دکوراسیون بنفش و زرد؛ ترکیب رنگی زیبا و اعجاب انگیزترکیب رنگ بنفش و زرد در دکور خانه، استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون ، دکوراسیون بنفش زرد

ترکیب رنگ بنفش و زرد در دکور خانه

 

دکوراسیون بنفش و زرد، شگفت ترین انگیز ترکیب برای خانه ها

اگر به دنبال یک دکوراسیون اعجاب انگیز برای منزلتان هستید حتما دکوراسیون بنفش و زرد را انتخاب کنید. به کارگیری این دو رنگ در تجهیزات و وسایل منازل سبب می شود که طراحی دکوراسیون منازل شما بسیار خاص و چشم نواز شود.

رنگ بنفش یکی از رنگ های فرعی است. لذا بهتر است در زمان استفاده از آن در طراحی دکوراسیون داخلی از یک رنگ اصلی نیز استفاده کنید. در حال حاضر رنگ زرد به عنوان رنگ اصلی یکی از بهترین مکمل های رنگ بنفش محسوب می شود. 

 

دکوراسیون رنگ زرد و بنفش ، دکوراسیون بنفش و زرد در اتاق خواب ، ترکیب زرد و بنفش

ترکیب رنگ زرد و بنفش در پذیرایی

 

البته از نظر رنگ شناسی نیز این دو رنگ مکمل هم هستند. به همین دلیل کنار هم قرار گرفتن رنگ های زرد و بنفش در هر خانه ای، منظره ای خارق العاده ایجاد می کند. از طرف دیگر، رنگ بنفش به دلیل کمیاب بودن به عنوان یک رنگ شاهانه شناخته می شود.

 

لذا بکارگیری آن در طراحی دکوراسیون داخلی، یک ایده ی ناب می باشد. این رنگ، حس شادی و آرامش را وارد خانه می کند. در طرف مقابل رنگ زرد نیز به عنوان یک رنگ شاد شناخته می شود. بنابراین اگر به دنبال یک دکوراسیون شاد و چشم نواز هستید دکوراسیون بنفش و زرد بهترین پیشنهاد برای شما است.

 

مبل بنفش و زرد ، عکس دکوراسیون بنفش و زرد ، دکوراسیون بنفش و زرد

عکس دکوراسیون بنفش و زرد

 

به طور کلی، ترکیب رنگ های زرد و بنفش در هر دکوراسیون داخلی، معجزه می کند. نکته ی قابل توجه در مورد دکوراسیون زرد و بنفش این است که قابل استفاده برای تمام قسمت های خانه می باشد. البته استفاده از این ترکیب در دکوراسیون داخلی نیازمند توجه به نکاتی است که ما قصد داریم در ادامه ی مطلب به بررسی این نکات بپردازیم. با توجه به این نکات می توانید دکوراسیونی رویایی و مجذوب کننده خلق کنید که هر بیننده ای را مدهوش خود می کند.

 

دکوراسیون بنفش و زرد روشن ، دکوراسیون رنگ زرد و بنفش ، دکوراسیون بنفش و زرد در اتاق خواب

استفاده از رنگ بنفش و زرد در آشپزخانه

 

دکوراسیون بنفش و زرد در آشپزخانه

همان طور که شاره نمودیم از این ترکیب می توانید در هر فضایی از منزل استفاده کنید. چرا که باعث ایجاد یک فضای شاد و آرامش بخش می شود. همچنین به روشن تر شدن فضاها نیز کمک می کند. به همین دلیل است که اگر از این ترکیب در آشپزخانه هایی که نورگیر خوبی دارند استفاده کنید مطمئن باشید که معجزه می کند. 

 

البته باید این نکته را یادآوری کنیم در صورتی که آشپزخانه بزرگی دارید رنگ بنفش پر رنگ را انتخاب کنید. چرا که تیره بودن این ترکیب رنگ، فضای ﺁشپزخانه را کوچک تر نشان می دهد. نکته ی مهم دیگر در زمان استفاده از این ترکیب رنگ این است از رنگ دیگری مثل سفید نیز استفاده کنید. به عنوان مثال، رنگ کابینت ها زرد و سفید باشد و کاشی های بالا و بین کابینتی دارای گل های بنفش باشند.

 

دکوراسیون بنفش و زرد روشن ، دکوراسیون رنگ زرد و بنفش ، دکوراسیون بنفش و زرد در اتاق خواب

دکوراسیون بنفش و زرد در سرویس بهداشتی

 

دکوراسیون بنفش و زرد در سرویس بهداشتی

بدون شک در ابتدا هر شخصی با شنیدن چنین ترکیبی در سرویس بهداشتی و حمام، شوکه می شود. اما مطمئن باشید استفاده از این ترکیب، در این فضا معجزه می کند. خصوصا اگر از رگه های رنگ طلایی نیز در این ترکیب استفاده می شود. سپس مشاهده می کنید چه دکوراسیون لوکس و لاکچری برای این فضا ایجاد کرده اید.

به عنوان مثال می توانید رنگ کاشی ها را بنفش، رنگ میز کنسولی را طلایی و شیرآلات زرد و ﺁینه ای با قاب طلایی انتخاب کنید. 

 

مبل بنفش و زرد ، عکس دکوراسیون بنفش و زرد ، دکوراسیون بنفش و زرد

استفاده از رنگ بنفش و زرد در اتاق خواب

 

دکوراسیون بنفش و زرد برای اتاق خواب

یکی از بهترین گزینه ها برای اجرای این دکوراسیون، اتاق خواب است که ایده های متعددی برای اجرا دارد. به عنوان مثال می توانید از کاغذ دیواری زرد یا پوسترهای پاییزی استفاده کنید و رنگ پرده و روتختی را بنفش انتخاب کنید. البته از آنجایی که این ترکیب رنگ، کمی تیره است بهتر است اتاق خواب شما از نورگیر خوبی برخوردار باشد. چرا که در غیر این صورت به جای ایجاد فضای آرامش بخش، فضای اتاقتان، دلگیر می شود.

 

البته اگر از رنگ بنفش زیاد خوشتان نمی ﺁید می توانید رنگ پرده و روتختی را سفید انتخاب کنید. اما رنگ بالش و کوسن های شما بنفش و زرد باشد. به طور کلی اگر به دنبال یک دکوراسیون لوکس برای اتاق خواب خود هستید این ترکیب رنگ بهترین گزینه است.

 

ترکیب رنگ بنفش و زرد در دکور خانه، استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون ، دکوراسیون بنفش زرد

دکوراسیون بنفش و زرد در پذیرایی و نشیمن

 

دکوراسیون بنفش و زرد در پذیرایی و نشیمن

یکی از بهترین فضاهای منزل که می توانید این دکوراسیون را به رخ بیننده ها بکشید سالن پذیرایی و نشیمن است. برای استفاده از این ترکیب رنگ در این فضا چندین گزینه پیش روی شما است. یکی از ساده ترین ایده ها استفاده از مبلمان هایی با ترکیب رنگ زرد و بنفش است. اگر به رنگ ترکیبی مبلمان علاقه ای ندارید می توانید پارچه ی مبل و کوسن را زرد و بنفش انتخاب کنید. به این صورت که رنگ پارچه ی مبل، بنفش باشد و رنگ کوسن ها زرد و یا بالعکس.

 

علاوه بر این شما می توانید هر کدام از قسمت ها و تکه های مبلتان را زرد و بنفش انتخاب کنید. پوشش دیوارها به رنگ زرد و بنفش و یا استفاده از المان های زرد و بنفش مثل تابلو و گلدان در پذیرایی از دیگر ایده ها می باشد. بسیاری از افراد نیز برای بکارگیری این رنگ ها در دکوراسیون از نورپردازی مخفی زرد و بنفش در کناف و پی وی سی استفاده می کنند.

 

مبل بنفش و زرد ، عکس دکوراسیون بنفش و زرد ، دکوراسیون بنفش و زرد

ترکیب رنگ بنفش و زرد در سالن پذیرایی

 

تزئین سقف به این رنگ ها از دیگر پشنهادها می باشد. سقف پذیرایی یکی از بهترین قسمت ها برای نمایش دکوراسیون داخلی است. مثلا می توانید این ترکیب رنگ را در گچ بری های سقف پذیرایی بکار ببرید. دیوار پشت تلویزیون نیز از دیگر قسمت های پذیرایی است که می توانید از ترکیب زرد و بنفش استفاده کنید. 

 

دکوراسیون رنگ زرد و بنفش ، دکوراسیون بنفش و زرد در اتاق خواب ، ترکیب زرد و بنفش

 ترکیب زرد و بنفش در خانه

 

از آنجایی که در سالن پذیرایی از وسایل و تجهیزات تزئینی و غیر تزئینی مختلفی استفاده می شود لذا می توانید با توجه به سلیقه ی خود رنگ برخی از آن ها را بنفش و زرد انتخاب نمایید. البته باید به هماهنگ بودن بین رنگ ها دقت کنید. گزینه بعدی برای این دکوراسیون در پذیرایی، انتخاب پرده های بنفش رنگ، کفپوش چوبی و دیوارهای زرد رنگ است. 

 

استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون ، دکوراسیون بنفش زرد ،مبل بنفش و زرد

دکوراسیون بنفش و زرد در آشپزخانه

 

جمع بندی

به طور کلی هر شخصی که علاقه مند به استفاده از رنگ های متضاد در منزل است استفاده از دو رنگ بنفش و زرد که یکی رنگ اصلی و دیگری فرعی است بهترین گزینه است. علاوه بر این، از نظر رنگ شناسی این دو رنگ، مکمل یکدیگر هم هستند. مزیت دیگر این ترکیب رنگ این است که می توان از آن در هر قسمتی از خانه استفاده کرد. فرقی نمی کند قسمت مورد نظر، سرویس بهداشتی باشد و یا سالن پذیرایی. استفاده از آن سبب القای حس شادی و آرامش می شود و فضای مورد نظر را روشن تر نشان می دهد.

 

مبل بنفش و زرد ، عکس دکوراسیون بنفش و زرد ، دکوراسیون بنفش و زرد

استفاده از رنگ زرد و بنفش در دکوراسیون

 

ابته افرادی که دوست ندارند قسمت مورد نظر منزلشان کاملا دارای رنگ بنفش و زرد باشد می توانند از رنگ های دیگری که با این ترکیب رنگ، همخوانی دارد نیز استفاده کند. رنگ سفید یکی از بهترین رنگ ها برای ترکیب شدن با رنگ های زرد و بنفش است. مزیت دیگر این ترکیب رنگ این است که افراد می توانند با استفاده از ایده های مختلفی این دکوراسیون را در منزل خود پیاده کنند.

 

البته باید دقت باشند برای پیاده سازی این سبک دکوراسیون یا هر سبک دیگری، استفاده از المان های طبیعی را فراموش نکنند. رعایت این نکته سبب می شود فضای خانه ی شما اصالت و انرژی خود را حفظ کند.

ما برای ایده گرفتن شما عزیزان، تصاویری از دکوراسیون بنفش و زرد را تهیه نموده ایم که می توانید در ادامه آن ها را مشاهده کنید.

 

 دکوراسیون بنفش و زرد ، دکوراسیون بنفش و زرد روشن ، دکوراسیون رنگ زرد و بنفش

مبلمان ترکیب زرد و بنفش

 

استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون ، دکوراسیون بنفش زرد ،مبل بنفش و زرد

استفاده از رنگ بنفش و زرد در کنار رنگ های دیگر

 

مبل بنفش و زرد ، عکس دکوراسیون بنفش و زرد ، دکوراسیون بنفش و زرد

دکوراسیون بنفش و زرد در چیدمان منزل

 

گردآوری : بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------