خریدفرش,فرش ماشینی,فرش دستبافX

تازه های متفرقه خانه داری


تشکر از پدر بزرگ و مادر بزرگ, نحوه شاد کردن پدربزرگ و مادربزرگ,نحوه تشکر از پدر بزرگ و مادر بزرگ

نحوه تشکر از پدر بزرگ و مادر بزرگ

نحوه شاد کردن پدربزرگ و مادربزرگ تشکر از پدر بزرگ و مادر بزرگ پدربزرگ و مادربزرگ از افراد خاص در یک…

ایده هایی برای جشن تعیین جنسیت جنین! 

جشن تعیین جنسیت جنین

 

باردار هستید و مرتب این سوال از شما پرسیده می شود فرزندتان دختراست یا پسر؟ پاسخ به این سوال شاید بهانه خوبی برای برپایی یک جشن باشد تا به همه عزیزانتان در یک زمان اعلام کنید که نوزاد شما یک دختر ناز نازی خواهد بود یا یک پسر بچه شیطان! با اینکه شاید از نظر بعضی این جشن کمی تجملاتی به نظر برسد اما حالا که در هفته پانزدهم بارداری از جنسیت جنین خود مطلع شده اید، می توانید با چند ایده ساده و جالب که در ادامه آمده است جشن تعیین جنسیت فرزندتان را به خاطره ای ماندگار تبدیل کنید البته با کمی غافلگیری و خرج کمتر!

 

1. کیک جشن تعیین جنسیت جنین

کیک یکی از آن خوردنی هایی است که هر جشنی را باشکوه تر می کند. جشن تعیین جنسیت جنین نیز از این قاعده جدا نیست. اما بهتر است از همین کیک برای اعلام جنسیت فرزند خود استفاده کنید. کافی است تا جنسیت جنین را در داخل کیک پنهان کنید. برای مثال می توانید داخل کیک را با اسمارتیز آبی یا صورتی پرکنید. یا در هنگام سفارش کیک از قنادی بخواهید خامه کیک را آبی یا صورتی در نظر بگیرد و روی آن را با شکلات یا خامه سفید بپوشاند. با برش زدن کیک و نمایان شدن لایه داخلی آن، مهمانان می فهمند که بچه شما دختر است یا پسر!

 

بهتر است از همین کیک برای اعلام جنسیت فرزند خود استفاده کنید

 

2. تعیین جنسیت جنین با گل سینه

هر گیفت کوچکی که در جشن ها به میهمانان داده می شود، برایشان جالب است. با کمی خلاقیت گل سینه های صورتی یا آبی درست کنید و از مهمانان بخواهید تا متناسب با حدسی که دارند رنگ مناسب با جنسیت را در طول مهمانی به لباسشان نصب کنند. هنگام پرده برداری از این راز که جنسیت نوزاد شما چه خواهد بود، می توانید این طور اعلام کنید: «کسانی گل سینه آبی را انتخاب کرده‌اند حدسشان درست بوده است!»

 

هر گیفت کوچکی که در جشن ها به میهمانان داده می شود، برایشان جالب است

 

3. تخم مرغ شانسی برای جشن تعیین جنسیت جنین

یکی از ایده هایی که می توانید برای سوپرایز کردن مهمان ها استفاده کنید این است که از تخم مرغ شانسی استفاده کنید. برای مثال تخم مرغ های پلاستیکی که از وسط باز می شوند یا قوطی های فلزی را انتخاب کنید و داخل آن ها شکلات یا خرده کاغذهای رنگی صورتی یا آبی متناسب با جنسیت جنین تان قرار دهید. برای جذاب تر کردن این روش می توانید از مهمان ها بخواهید تا پیش از باز کردن آن حدسشان را بگویند. بعد از باز کردن و دیدن رنگ داخل جعبه می فهمند جنسیت را درست حدس زده اند یا خیر!

 

برای سوپرایز کردن مهمان ها از تخم مرغ شانسی استفاده کنید

 

4. تزئینات جشن اعلام جنسیت جنین

این ایده در همان ابتدای ورود مهمانان به آن ها اعلام می کند که فرزندتان چه جنسیتی دارد. دیوارها و میز را با تزیینات آبی یا صورتی تزیین کنید. حتی می توانید خوردنی هایی با همین تم رنگی روی میز بچینید. اگر می خواهید در حین جشن، جنسیت جنین را اعلام کنید، بهتر است هر دو رنگ صورتی و آبی را در تزیینات به کار ببرید.

 

بهتر است هر دو رنگ صورتی و آبی را در تزیینات به کار ببرید

 

5. کاپ کیک رنگی، ایده جالب تعیین جنسیت

یکی از خوردنی هایی که در مهمانی ها طرفدار دارد کاپ کیک است. می توانید کاپ کیک ها را با رنگ خامه صورتی و آبی تزیین کنید. داخل کاپ کیک ها نیز می تواند راز جنسیت بچه تان را پنهان کند. داخل آن ها را با خامه متناسب با رنگ جنسیت جنین پر کنید. یک گاز خوشمزه به مهمانان می گوید منتظر یک نوزاد دختر باشند یا یک پسر بچه!

 

داخل کاپ کیک ها نیز می تواند راز جنسیت بچه تان را پنهان کند

 

6. اعلام جنسیت فرزندتان با بادکنک

قطعا بادکنک یکی از آن لوازم مهمی است که در اعلام جنسیت فرزندتان به مهمانان نقش مهمی دارد! چند ایده متفاوت را با بادکنک می توانید انجام دهید:

 

ایده اول: بادکنک تیره رنگی را با کاغذهای صورتی یا آبی (متناسب با جنسیت جنین) پر کنید. از یکی از مهمانان بخواهید تا در مهمانی آن را بترکاند، رنگ کاغذهایی که از بادکنک بیرون می‌ ریزد حسابی مهمانان را غافلگیر می کند!

 

ایده دوم: بادکنک های متناسب با جنسیت جنین (آبی یا صورتی) را با گاز هلیومی پر کنید. سپس آنها را داخل یک جعبه بگذارید. در مهمانی با باز کردن جعبه و خارج شدن ناگهانی بادکنک ها جنسیت بچه تان را به مهمانان اعلام کنید.

 

ایده سوم: دو بادکنک در نظر بگیرید. بادکنکی که جنسیت بچه تان را اعلام می کند را سالم نگه دارید و روی آن یکی سوراخ هایی ایجاد کنید. با کمک یکی از مهمانان آن را باد کنید، بادکنکی که به راحتی باد می شود به مهمانان می گوید بچه تان چیست!

 

7. کارت خراشیدنی، ایده جشن تعیین جنسیت جنین

یکی از ایده های جالب برای اعلام جنسیت جنین این است که یک کارت پستال درست کنید و روی آن قسمتی خراشیدنی قرار دهید. در پایین قسمتی که مهمانان باید بخراشند، جنسیت نوزاد نشان داده می شود. نحوه درست کردن این کارت به این شکل است:

 

دو قاشق غذاخوری رنگ نقره‌ای را با یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی ترکیب کنید.

از این ترکیب چند لایه روی کاغذ لمینیت بزنید و در بین هر لایه اجازه دهید تا ترکیب خشک شود و دوباره لایه بعدی را اضافه کنید.

 

از کارتی که می خواهید درست کنید یک کپی بگیرید و قسمتی که می خواهید روی آن خراشیده شود را دور بری کنید.

این دایره را روی کاغذ لمینیت و پشت قسمتی که رنگ کرده اید قرار داده و به تعداد مورد نظر ببرید.

کاغذ لمینیتی را جدا کرده و قسمت نقره‌ای ایجاد شده را روی قسمت مورد نظر کارت قرار بچسبانید.

با کلید یا سکه روی آن را بتراشید و در زیر آن قسمتی که جنسیت بچه آمده مشخص می شود.

 

منبع : ninisite.com

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------