ایجاد فنگ شویی مناسب در یک دفتر کار کوچک 

تکنیک های چیدمان اتاق کار بر اساس فنگ شویی,فنگ شویی مناسب دفتر کار

دفتر كار خود را با گل ها و گیاهان فنگ شویی كه هوا را تصفیه می كنند تزئین كنید

 

برای خلق فنگ شویی مناسب در یك دفتر كار كوچك بدون پنجره، از نكات مربوط به انتخاب رنگ در فنگ شویی استفاده كنید، هنر فنگ‌شویی را وارد فضا كنید، و محل میز كار خود را برای داشتن یك فنگ‌شویی مناسب تغییر دهید. از همه مهم‌تر بر روی ایجاد یك نورپردازی مناسب، تهویه خوب، و استفاده از گل و گیاه تمركز كنید. ایجاد یك فنگ‌شویی مناسب حتی در چالش برانگیزترین دفترهای كار یا خانه‌ها امكان‌پذیر است. اگر مجبورید برای ساعات طولانی در یك دفتر كار كوچك كه فاقد پنجره است كار كنید، به سه نكته‌ از فنگ‌شویی كه در این مطلب با شما در میان می‌گذاریم دقت كنید.

 

بنابراین، پیش از آوردن فنگ‌شویی به داخل دفتر كار خود با استفاده از فواره‌های كوچك یا كریستال های صخره ای، مطمئن شوید كه سه نكته زیر را رعایت كرده‌اید.

 

۱. دفتر كار شما باید هوایی باكیفیت و نورپردازی مناسب داشته باشد.

اجرای این نكته در دفاتر كار كوچك كه فاقد پنجره هستند الزامی است، زیرا ایجاد یك فنگ‌شویی مناسب بدون هوای خوب و نورپردازی مناسب غیرممكن است. انجام این نكات بسیار ساده است.

 

 برای ایجاد نورپردازی خوب با توجه به تعالیم فنگ‌شویی.

حداقل از سه سطح نوری با تمام طیف رنگی در دفتر كار خود استفاده كنید. این امر به طرز قابل توجهی حال شما را در فضای كوچكی كه از نور طبیعی بی‌بهره است بهتر می‌كند. هم‌چنین از رنگ‌های فنگ‌شویی برای روشن ساختن دفتر كار خود استفاده كنید و سعی كنید در طراحی داخلی آن از تعالیم فنگ‌شویی پیروی كنید.

 

 برای ایجاد هوای خوب با توجه به تعالیم فنگ‌شویی.

دفتر كار خود را با گل‌ها و گیاهان فنگ‌شویی كه هوا را تصفیه می‌كنند تزئین كنید. فقط مطمئن شوید كه این گیاهان در برابر نورهای مصنوعی موجود در دفتر كار شما آسیب نمی‌بینند. شما هم‌چنین می‌توانید از افشانه‌های خوش‌بوكننده استفاده كنید و از روغن‌های گیاهی در افشانه‌ها استفاده كنید كه نه تنها هوا را تمیز می‌كنند، بلكه انرژی مثبتی را نیز منتشر می‌كنند. برای ایجاد انرژی فنگ‌شویی در دفتر كار خود، از اكالیپتوس، نعنا، پرتقال، و رزماری استفاده كنید.

 

۲. از هنر فنگ‌شویی برای زنده كردن دفتر كار خود استفاده كنید.

برعكس اعتقاد عمومی، یك فضای كوچك به آثار هنری با ابعاد كوچك نیازی ندارد. اگر شما یك یا دو قطعه هنری بزرگ را وارد فضا كنید و آن را در جایی مناسب نصب كنید، به سرعت متوجه تغییر در حس فنگ‌شویی فضای خود می‌شوید. هنر فنگ‌شویی به معنی آثار هنری گران‌قیمت نیست، بلكه هنری است كه دارای انرژی و حس‌وحال مثبت است، این قطعه هنری می‌تواند عكس‌های شما باشد و یا حتی نقاشی كودكان.

 

شما هم‌چنین می‌توانید از نقاشی‌های دیواری كه دارای صحنه‌هایی از طبیعت یا شهر هستند (بستگی به انرژی‌ای دارد كه می‌خواهید وارد دفتر كار شما شود) استفاده كنید. نقاشی‌های دیواری معاصرِ باكیفیت كه دارای تصاویری زیبا هستند می‌توانند یك فنگ‌شویی مناسب و خوب در دفتر كار شما ایجاد كنند.

 

۳. میز كار خود را در یك موقعیت مكانی بر اساس تعالیم فنگ‌شویی كه دارای یك پشتی مناسب است قرار دهید.

اگر ممكن است میز كار خود را طبق تعالیم فنگ‌شویی در دفتر كار خود قرار دهید. این مسئله در روحیه شما تاثیر فراوانی دارد.از همه مهم‌تر این‌كه، پس از ساعات طولانی كار در دفتر كاری كه فاقد پنجره است، سعی كنید با قدم زدن در طبیعت، تن را به آب زدن، و یا معاشرت با دوستان، انرژی شخصی خود را بازیابی كنید.

 

چیزی كه مهم است این است كه كار كردن در یك فضای كوچك باعث كاهش سطح انرژی جسم شما می‌شود و باید این مسئله را با استفاده از عناصر نیروبخش فنگ‌شویی مانند آتش، آب، و چوب حل كرد و انرژی دوباره‌ای برای ادامه فعالیت‌ها كسب كرد.

 

منبع : fengshui.about - chidaneh.comدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------