن تعیین جنسیت یک نوزاد جدید، برگزاری جشن فاش کردن جنسیت است. این مهمانی ها می توانند به همان اندازه ساده یا مفصل باشند که والدین آینده انتخاب می کنند، و می توانند در خانه یا در یک مکان برگزار شوند. در اینجا برخی از ایده های حزبی برای آشکارسازی جنسیت وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 

بادکنک پاپ : یک بادکنک بزرگ مشکی را با کنفتی صورتی یا آبی و هلیوم پر کنید. از والدین آینده بخواهید بادکنک را بترکانند تا جنسیت فرزندشان مشخص شود.

 

کیک رونمایی : از یک شیرینی فروش بخواهید کیکی با رنگ صورتی یا آبی تهیه  کند می توانید خامه های داخل آن را و یا حتی رنگ کیک و یا داخل آن را با اسمارتیزهای صورتی و آبی استفاده کنید. تا در طول مهمانی کیک را برش دهید تا جنسیت مشخص شود.

 

Pinata Smash : یک پیناتا را با کانفتی صورتی یا آبی پر کنید و از والدین بخواهید آن را بشکنند تا جنسیت آن مشخص شود.

 

بمب دود : از یک بمب دودی صورتی یا آبی برای نشان دادن جنسیت استفاده کنید. این برای مهمانی ها و عکاسی در فضای باز عالی است.

 

سورپرایز جنسیت جنین

بمب دود برای سوپرایز جشن تعیین جنسیت

 

مبارزه با رنگ : از مهمانان بخواهید رنگ صورتی یا آبی را به سمت یکدیگر پرتاب کنند تا جنسیت آنها مشخص شود.

 

Confetti Cannon : یک توپ کانفتی پر از کانفتی صورتی یا آبی راه اندازی کنید تا جنسیت را مشخص کنید.

 

کارت خراشیدنی، ایده جشن تعیین جنسیت جنین : یکی از ایده های جالب برای اعلام جنسیت جنین این است که یک کارت پستال تعیین جنسیت درست کنید و روی آن قسمتی خراشیدنی قرار دهید. در پایین قسمتی که مهمانان باید بخراشند، جنسیت نوزاد نشان داده می شود. نحوه درست کردن این کارت به این شکل است:

 

دو قاشق غذاخوری رنگ نقره ای را با یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی ترکیب کنید.

 

از این ترکیب چند لایه روی کاغذ لمینیت بزنید و در بین هر لایه اجازه دهید تا ترکیب خشک شود و دوباره لایه بعدی را اضافه کنید.

 

از کارتی که می خواهید درست کنید یک کپی بگیرید و قسمتی که می خواهید روی آن خراشیده شود را دور بری کنید.

 

این دایره را روی کاغذ لمینیت و پشت قسمتی که رنگ کرده اید قرار داده و به تعداد مورد نظر ببرید.

 

کاغذ لمینیتی را جدا کرده و قسمت نقره ای ایجاد شده را روی قسمت مورد نظر کارت قرار بچسبانید.

 

با کلید یا سکه روی آن را بتراشید و در زیر آن قسمتی که جنسیت بچه آمده مشخص می شود.

 

بادکنک آرایی و تزیینات : برای بادکنک آرایی می توانید از بادکنک های آبی و صورتی استفاده کنید از بادکنک های نوزاد پسر و دختر استفاده کنید. از علامت سوال استفاده کنید و همچنین بادکنک بزرگ مشکی برای تعیین جنسیت.

 

تزئین و گل آرایی جشن تعیین جنسیت هم مهم است این ایده در همان ابتدای ورود مهمانان به آن ها اعلام می کند که فرزندتان چه جنسیتی دارد. دیوارها و میز را با تزیینات آبی یا صورتی تزیین کنید. حتی می توانید خوردنی هایی با همین تم رنگی روی میز بچینید. اگر می خواهید در حین جشن، جنسیت جنین را اعلام کنید، بهتر است هر دو رنگ صورتی و آبی را در تزیینات به کار ببرید.

 

کارت پستال تعیین جنسیت

بادکنک آرایی جشن تعیین جنسیت

 

غذاها و خوراکی های جشن تعیین جنسیت :

هنگام برنامه ریزی یک مهمانی آشکار جنسیت، مهم است که غذاها و نوشیدنی هایی را که به مهمانان خود ارائه می دهید در نظر بگیرید. در اینجا چند ایده برای غذاهای با موضوع جنسی وجود دارد:

 

کاپ کیک های صورتی و آبی یا کیک پاپ : این ها یک راه کلاسیک و آسان برای اضافه کردن کمی رنگ با تم جنسیت به مهمانی شما هستند. همچنین می توانید کیک ها یا کیک ها را با رنگ صورتی یا آبی پر کنید تا جنسیت مشخص شود.

 

کیک آشکار جنسیت : این کیکی است که از بیرون با رنگ خنثی تزیین شده است، اما داخل آن دارای رنگ صورتی یا آبی است تا جنسیت را مشخص کند.

 

بوفه آب نبات صورتی و آبی : یک بوفه آب نبات با آب نبات های صورتی و آبی، مانند M&M صورتی و آبی، ژله لوبیا یا آب نبات سنگی تنظیم کنید.

 

کوکی های آشکار جنسیت : شیرینی های شکری را با مایه های صورتی و آبی تزئین کنید یا از کاترهای شیرینی به شکل بطری های بچه، تکه ها یا جغجغه ها استفاده کنید.

 

نوشیدنی های صورتی و آبی : مقداری لیموناد صورتی را با هم مخلوط کنید یا پانچ آبی هاوایی سرو کنید تا رنگی به میز نوشیدنی خود اضافه کنید.

 

پاپ کورن فاش کننده جنسیت : مقداری پاپ کورن بپاشید و M&M یا آب نبات های صورتی و آبی را برای یک میان وعده شیرین و شور اضافه کنید.

 

به یاد داشته باشید که هر گونه محدودیت غذایی که مهمانان شما ممکن است داشته باشند را نیز در نظر بگیرید و گزینه هایی را برای کسانی که گیاه خوار، گیاهخوار هستند یا آلرژی غذایی دارند ارائه دهید.

 

ایده برای اعلام جنسیت جنین

ایده برای خوراکی های جشن تعیین جنسیت

 

کادو برای جشن تعیین جنسیت :

یافتن هدیه مناسب برای جشن تعیین جنسیت یک نوزاد جدید می تواند راهی متفکرانه و معنادار برای نشان دادن هیجان و حمایت شما از والدین آینده باشد. در اینجا چند ایده برای هدیه آورده شده است:

 

لباس های مخصوص جنسیت : پس از مشخص شدن جنسیت، می توانید بسته به جنسیت لباس های زیبای صورتی یا آبی خریداری کنید.

 

پتوی شخصی سازی شده کودک : پتوی شخصی سازی شده کودک با نام یا حروف اول کودک، یک هدیه سنجیده و کاربردی است که برای سال های آینده ارزشمند خواهد بود.

 

کتاب کودک : کتاب کودکی که شامل نکاتی برای مستندسازی نقاط عطف و خاطرات کودک است، راهی عالی برای والدین برای پیگیری تمام لحظات خاص است.

 

دکور مهد کودک : بسته به جنسیت می توانید برخی از وسایل دکور مهد کودک زیبا مانند موبایل، نقاشی دیواری یا یک حیوان عروسکی را به رنگ صورتی یا آبی خریداری کنید.

 

کیسه پوشک : یک کیف پوشک شیک و کاربردی برای هر والدینی ضروری است و هدیه ای عالی است که استفاده زیادی از آن می شود.

 

کریر نوزاد : کریر نوزاد یک هدیه مفید است که به والدین این امکان را می دهد که در حین حمل نوزاد دست خود را آزاد نگه دارند.

 

مانیتور کودک : مانیتور کودک هدیه ای کاربردی است که به والدین در هنگام خواب کودکشان آرامش خاطر می دهد.

 

به یاد داشته باشید که در هنگام انتخاب هدیه، سلیقه و ترجیحات والدین را نیز در نظر بگیرید و نیازهای عملی آنها را در نظر داشته باشید.

 

مطمئن! در اینجا چند ایده هدیه دیگر برای جشن گرفتن اعلام یا تعیین جنسیت کودک وجود دارد:

 

کارت های نقطه عطف کودک : این کارت ها با نقاط عطف متفاوتی هستند که کودک در طول سال اول زندگی اش به آن ها می رسد و والدین می توانند از آن ها برای مستندسازی و گرفتن عکس از پیشرفت کودک خود استفاده کنند.

 

جعبه حافظه کودک : جعبه حافظه مکانی ویژه است که والدین می توانند یادگاری های سال اول کودک خود را مانند یک دسته مو، دستبند بیمارستانی یا اولین لباس در آن ذخیره کنند.

 

آلبوم عکس کودک : آلبوم عکس راهی عالی برای والدین برای جمع آوری و نمایش عکس های نقاط عطف و خاطرات نوزاد جدیدشان است.

 

کیت ردپا یا رد پای نوزاد : کیت ردپا یا ردپا راهی سرگرم کننده برای والدین است که می توانند یادگاری از دست ها و پاهای کوچک کودکشان بسازند.

 

اسباب بازی کودک یا باشگاه ورزشی : اسباب بازی کودک یا باشگاه ورزشی هدیه ای سرگرم کننده و محرک است که کودک را سرگرم نگه می دارد و به رشد او کمک می کند.

 

ست حمام کودک : ست حمام کودک یک هدیه کاربردی و مفید است که شامل اقلامی مانند شامپو بچه، لوسیون، صابون و حوله است.

 

روکش کریر نوزاد : روکش کریر نوزاد راهی راحت برای والدین است که بتوانند نوزاد خود را در حالی که دستان خود را آزاد نگه دارند حمل کنند.

 

کتاب های کودک : کتاب ها راهی عالی برای تشویق علاقه به مطالعه در سنین پایین هستند و کتاب های تخته ای زیبا و رنگارنگ زیادی وجود دارند که برای نوزادان مناسب هستند.

 

به یاد داشته باشید که در هنگام انتخاب هدیه، سلیقه و ترجیحات والدین را نیز در نظر بگیرید و نیازهای عملی آنها را در نظر داشته باشید. در نهایت بهترین هدیه آن است که متفکرانه باشد و شخصیت و علایق والدین را منعکس کند.

 

خوراکی های جشن تعیین جنسیت

بادکنک جشن تعیین جنسیت

 

نکاتی برای جشن تعیین جنسیت :

در اینجا نکاتی وجود دارد که باید هنگام گرفتن جشن تعیین جنسیت نوزاد جدید به خاطر داشته باشید:

 

به خواسته های والدین احترام بگذارید : مهم است که به خواسته های والدین احترام بگذارید. اگر تصمیم گرفتند که جنسیت را تا زمان تولد غافلگیر کنند، به تصمیم آنها احترام بگذارید و آنها را تحت فشار قرار ندهید که جنسیت را زودتر فاش کنند.

 

آن را سرگرم کننده و آرام نگه دارید : جنسیت آشکار می شود و دوش گرفتن نوزاد باید رویدادهای سرگرم کننده و آرامی باشد. از هر گونه فعالیت یا بازی که می تواند غیر حساس یا توهین آمیز تلقی شود خودداری کنید.

 

لیست مهمانان را در نظر بگیرید : هنگام برنامه ریزی یک مهمانی تعیین جنسیت، در نظر بگیرید که چه کسانی را دعوت می کنید. مطمئن شوید که خانواده و دوستان نزدیک را در نظر بگیرید، اما اندازه محل برگزاری و بودجه را نیز در نظر بگیرید.

 

مراقب ترجیحات والدین باشید : وقتی صحبت از غذا، نوشیدنی و تزئینات می شود، به ترجیحات و محدودیت های غذایی والدین توجه داشته باشید. اگر والدین گیاهخوار هستند یا آلرژی غذایی دارند، مطمئن شوید که گزینه هایی را پیشنهاد دهید که می توانند بخورند.

 

در پایان، جشن تعیین جنسیت یک نوزاد جدید یک مناسبت ویژه است که شایسته است با دوستان و خانواده جشن گرفته شود. فراموش نکنید که یک هدیه متفکرانه برای نشان دادن هیجان و حمایت خود از والدین جدید انتخاب کنید.

 

ایده های جشن تعیین جنسیت

گیفت جشن تعیین جنسیت

 

کادوی جشن تعیین جنسیت

کادوی جشن تعیین جنسیت

 

سورپرایز جنسیت جنین

سورپرایز جنسیت جنین

 

گیفت جشن تعیین جنسیت

تزیینات جشن تعیین جنسیت

 

سورپرایز جنسیت جنین

هدایا و گیفت جشن تعیین جنسیت

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین مطالب خانه داری(شستشو، نظافت، لکه گیری، نکات آشپزی، هنر در خانه، مهارتهای زندگی و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------