لباس دخترانه,لباس پسرانه,خرید لباس بچگانهX

با این 5 تغییر کوچک ظاهری متفاوت به فضای خود ببخشید 

با این تغییرات کوچک خانه ی خود را متفاوت کنید

 

ما نکاتی را برای شما ارائه می دهیم تا با برخی تنظیمات جزئی، به فضای داخلی شما ظاهری جدید نشان دهد. شروع کنید!

5 تغییر کوچک که ظاهری کاملاً جدید به فضای داخلی شما می بخشد.

1. لیس رنگ

به ما اعتقاد داشته باشید: انتخاب یک رنگ روی دیوار می تواند شگفتی کند. شاید در ابتدای کار دوست ندارید که برس و رنگ را بیرون بیاورید ، اما در آخر این کار شما را بسیار خوشحال می کند. به اتاق نشیمن شما ظاهری کاملاً متفاوت می بخشد! یک رنگ خنثی را انتخاب کنید ، تا بتوانید این ترکیب را با لوازم مختلف خانه ترکیب کنید.

 

2. کف را با فرش بپوشانید

اگرچه ممکن است انتظار نداشته باشید، اما می توانید با فرش یک فضای متفاوت به فضای داخلی خود بدهید. یک نوع را انتخاب کنید که شما را خوشحال کند و آن را در محل نشیمن یا زیر میز ناهارخوری خود قرار دهید. نمی توانید انتخاب کنید؟ سپس با قرار دادن مقداری از فرش ها بر روی یکدیگر، دو فرش مختلف را با یکدیگر ترکیب کنید.

 

با انداختن فرش چیدمان خانه ی خود را تغییر بدهید

 

3. اتاق خود را با گیاهان زیبا کنید

آیا خانه ی شما سفید است و اضافه کردن رنگ به آن کار مشکلی است؟ بنابراین شما می توانید با استفاده از گیاهان رنگ و شادابی را به خانه ی خود بیاورید.

 

با آوردن گیاهان خانه ی خود را شاداب کنید

 

4- دیوارها را بپوشید

اکثر مردم فقط آویزان کردن یک نقاشی یا کالای دیگر را روی دیوار بسیار خوب نمی دانند. قابل درک است، زیرا با مته می توانید صدمات زیادی به دیواره های خود وارد کنید. این کار را با آویزان کردن قفسه یا شلف بر روی دیوار و قرار دادن نقاشی ها و پوسترهای مختلف بر روی آن حل کنید. حتی بهتر است: پوستر خود را با یک عکس شخصی یا نقل قول ایجاد کنید. سپس پوسترها را چاپ کرده و در لیست قرار دهید. 

 

دیوارها را با تابلو و... تزیین کنید

 

5. پوشش پنجره

شاید فکر می کنید: "پرده ها فقط پرده هستند، درست است؟" هیچ چیز درست نیست. پرده ها می توانند کارهای زیادی برای فضای داخلی شما انجام دهند و کل کار را کامل کنند. برای ایجاد فضای گرم و یا انتخاب یک پرده پنبه ای مطبوع، مواد سنگین مانند مخمل را انتخاب کنید تا جلوه ای تازه به فضای داخلی ببخشد.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------