بهترین هدیه عروسی چه چیزهایی می تواند باشد؟هدیه عروسی,بهترین هدیه عروسی,بهترین هدیه برای عروس و داماد

هدیه عروسی

 

بهترین پیشنهادات برای هدیه عروسی

از دوران قدیم مهمانان دعوت شده به مراسم عروسی، برای آغاز زندگی عروس و داماد هدایایی به آنها می دادند. در حقیقت مراسمی به نام پاتختی مرسوم بود که بعد از عروسی برگزار می گردید. هنوز هم این رسم میان خیلی از خانواده ها وجود دارد. برای عروس دامادهای عزیز می توانید هدایای بسیاری بخرید که ما در اینجا برخی آنها را به شما معرفی می کنیم.

بهترین هدیه برای عروس و داماد

سکه و طلا

سکه، نیم سکه، ربع سکه یا حتی سکه یک گرمی از بهترین گزینه ها برای هدیه است. عروس و داماد در این روزهای ابتدایی بیشتر از هر چیزی به پول و طلا احتیاج دارند تا اسباب و وسایل خانه.

 

هدیه عروسی,بهترین هدیه عروسی,کادوی عروس و داماد

بهترین هدیه عروسی

 

وسایل خانه

حتما از مادر عروس یا داماد بپرسید عروس در جهیزیه چه چیزی ندارد. چیزهایی که اغلب توی جهیزیه کمتر هست را بخرید. از وسایل دکوری می توانید انواع کریستال ها، انواع گلدان بلند یا کوتاه؛ بی پایه یا با پایه؛ شیشه ای یا مات، انواع گوناگون و زیبای شکلات خوری و میوه خوری، آجیل خوری، شیرینی خوری را بخرید.

 

کارت هدیه 

چنانچه عروس یا داماد از دوستان شما هستند، بهترین خرید هدیه برای دوستان، کارت هدیه جایگزین مناسبی برای هدیه نقدی است. 

 

تابلوهای هنری 

چنانچه زوج دوست داشتنی شما علاقه ی زیادی به هنر دارند، می توانید یک تابلو با سبک هنری ویژه برای آن ها تدارک ببینید. حتی می توانید مرزهای هنر و خلاقیت را بشکنید و یک پرتره از عروس داماد به آنها هدیه دهید، اطمینان داشته باشید این هدیه همیشگی در یاد آن ها باقی خواهد ماند.

 

اقامت در هتل لولس

شما می توانید به عنوان سوپرایز کادوی عروسی به این زوج جوان در نخستین روز زندگی متاهلی آن ها یک شب اقامت در یک هتل لوکس هدیه بدهید تا یک شب در خاطر ماندنی برای آن ها باشد. از قبل اطمینان پیدا کنید کسی پش از شما چنین تصمیمی را نگرفته باشد. 

 

بلیط هواپیما برای مسافرت ماه عسل

شما می توانید به عنوان سوپرایز کادوی عروسی به این زوج جوان بلیط هواپیما برای ماه عسلشان تهیه کنید.

 

مدل های جدید تزیین کادوی عروس و داماد 

ایده های متنوع و جالبی برای تزیین کادو عروس وجود دارد که معمولا با توجه به نوع کادو و همینطور مناسبت آن تزیین می گردد.

 

هدیه عروسی,بهترین هدیه عروسی,تزیین کادوی عروس و داماد

کادوی عروس و داماد

 

تزیین جعبه کادو عروس 

حتما برای شما هم پیش آمده که هدیه ای را تهیه کنید و مدت ها برای مدل تزیین کادو ذهن تان درگیر باشد. حتی چنانچه هدیه ای گران قیمت و لوکس تهیه کنید ولی آن را به صورتی شایسته تزیین نکنید، به چشم نخواهد آمد. ولی یک هدیه معمولی با تزیین زیبا جلوه دو برابری پیدا می کند. بنابراین برای کادو دادن حتما به تزیین هدیه هم دقت کنید.

 

هدیه عروسی,بهترین هدیه عروسی,بهترین هدیه برای عروس و داماد

ایده برای هدیه عروسی

 

تزیین پول با گل

ایده هدیه پول نقد به عروس و داماد نیز خوب و جالب است. اگر تصمیم گرفتید برای هدایای عروس از انواع جعبه هدیه و جعبه های کادویی استفاده کنید، کار شما خیلی آسان است، کافی است جعبه هدیه زیبا و مناسبی انتخاب کرده و بعد از تزیین جعبه کادو به بهترین شکل، هدیه مورد نظر را در آن گذاشته و به عروس خانم تقدیم کنید. از این شیوه برای بیشتر کادوها می توان استفاده نمود و هدیه مورد نظر را به زیبایی تزیین کرد.

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------