تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت: تزئینات شاد و پرانرژیتزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, جشن تعیین جنسیت

جشن تعیین جنسیت

 

ایده هایی برای تزیین و گل آرایی جشن تعیین جنسیت

مراسم تعیین جنسیت یکی از جشن‌ها و مراسم‌هایی است که قبل از تولد فرزند برگزار می‌شود در این روز افراد خانواده مانند پدربزرگ و مادربزرگ، عمو، دایی، خاله و عمه دور هم جمع می‌شوند و در شادی تعیین جنسیت نوزاد جدید خانواده سهیم می‌شوند. این مراسم یکی از به ‌یاد ماندنی‌ترین، جشن‌های قبل از تولد نوزاد می‌باشد. در ادامه مقاله بیتوته می‌خواهیم شما را با نحوه گل‌آرایی مراسم جشن تعیین جنسیت آشنا کنیم.

  

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, گل آرایی برای جشن تعیین جنسیت

گل آرایی برای جشن تعیین جنسیت

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی جنسیت نوزاد قبل از تولد مشخص می‌شود و خانواده‌ها به‌راحتی می‌توانند به تهیه سیسمونی بپردازند و برای تعیین جنسیت جشنی بر پا کنند و تبریکات و آرزوهای قشنگی برای والدین نوزاد داشته باشند. ازآنجایی‌که گل، دسته‌گل، سبد گل، باکس گل، بادکنک آرایی و کیک و شیرینی پای ثابت این گونه جشن‌ها است؛ بنابراین در ادامه به گل‌آرایی و دیزاین‌های مختلفی که برای جشن تعیین جنسیت انجام می‌گیرد می‌پردازیم.

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, تزئین خاص برای جشن تعیین جنسیت

تزئین خاص برای جشن تعیین جنسیت

 

طریقه برگزاری جشن تعیین جنسیت 

نحوه برگزاری این جشن به این صورت است که معمولاً یکی از والدین از جنسیت نوزاد اطلاع دارد و والد دیگر را سورپرایز می‌کند و یا اینکه هیچ‌کدام از والدین نوزاد از جنسیت نوزاد خبر ندارند. یکی از بستگان نزدیک همراه والدین نوزاد به سونوگرافی مربوطه رفته و جواب سونوگرافی را بدون اینکه به والدین نوزاد نشان دهد نزد خود نگه می‌دارد تا در روز برپایی جشن، جنسیت نوزاد به نحو هیجانی و باشکوه خاص عنوان شود.

 

در این جشن معمولاً برای نوزاد پسر از دیزاینی با  رنگ آبی و برای جنس دختر از رنگ‌های صورتی به طور هم‌زمان استفاده می‌شود. جشن تعیین جنسیت به شکل‌های متفاوت برای سورپرایز کردن والدین برگزار می‌شود که به نوبه خود یک جشن بسیار لاکچری و هیجانی محسوب می‌شود. دیزاین این جشن با روش‌های متفاوتی مانند بادکنک آرایی، گل‌آرایی، سفارش کیک و اکسسوری‌های مخصوص دختر و پسر اجرا می‌شود. 

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, رنگ مورد استفاده در جشن تعیین جنسیت

رنگ مورد استفاده در جشن تعیین جنسیت

 

تهیه باکس گل تعیین جنسیت 

 از جمله هدایایی که می‌توان از آن برای جشن تعیین جنسیت استفاده کرد تهیه باکس گل‌ می‌باشد. گل‌ها می‌توانند باعث باشکوه‌تر شدن این جشن به یادماندنی باشند. معمولاً در باکس‌های گل تعیین جنسیت، علاوه بر گل از بادکنک‌های رنگی استفاده می‌کنند. تعیین جنسیت با باکس گل به چند مدل تهیه  می‌شود.

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, باکس گل برای جشن تعیین جنسیت

باکس گل برای جشن تعیین جنسیت

 

- شما می‌توانید یک باکس گل با گل‌های رنگارنگ متفاوت که به سلیقه والدین نوزاد باشد تهیه نمایید و روی آن  بادکنکی که درون آن کاغذهای رنگی که نشان‌دهنده جنسیت نوزاد است قرار بدهید و با ترکاندن  بادکنک در زمان مناسب جنسیت نوزاد را اعلام نمایید.

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, ترکاندن بادکنک برای تعیین جنسیت

ترکاندن بادکنک برای تعیین جنسیت

 

- روش دیگری که می‌تواند علاوه بر جذاب بودن، سرگرم‌کننده هم باشد بدین صورت است که باکس گلی با دورنگ آبی و صورتی تهیه نمایید که وسط آن با گل‌هایی به شکل علامت سؤال دیزاین شده باشد فردی که از جنسیت نوزاد آگاه است با برداشتن یکی از گل‌های موردنظر جنسیت نوزاد را برای میهمان‌های درون جشن آشکار می‌کند.

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت

تزئین میز جشن تعیین جنسیت

 

- یکی از ایده‌های جذاب دیگر، دیزاین باکس گل با گل‌های صورتی و آبی است که در میان گل‌ها جنسیت فرزند در کارت کوچکی نوشته می‌شود. 

در ضمن توجه داشته باشید  که این دسته‌گل برای مراسم خاصی سفارش داده می‌شود؛ بنابراین باید از گل‌های باکیفیت استفاده کنید که زیبایی‌اش تا آخر مراسم باقی بماند و اگر عکسی در این زمینه گرفته شود کیفیت گل‌ها در عکس نمایان باشند.

نکتة  دیگری که باید به آن توجه نمود در خصوص حساسیت‌زا بودن برخی از گل‌ها است  بهتر است قبل از خرید از فروشنده بخواهید که از گل‌های ضد حساسیت برای دیزاین باکس استفاده کند  تا مادر نوزاد در هنگام برگزاری جشن دچار حساسیت نشود و برای خودش و نوزادش مشکلی به وجود نیاید.

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, دیزاین گلدان گل برای جشن تعیین جنسیت

دیزاین گلدان گل برای جشن تعیین جنسیت

 

بادکنک آرایی برای تعیین جنسیت 

مجسمه‌های زیبا، عکس‌های زیبایی که روی کارت‌های صورتی و ابی است، حلقه‌های گل با نوشته پسر و دختر و تعداد زیادی بادکنک‌های رنگی، سبدهای گل رنگی قسمتی از مراسم پر هیجان جشن تعیین جنسیت است.

  بادکنک آرایی از پرطرف‌دارترین گزینه‌ها برای جشن تعیین جنسیت است که می‌توان با شکل‌های مختلف دیزاین منحصربه‌فردی را برای آن انجام داد. روش‌های بادکنک آرایی عبارت‌اند از:

- روش اول: می‌توانید برای تعیین جنسی، بادکنک‌های رنگی آبی و صورتی  را در دو ردیف و یا بیشتر تهیه نمایید  و آنها را با شیوه‌های مختلف تزئین نمایید و با ترکاندن رنگ موردنظر جنس نوزاد را اعلام نمایید.

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, تزئین بادکنک برای جشن تعیین جنسیت

تزئین بادکنک برای جشن تعیین جنسیت

 

- روش دوم: می‌توانید یک بادکنک مشکی در وسط بادکنک‌های  آبی و صورتی  قرار داده و با مشخص‌بودن جنسیت نوزاد،  درون بادکنک مشکی  را با کاغذ رنگی جنس مربوطه پرکرده که هنگام ترکاندن آن بادکنک جنسیت نوزاد مشخص ‌شود.

 

- روش چهارم: شما می‌توانید بادکنک‌ها را به تعداد زیاد روی زمین رها کرده و رنگ موردنظر را درزمان مناسب بترکانید و هیجان پدر و مادر شدن خود را باشکوه جشن بگیرید.

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, جعبه بادکنک برای جشن تعیین جنسیت

جعبه بادکنک برای جشن تعیین جنسیت

 

- روش پنجم: روش دیگر بادکنک آرایی استفاده از بالون پینیاتا است، بدین صورت که بادکنک پینیاتا با بادکنک‌های کوچک آبی یا صورتی پر شده و با ترکاندن بادکنک جنسیت نوزاد مشخص می‌شود.

 

- روش ششم: یک بوم بزرگ آماده کنید و یک‌شکل رنگین‌کمان با بادکنک‌های رنگی روی بوم تشکیل دهید و با دارت بادکنک‌ها را نشانه گرفته و بترکانید. از این بوم برای عکاسی مهمان‌ها نیز می‌توانید استفاده کنید، یکی از بادکنک‌ها که مشخصه جنسیت نوزاد است را با کاغذ رنگی و جوهر رنگی پرکرده و مخفی کنید هنگام ترکیدن این بادکنک که می‌تواند در آخر صورت بگیرد آشکارکننده جنسیت نوزاد باشد که یک روش عالی برای سرگرم‌کردن میهمان‌ها  محسوب می‌شود. 

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, کیک جشن به همراه بادکنک یا اکسسوری قلب برای تعیین جنسیت

کیک جشن به همراه بادکنک یا اکسسوری قلب برای تعیین جنسیت

 

کیک آرایی 

کیک و تزئینات مخصوص کیک نیز یکی از روش‌های تعیین جنسیت است. بدین صورت که کیکی باسلیقه خودتان سفارش داده و روی آن را با ۳ تا ۶ بادکنک تزئین نمایید، کاغذ رنگی خوراکی را به شکل نوارهای کوچک برش داده و درون بادکنک‌ها قرار دهید بادکنک‌ها پر شده را به چوب مخصوص نصب‌کرده و روی کیک قرار دهید. با ترکاندن بادکنک‌ها نوارهای رنگی جنس مربوطه روی کیک ریخته می‌شود و جنسیت نوزاد مشخص می‌شود.

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت,کیک جشن تعیین جنسیت

کیک جشن تعیین جنسیت

 

جعبه تعیین جنسیت 

روش دیگر که می‌توان در جشن تعیین جنسیت از آن استفاده کرد این است که یک جعبه بزرگ با ابعاد ۷۰ در ۷۰ تهیه نمایید و درون آن را با بادکنک‌های هلیوم که رنگ جنسیت نوزاد را مشخص می‌کند پر کنید سپس در یک‌لحظه مناسب جعبه را بازکرده و بادکنک‌ها را به‌طرف بالا پرواز دهید این کار هیجان وصف‌ناشدنی را ایجاد می‌کند.

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, گل آرایی جشن تعیین جنسیت

گل آرایی جشن تعیین جنسیت

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت,دسته گل برای جشن تعیین جنسیت

دسته گل برای جشن تعیین جنسیت

 

تزئین و گل‌آرایی جشن تعیین جنسیت, تزئین میز جشن تعیین جنسیت, گل آرایی جایگاه جشن تعیین جنسیت

گل آرایی جایگاه جشن تعیین جنسیت

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------